LilluLong LilluLong komentáře u knih

Smluvní partnerka / V bezpečné náruči Smluvní partnerka / V bezpečné náruči Anna DePalo

Smluvni partnerka/Náhradná matka,pre mna jedina akceptujuca ak dieťa bez vlastného DNA, to znamená partnerov kde žena i ked nie je neplodná ale nemá možnosť donosiť vlastne dieťa , v tomto príbehu a vdalsich co som citala, nemôže byt náhradnom matkou, ked je dieťaťu vlastnou matkou i ked umelo oplodnena zmluvou .No neviem ako to berú v iných krajinách u mna logika nepustí,Príbeh super , moj objektívny názor nezaváži pri hodnotený, za mna 4*

22.12.2021 4 z 5

Polibek od knížete Polibek od knížete Sarah Morgan

Tento príbeh sa mohol vyvíjať úplne famózne z pera iného autora, ja a chyba epilóg ktorý mohol zvýšiť moje hodnotenie :) za mna 3,5*

22.12.2021 3 z 5

Jezdec v bílém Jezdec v bílém Kim Lawrence

Autorka pri písaní tejto knihy asi bola tlačená termínom , s týmto príbehom mohla fakt vytvoriť super sejkovinu, no nevyšlo to :) za mna 3*

31.10.2021 3 z 5

Manželství naoko Manželství naoko Michelle Reid

Zaujímavá zápletka dobre napísaná, a ako u harlequinky samozrejme s happyendom :) za mna ma 5*

30.10.2021 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Barbara McMahon

Nie je to klasická harlequinska sejkovina, je to krasny roman a u mna zabodoval na 5*

20.10.2021 5 z 5

Šejk chirurgem / Další pokus Šejk chirurgem / Další pokus Dianne Drake

Sejk chirurgem/ krasny príbeh ,i ked vela z lekárskych terminológii :) ale napísané podľa môjho gusta. absencia epilogu by u mna pri hodnotení vzala aspon jednu hviezdu, napriek tomu davam 5* a doporucujem pre sejkovskych milovníkov :)

14.10.2021 5 z 5

Popelka a řecký princ / Růže z Londýna Popelka a řecký princ / Růže z Londýna Julia James

Tak tato popelka sa autorke vydarila,precitane na jeden šup :) u mna ma 5*

11.10.2021 5 z 5

Sultánova nevěsta / Dáma z pouště Sultánova nevěsta / Dáma z pouště Kate Hewitt

Sultanova nevesta/ v. Poslednom čase mam šťastie pri výbere harlequiniek,tato sejkovska ma u mna tiez 5* :)

Dáma z pouste/ prva časť Na titulné strane , som necitala ale v pohode sa dalo citat dvojka ako sólový príbeh a za mna ma 5*

08.10.2021 5 z 5

V šejkově paláci / Odkaz lásky V šejkově paláci / Odkaz lásky Tessa Radley

Sejkovska romanca je väčšinou vzdy dobra :) Tato posledná časť z tetralogii si zaslúži vysoký počet hviezdičiek 5*

07.10.2021 5 z 5

V řeckém objetí V řeckém objetí Jane Porter

Žiadna klasická harlequinka, krasne a kvalitne napísaný zaujímavý príbeh,jedine posledné dve tri stránky preromantizovane :) a ze chýbal epilóg , znížil moje hodnotenie o jednu hviezdu z 5* na 4*

06.10.2021 4 z 5

Jezdec dává šachmat Jezdec dává šachmat Pippa Roscoe

Docitane! :) trilógia ktorá vas zaujme od prvej do poslednej časti.Tato sejkovska mohla byt trosku napinavejsiia, dej by to umožňoval,ale epilogom to autorka “zachránila ” :) za mna 4*

06.10.2021 4 z 5

Prsten od Tiffanyho / Odvaha milovat Prsten od Tiffanyho / Odvaha milovat Cat Schield

4*za prsteň od Tifffanyho ,za “odvaha milovať” po prečítaní dopíšem svoj názor :)

04.10.2021 4 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Nuz, séria ktorá vedela zaujať rovnakým nadšením od prvej časti po poslednú.Citatelia ktorý mesiace nemusia cakat na ďalšie časti ale začnú teraz, si myslim ze ich vyber nesklame.Mozem len doporučiť, za mna hodnotenie za 5* :)

03.10.2021 5 z 5

Zrozená z plamenů Zrozená z plamenů Jennie Lucas

Prva polovica knihy ma odo mna 5* naozaj to začalo velmi sľubne a potom to spisovateľka zmrvila tak ze horko-ťažko by som dala 2*

03.10.2021 3 z 5

Důvody pro manželství Důvody pro manželství Stephanie Laurens (p)

Trosku zdĺhavé,napriek tomu krasny romantický príbeh. Mozem len doporučiť , za mna 4*

27.09.2021 4 z 5

Šejkova guvernantka Šejkova guvernantka Laura Martin

Sejkovska romantika ktorú milujem a este ktomu aj historická ako predošlá časť, mozem len doporučiť, za mna 5*

21.09.2021 5 z 5

Levandulový vrch Levandulový vrch Lynne Graham

Prva časť u mna ma 5* s touto druhou som velmi na vážkach , davam 3* verím ze posledný diel nesklame

14.09.2021 3 z 5

Vzpurná Irka Vzpurná Irka Lynne Graham

Velmi dobre napísaný príbeh,tesim sa na ďalšie 2 časti . Odo mna ma autorka za toto dielo rovných 5*

13.09.2021 5 z 5

Ten deň Ten deň Blanka Lipińska

Som neskutocne sklamaná, prvý diel super za 5* ale tento akoby pisala úplne iná autorka, alebo preklad sa zmrvil, no neviem, pravda je taká, ze mam dočítame cca trištvrte knihy co urcite dočítam cele , len neviem kedy, v každom prípade ani posledná tretina ma nenakopne k vyššiemu hodnoteniu ako 2* je mi luto :)

10.09.2021 2 z 5

Sicilián z Manhattanu Sicilián z Manhattanu Sandra Marton

Pekny príbeh,na harlequinkach je dobre, ze ich za par krátkych hodin vies precitat, za mna teraz 4*

10.09.2021 4 z 5