Leena Leena komentáře u knih

Embryo Embryo Charles Wilson

Knihu jsem četla už před léty, tehdy se mi moc líbila. Teď také, ale to nadšení už nebylo tak velké, protože od té doby jsem přečetla spoustu podobných a i víc šokujících knih:-)

09.03.2020 4 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Romantický thriller, nic víc.. Kdo za tím byl, mi bylo jasné v půlce knihy.. Spíše pro teenagery..

01.03.2020 3 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

První půlka byla strašná, myslela jsem, že knihu odložím..Jako když knihu píše žákyně základní školy, a neví co psát, tak to nastavuje nesmyslnými dialogy a frázemi.
Např. " Nenáviděl čokoládu, ale dal si to, co ona "
Kdo by si proboha dobrovolně dával to, co nesnáší???
Pak mne ještě zarazilo to, že nešťastná hlavní hrdinka zapomněla někde v chatě kabát, a než aby si na nový půjčila od bohatých kamarádů, nebo chodila v univerzitní bundě, tak radši chodila ve sněhu a mrazu v mikině a legínech! Tak tomu by snad neuvěřil ani idiot!
Od druhé půlky jsem doufala, že se autorka dobere nějakého šokujícího rozuzlení, ale to se nekonalo. Proto obrovské rozčarování, zklamalo mě to.

21.02.2020 2 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Na tuto knihu jsem se velmi těšila.. a.. byla jsem zklamaná:-(
Tak napínavé to zase nebylo..

22.12.2019 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Napínavé, musela jsem číst pořád dále. Líbilo se mi to o něco víc než Manželova žena.

17.12.2019 4 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Byl to divný, těžko uchopitelný příběh, ne každému se bude líbit. Pro mě asi zřejmě kniha, ke které se už nevrátím.

31.10.2019 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Nebylo to tak úplně špatné, ale pocit z dobře napsané knihy moc nemám. Pořád jsem očekávala, co tam vypluje na povrch a to bylo vysvětlené na pár stránkách a tak nějak uspěchaně. Jako prvotina dobrá, ale psychozávěr nějak pokulhává.

13.10.2019 3 z 5

Srdce Sahary Srdce Sahary Alec Palmer (p)

Akční, dobrodružný román, nenadchne, neurazí:-)

06.08.2019 3 z 5

Co skrývá tvé jméno Co skrývá tvé jméno Clara Sánchez

Dočetla jsem, a rozpaky, co si o tom myslet.., sice mne to nutilo dál číst, ale postavy se pak rozplizly tak nějak do ztracena...

16.07.2019 3 z 5

Mráz Mráz James Hayman

Mráz se mi zdál daleko slabší než Řez, děj nebyl tak poutavý.

06.07.2019 4 z 5

Řez Řez James Hayman

Čtivé, ani chvíli jsem se nenudila, daleko lepší než Mráz, který jsem přečetla poté:-)

05.07.2019 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Přečetla jsem za dva dny, ale thriller to tedy rozhodně nebyl, označila bych to za detektivku, chvílemi jsem se i nudila, ale ten konec vše napravil. I když podruhé už bych asi nečetla.

02.06.2019 3 z 5

Krvavá hraběnka Krvavá hraběnka Linda Lafferty

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá, měla spád, zase jiné zpracování příběhu A. Báthoryové. Je pěkné i prolínání současnosti s minulostí. A myslím, že dost Američanů má o východní Evropě právě tuto představu, jak tam bylo popsáno:-)

01.06.2019 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Za mě tedy neskutečná nuda..Spíš mi to připadalo jako osvěta za víru v boha, scény popsané vesměs v náboženském duchu a nudně..Nedočetla jsem..

26.05.2019 1 z 5

Venla Venla J. K. Johansson

První díl Laura byl nudný, Noora už byla celkem napínavá a Venla zmatená..
Vzadu na obálce bylo popsáno Mii těhotenství, v knize o tom ani zmínka..
S Mikaelem nic neměla, byl tam uváděn jako údajný otec..
Tak ten popis se nepovedl:-(
A pokud tedy Venla před dvaceti lety darovala vajíčko lidem, co byli na pláži, těžko to mohla být Tiina, které bylo cca kolem čtyřicítky.
Synovi Venly Samovi bylo asi dvacet, Isabelle kolem čtyřicítky, když se brali.
Nechápala jsem taky, proč Miia nenahlásila a nepoznala mrtvou v autě..
Bylo to celé takové zmatené, tato kniha:-(

27.04.2019 3 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Třetí díl zase o něco horší, je to jak na houpačce.
Vcelku to nebylo špatné, ale nic extra taky ne:-(

07.04.2019 3 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Druhý díl byl o poznání lepší, přečetla jsem za den.
Jsem zvědavá na třetí díl.

07.04.2019 4 z 5

Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Alice Scarling

Bylo to takové dívčí čtení:-)Ale ten konec byl co? Nemám ráda, když je otevřené pokračování a tady to ani nevyjde:-(

05.04.2019 3 z 5

Její děsivá souměrnost Její děsivá souměrnost Audrey Niffenegger

Dnes jsem knihu dočetla a mám z ní rozporuplné pocity.. Spíše je mi líto těch zbloudilých duší.. Elspeth stejně štěstí nenašla..

20.10.2018 3 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Tak toto zatím nejslabší kniha od S. Lewisové, místy nudné, předvídatelné..Pořád jsem čekala nějakou bombu, co se dozví v té Itálii, ale nakonec to tak nějak vyšumělo.. Podruhé to už asi číst nebudu:-(

09.08.2017 3 z 5