LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Roztomilé naivní romantické erotické... prostě přesně takové, jak každý čeká.

08.06.2015 3 z 5

Princové mají přednost Princové mají přednost Kieran Kramer

Už jen obálka mluví za vše. Hlavní hrdinka má mít blonďato-rezavé vlasy a takhle nějak má spíš vypadat nenáviděná ruská princezna.
Zkrátka se to celé nějak nepovedlo.

08.06.2015 2 z 5

Ocelové srdce Ocelové srdce Brandon Sanderson

Neb je to pro mě od autora první kniha, tak jsem byla opravdu neskutečně překvapená.
Skvělý hlavní hrdina s úchylkou na přirovnávání :-D Velmi originálně pojatí... ehm. "X-meni" no dobře, tak Výjimeční no.
A celkově hodně svěží děj, co se moc nezastavoval, na druhou stranu ani nikam příliš nespěchal.
Ne, že bych neměla výhrady, ale prostě je to pro mě takové první velké překvapení roku.

03.04.2015 4 z 5

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Kdybych neměla zrovna takovou nouzi o knížky, tak bych se ke konci neprokousala.
Ne, že by to bylo úplně nezajímavé, ale chyběl tomu jakýkoliv moment překvapení.
Vadilo mi, že jsem věděla prakticky u všech postav, co si myslí. Žádná zápletka se tím pádem pro mě nekonala.

20.03.2015 2 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Málokdy se mi stane, že by mě kniha ze začátku chytla a po dvaceti stránkách mě úplně přestala bavit.
Bohužel, přesně tohle se mi stalo u Paniky.

11.03.2015 2 z 5

Kde se touláš, Bernadetto Kde se touláš, Bernadetto Maria Semple

Opravdu jsem se snažila, ale prostě jsem se přes první čtvrtinu knihy neprokousala.
Hvězdičky dávám hlavně za námět, protože ten se mi doopravdy líbil a vlastně stále líbí.

16.02.2015 2 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Nečekaná překvapení. Po dlouhé době opravdu čtivá dobrodružná knížka.
Byla jsem napnutá, hodně jsem se nasmála a strašně jsem princezně s princem fandila :-)
Chtělo by to víc takových počinů :-) Myslím, že by se to mohlo líbit těm, co mají rádi Cinder od Meyerové.

09.12.2014 5 z 5

Škoda, čekala jsem víc. Zajímavé to bylo, četlo se to hezky, ale nějak mě ten příběh prostě nepohltil. Něco tomu prostě chybělo.

03.12.2014 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Strašně moc jsem se na tuhle knížku těšila a i když mě dost zklamala, tak se nedá popřít, že mě zajímala až do úplného konce.

02.12.2014 4 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Super nekomplikovaná oddychovka pro začínající puberťáky :-) konečně zase jednou víc moralizování než dumání nad břišními svaly :-D

22.09.2014 4 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Nemůžu si pomoct, ale já se prostě nudila.

11.09.2014 2 z 5

Anna - Krok za krokem do nového života Anna - Krok za krokem do nového života Justus Pfaue

Vůbec mi nevyhovoval styl vyprávění.
Jako by se autor snažil uchopit až moc témat najednou a ani jednomu se nezvládl dobře věnovat.

08.09.2014 2 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Ani jsem nevěděla, že takováhle kniha vyšla. Celkově mě hodně překvapila, i když musím přiznat, že název mě málem od čtení odradil ;-), naštěstí jen málem. Bylo to čtivé a celkem zajímavé.
Tím, že nadpřirození nebyli duchové ale víly, to získalo lehce pohádkový nádech.

06.09.2014 4 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Furt jsem váhala mezi 2 a 3 hvězdičkami, je to tak 2 a půl.
Nějak si nedovedu představit někoho, kdo prožil nějaké to století, jak se zamiluje do kluka, kterýmu není ani 20.
Hlavně knížek, kde se stěhuje duše jsem přečetla víc a tohle... nevím no, nezaujalo mě to.

05.09.2014 2 z 5