Lenama18 Lenama18 komentáře u knih

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Tuto autorkou mám celkem ráda ale Šmírák k mojim oblíbeným knížkám patřit nebude. Na můj vkus se to docela vleklo ,konec malinko překvapil takže o jednu hvězdu dávám víc ale i tak průměrná detektivka.

21.07.2019 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Knížku jsem přečetla za jeden den, za mě se četla fakt sama. Konec je docela překvapení tohle by mě opravdu nenapadlo ale malinko mě mrzí že to nebylo více rozvinuté. Rozhodně stojí za přečtení, já se nenudila ani chvilku. Doufám že vyjdou i další knížky od tohoto autora.

23.05.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Wow tak tohle byla fakt jízda, super čtení, zápletka a nakonec odhaleni vraha prostě přesně to co od dobrých detektivek chcete. Za mě knížka ani nechutná nebyla neboť ten kdo četl Chrise Cartera už je zvyklý na horší věci. Doporučuji, dávám 5 hvězd a těším se na pokračování.

15.05.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Neurazí ale ani nenadchne. Kniha má super obálku tak jsem ji hned musela mít ale bohužel nic moc. Závěr sice překvapil ale jinak zápletka průměrná a víc mě snad bavil pohled do minulosti než ta přítomnost.

11.05.2019 3 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Za mě dobrá knížka která se fakt četla úplně sama. Pachatel byl pro mě překvapení a až po přečtení jsem pochopila význam názvu knihy.

11.05.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Od knihy jsem čekala mnohem víc, podle obalu a popisu jsem si říkala že to bude pecka ale opak je bohužel pravdou. Za mě to byla průměrná detektivka.

11.05.2019 3 z 5