LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Advokátův syn Advokátův syn Rachael Anderson

Po předchozích knížkách zklamání. Jednoduše mě to nebavilo. Čekala jsem, že se aspoň trochu pobavím, a i když mám normálně příběhy, kdy si slečna jde za svým a je ochotná se provdat pod svou úroveň, mám ráda, tohle prostě nebylo ono.

29.06.2021 3 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Neurazilo ani nenadchlo.

20.06.2021 3 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Bohužel knížky této autorky mě vyloženě nebaví a do čtení se musím nutit. A to že v rámci žánru jsem schopná přečíst kde co.

14.06.2021 2 z 5

Dcera noci Dcera noci Kristen Ciccarelli

Po druhém dílu jsem se trošku bála, naštěstí zbytečně. Bylo to zajímavé, napínavé, dívkám, co mají rády dobrodružství bych knížku opravdu doporučila :-)

12.06.2021 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Ehm. i podruhé nuda s velkým N. Vážným tématům jako je sebevražda, se většinou nevyhýbám, ale v tomhle případě to působilo strašně kýčovitě.
A vlastně cokoliv, co si autorka vybrala.

08.06.2021 2 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Nacpat do téhle erotické trilogie, ehm. trojúhleníku, ještě politiku? to v tomhle díle bylo nad autorčiny schopnosti.
Snaha překvapit tu byla, ale...
A bohužel se nepovedla ani obálka. Tohle není král, prostě ne. Nebo možná takhle to není král, ať nehaním modela.

13.05.2021 3 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Trochu překombinované, místy na mě byla erotika až moc silné kafe, ale tak po prvním dílu už mě to nepřekvapovalo.

09.05.2021 3 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Nějak mě to prostě nebavilo.

30.04.2021 2 z 5

Světlo nad Londýnem Světlo nad Londýnem Julia Kelly

Strašně dlouho jsem se nemohla začíst. A rozuzlení se mi vůbec nelíbilo. Přijde mi, že se k příběhu a tomu, jak byl vyprávěný vlastně nehodilo.

13.04.2021 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Nevím, nevím. Tentokrát mě to vůbec nebavilo a do čtení jsem se musela nutit.
Čtivé to bylo, hlavní hrdiny mám ráda, jinak bych dala jen 2 hvězdičky.

22.03.2021 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Barbara Bretton

Vůbec jsem se nemohla začíst.

13.03.2021 2 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Vůbec mi nesedl styl vyprávění a příběh nebyl tak zjímavý, abych knihu ocenila víc hvězdičkami.

08.03.2021 2 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Tohle mi nesedlo. Styl skvělý, ale sympatie k hlavním postavám nic moc. Žádný Dannyho parťáci to pro mě nebyli.

03.03.2021 3 z 5

Vévoda v zářivé zbroji Vévoda v zářivé zbroji Loretta Chase

Tak strašně jsem se těšila... A jsem tak zklamaná :-( Ale v rámci žánru to na ty 3 hvězdičky ještě stačí.
Postavy byly strašně ukecané, nerozhodné a hrozně se to vleklo. Kdyby si někdo dal tu práci a seškrtal to, mohlo to být vážně skvělé.
Každopádně závěr byl na 5 hvězdiček a tím závěrem myslím rozuzlení mezi nejlepšími kamarády.

01.03.2021 3 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Ne, že by to bylo úplně špatné, jen mi to přijde hrozně utahané. Škrtat, škrtat a škrtat :-D A pak by to byla pecka.

14.01.2021 3 z 5

Příhody ze školky Příhody ze školky Neville Astley

Dětem se moc líbí a to je jediné, co u dětských knížek hodnotím :-D Navíc kapitola s ochranou přírody je fajn :-)

09.01.2021 5 z 5

Encyklopedie pro nejmenší Encyklopedie pro nejmenší Véronique Babin

Jako malá jsem si v ní strašně ráda listovala a teď se líbí i mým dětem :-)

09.01.2021 5 z 5

Už čtu sám Už čtu sám Gill Davies

Jako malá jsem ji zbožňovala, hlavně medvědí holčičku Dášenku.

09.01.2021 4 z 5

Nejlepší maminka Nejlepší maminka Lisa Alderson

Vhodné i pro ty nejmenší, navíc se dětem moc líbí ilustrace.

09.12.2020 5 z 5

Nejlepší tatínek Nejlepší tatínek Lisa Alderson

Jednoduchý příběh pro nejmenší dětičky.

09.12.2020 5 z 5