Katania Katania komentáře u knih

Krutá hra Krutá hra Max Seeck

Mám opravdu smíšené pocity. Děj je překombinovaný, Jessica je mi nesympatická. Ale čte se to rychle a svižně. Opravdu nevím, zda další díl zkusím.

25.09.2021 3 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Nedočteno. Vleklo se to a hlavní postava mě vyloženě štvala. Stále se opakující dialogy o pocitech a stejných věcech. Zklamání, protože Dětské zoubky byly super!

15.09.2021 1 z 5

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Průměrný thriller. Hvězdy dávám hlavně za čtivost.

11.09.2021 2 z 5

Temný příliv Temný příliv Peter Temple

Špatně se mi orientovalo v postavách a tyhle zápletky také moc nemusím. Nicméně se mi tahle série líbí. Jack je sympaťák.

17.08.2021 3 z 5

Nalezený Nalezený Erin Kinsley

Spíše psychologický román, který se dobře četl, ale moc mě nenadchl.

12.08.2021 3 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Čekala jsem na zvrat, který nepřišel. Děj byl celkem nudný. Zajímavý byl styl, kterým byla kniha napsána, ale jinak se mi to vůbec nelíbilo.

21.07.2021 2 z 5

Potíže v zálivu Pollensa Potíže v zálivu Pollensa Agatha Christie

Krátké, čtivé povídky. Taková jednohubka třeba k vodě.

19.07.2021 4 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Z knihy mám rozpoluplné pocity. Četla se rychle, i hlavní postavy byly celkem sympatické. Jen celá zápletka byla taková celkem průměrná a nadsazená.

09.07.2021 4 z 5

Žena v bílém Žena v bílém Wilkie Collins

Moc se mi líbilo psaní formou deníku a celkově mohu knihu jen doporučit!

07.07.2021 5 z 5

Noční trh Noční trh Jonathan Moore

Taková noir detektivka z budoucnosti. Mě se to líbilo. Napínavé a mělo to spád.

04.07.2021 5 z 5

Místnost 19 Místnost 19 Marc Raabe

Parádní! Jen mi od minulého dílu vypadly nějaké informace, takže chvíli jsem tápala. Nicméně se autor opět osvědčil a já doufám, že na další díl nebudeme čekat dlouho.

09.06.2021 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Tento díl by celkem zvláštní. Překombinovaný, ale zároveň jednoduchý. Je vidět, že autor je iluzionista. Pro mě slabý díl, ale dam sérii ještě šanci.

15.05.2021 3 z 5

Tajemná zahrada Tajemná zahrada Frances Hodgson Burnett

To byl opravdu krásný příběh. Moc krásné ilustrace !

05.05.2021 5 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Přišlo mi to jako Sex ve městě s vraždou. Ale četlo se to hezky. Jen ten závěr mi přišel mírně urychlený.

02.05.2021 4 z 5

Nezvěstní Nezvěstní Edwin Hill

Trochu slabší díl než předchozí, ale i tak se mi četl dobře a jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat.

01.04.2021 4 z 5

Falešný prorok Falešný prorok Håkan Östlundh

I když na tyhle politické krimi moc nejsem, tak tahle série mě opravdu pohltila! Těším se na další.

15.03.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha se četla moc hezky, Josie je mi zatím méně sympatická, ale ke konci už jsem si ji oblíbila více. Každopádně jsem z knihy nebyla úplně unešená...určitě ale zkusím další díl.

24.02.2021 3 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Průměrná detektivka s celkem sympatickou hlavní postavou. Ale žádný vau efekt se nekonal.

18.02.2021 3 z 5

Návrat na ostrov lží Návrat na ostrov lží Michel Bussi

Povedený příběh. Kniha se čte pěkně a děj krásně plyne. Doporučuji.

10.01.2021 4 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Mám takové rozporuplné pocity. Kniha se čte dobře, ale v podstatě nám nic neprozradí. Možná v dalším díle? Určitě ho zkusím, ale Jessica mi opravdu dost vadí...

31.12.2020 3 z 5