LilianaFalcon Online LilianaFalcon komentáře u knih

Trable Trable Samantha Towle

Je to teda spíš tak na 3.5 hvězdičky... Když to porovnám s tím, čemu jsem ty 4 hvězdičky dala... tohle prostě tak dobré nebylo ;-) ale bylo to zajímavý. Aspoň něco trošku jinýho... Možná to bylo českým překladem, nějak se mi nedařilo se mi do knihy začíst tak, abych ji louskala bez dechu.

25.10.2014 3 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

nějak jsem se nemohla rozhodnout, kterou z hlavních postav mám míň ráda... nevím, prostě mě to nenadchlo... a přitom téma bodyguard a slečna "rozmazlený spratek" už fungovalo tolikrát...

25.07.2014 1 z 5

London Road London Road Samantha Young

Jo, jo... po Dublin street jsem se bála, že druhý díl nebude nic moc, ale stál za to :-) hrozně mě bavil ten mladší brácha.

23.07.2014 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Čekala jsem hluboký příběh a výbornou psychologii... a i když nemám pocit, že jsem se toho dočkala, v takové míře, jako u jiných knih od Colleen, bylo to prostě pěkné :-)

10.07.2014 4 z 5

Královský život Královský život Melanie Summers

Vzhledem k průměrnému hodnocení, jsem měla lehce obavy, zda se do knihy vůbec pouštět, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Četlo se to lehce a občas jsem se hoooodně bavila.

02.06.2024 4 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Musím říct, že jsem trochu zklamaná. Doufala jsem, že autorka přijde s nějakou jinou zápletkou a rozuzlením. Takhle mám pocit, že jsem tu knížku četla už několikrát.

14.03.2024 3 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

První část mě neskutečně bavila, svižné, vtipné, celkově zajímavé, v podstatě jsem se od knihy nedokázala odtrhnout.
Jenže druhá část už postrádala náboj, dost se mi vlekla a neseděly mi ani ty zvraty. Čili mám takové rozporuplné pocity a viděla bych to tak na 3,5 *

03.09.2023 4 z 5

Něco takového už jsem dlouho hledala, vše je tu jednoduše vysvětlené, ale ne se všemi tvrzeními souhlasím.

09.07.2023 3 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

A já si tak přála happy end pro vévodu.

09.07.2023 3 z 5

Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Sophie Irwin

Námět se mi vážně líbil, ale bez přeskakování bych se knihou neprokousala.
Závěr pak působil, jako by ho napsal někdo jiný. Protože byl svižný a nápaditý i přes to, že všichni věděli (doufali) jak to dopadne.

07.05.2023 3 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Zajímavý příběh, který si neudržel mou pozornost, ale byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Každopádně vývoj postav se opravdu povedl, jen mi tam vadila celá ta linka s dluhy otce a dealováním. Bez toho bych se obešla.

18.04.2022 3 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Tak tohle je opravdu hezky rozjetá série. Pár hezkých zvratů, dobrodružství a pořádně zamilované...
Hlavně ten konec dává tušit dalším skvělým dílům, na které se už teď těším.

15.03.2022 4 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Kéž by všichni ve svém životě zažili takovýhle happy end :-) Ken byl od začátku totální miláček.

31.01.2022 5 z 5

Zdivočelá dědička Zdivočelá dědička Laura Lee Guhrke

Tak tohle se moc nepovedlo... První polovina byla skvělá, druhá se strašně vlekla...

30.12.2021 3 z 5

Paříž je vždycky dobrý nápad Paříž je vždycky dobrý nápad Jenn McKinlay

Ta obálka je prostě nádherná!
A jinak je to hezká romantika, i když jsem se na samém začátku bála, že takovouhle hrdinku nedám :D naštěstí našla sama sebe a pak už to bylo moc fajn čtení :-)

28.12.2021 4 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Takový hezký námět, ale Wes ani June mi nijak neučarovali a nepřišlo mi, že by mezi nimi byla nějaká chemie.
Navíc se to strašně vleklo :-/

19.10.2021 2 z 5

Vychovatelka na scestí Vychovatelka na scestí Laura Lee Guhrke

A mně se to líbilo :-D Zápletka, kdy se žena vydává za muže mě asi nikdy neomrzí. Navíc se mi líbilo, jak byla Amanda paličatá a moc si nebrala servítky.
Do toho vzpurná dvojčata... Akorát mě trochu mrzelo, jak strašně jednoduše Jamie skončil se svou politickou kariérou. Vůbec jeho práce ve sněmovně si zasloužila víc prostoru.

19.10.2021 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Strašně dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli dát 4 nebo 5 hvězdiček. Nakonec volím nižší variantu, už mi trochu začíná vadit, jak prvoplánově to autorka zase vystavila - bohatí jsou špatní. A ten dramatický otevřený konec? To se vážně nepovedlo, už jen tím o hvězdičku nutně musela klesnout.
Jinak se mi knížka líbila. Taková Papírová princezna apod. jen bez všeho toho sexu.

14.09.2021 3 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Kdysi dávno jsem tuhle knížku četla, když vyšla v angličtině. V tu dobu mě příběh hodně oslovil.
Číst ji takhle s odstupem bylo trochu zklamání. Zdlouhavé, krkolomné... Kdyby si někdo dal tu práci se seškrtáním a doladěním, tak by to bylo skvělé a dojemné, takhle mám pocit, že tu třetí hvězdičku jsem dala jen z nostalgie.

31.08.2021 3 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

Mám pocit, že jsem četla jinou knihu než všichni ostatní, protože mně se strašně líbila.
Colle mě bavil. Zápletka byla povedená, možná konec byl trochu zdlouhavější než by měl, ale jinak nemám výhrady.

15.08.2021 5 z 5