LilluLong LilluLong komentáře u knih

Zjizvený Ital Zjizvený Ital Abby Green

Myslim ze ten červený púntik pri knihe je oprávnený , u mna ma tiez 5*

09.08.2021 5 z 5

Šejkova odplata Šejkova odplata Lucy Gordon

Chýba mi epilóg.Tato kniha by mohla byt ako čerešnička na torte medzi harlequinkami,ale absencia epilogu u mna ubrala jeden bod, takze davam 4*

07.08.2021 4 z 5

Parfém pro krále Parfém pro krále Abby Green

Po určitom čase som si myslela , ze nedocitam knihu, ale nakoniec som sa premohla a koniec i s epilogom to zachránilo na 3,5*

05.08.2021 3 z 5

Magická Florencie Magická Florencie Penny Jordan (p)

Séria ktorá vie uputat dejom i kvalitným písaním, za mna 4*

03.08.2021 4 z 5

Cesta do Říma Cesta do Říma Rachael Thomas

Tu uz ako taký dej bol oproti prvej časti , tak uvidím co prinesie ďalšia časť , za mna 3*

01.08.2021 3 z 5

Horúca túžba Horúca túžba Linnea May

Ťažko sa hodnotí tato časť série ,neviem ci sa smiať a ci plakať , som zvedavá na ďalšie recenzie ci aj iný majú protichodne pocity po prečítaní knihy. Za mna 3,5*

20.07.2021 4 z 5

Urozená krev Urozená krev Susan Stephens

Kniha je súčasťou série, tak aspon odo mna 2*

15.07.2021 2 z 5

Princezna bez trůnu Princezna bez trůnu Natasha Oakley

Zaujímavé pokračovanie série,mne sa páčilo , mozem doporučiť , za mna 4*

15.07.2021 4 z 5

Nebezpečná nevera Nebezpečná nevera T. J. Lex

Autorka vie zaujímavo pisat a príbehy vedia uputat,Ale, tak ako u debutantskej knihe /za hranicami rozkoše /tak aj u tejto si s koncom asi nevedela poradiť.V prípade ked aj prva a aj druha by mala pokračovanie , tak takéto utnute konce by sa dali pochopiť, Ked sa nikde nedocitam ,ze pokračovanie bude, tak tato bola posledná prečítaná moja kniha od autorky. Za mna zatial 3*

12.07.2021 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Píše sa ze je to rozprávka pre dospelých ,moze byt, ale napínavá a dobre napísaná rozprávka, uz sa tesim na ďalšie časti. U mna zabodovala 5*

06.07.2021 5 z 5

Ostrovanova láska Ostrovanova láska Penny Jordan (p)

Príbeh ktorý vedel maximálne zaujať a ze autorka pridala epilóg si zaslúži 5*

04.07.2021 5 z 5

Dům pro milovanou Dům pro milovanou Maya Banks

Začať citat trilógiu poslednou časťou , to sa moze stať len mne, ale krasne sa dalo vydedukovat predošlé príbehy takze viem ohodnotiť tuto ako sólovú na 4*

29.06.2021 4 z 5

Vládce ostrova / Noc ve Skotsku Vládce ostrova / Noc ve Skotsku Robyn Donald

Robím nepísala zle ale Kim je ta ktorá zvýšila moje hodnotenie na 4*

26.06.2021 4 z 5

Železná lady / Pouhá náhradnice? Železná lady / Pouhá náhradnice? Sara Orwig

Takze Tiffany Reisz napisala Harlequinku :) žiadny príbeh , erotika tak pre začiatočníkov , este šťastie ze som skor citala iné série od nej take 5*, lebo po tejto knižke by som ju nezaradila medzi obľúbené autorky. Za mna teraz 3*

25.06.2021 3 z 5

Útěk na Sicílii Útěk na Sicílii Penny Jordan (p)

Tato trilógia sa autorke vydarila ma u mna 4*

23.06.2021 4 z 5

Dynastie ze Sicílie Dynastie ze Sicílie Penny Jordan (p)

Trilógia ktorá s prvým dielom navnadila pokračovať v čítaní ďalšej časti , tato časť si u mna vyslúžila 5*

23.06.2021 5 z 5

Hriešne vinný Hriešne vinný Meghan March

Irituje ma cela kniha, napriek tomu ze je napísaná profesionálne u mna ma len 3* i ked je to viac ako pri prvej časti, tretia hadam prekvapí :)

21.06.2021 3 z 5

Beduínská královna Beduínská královna Tara Pammi

3* ale len zato, ze koniec bol odflaknuty, ked ďalšie časti budu navazovat tak tejto časti zvýšime moje hodnotenie lebo treba uznať ze príbeh vedel zaujať a napísané bolo pomerne slušne :)

19.06.2021 3 z 5

Princezna z Isly / Šejkova volba Princezna z Isly / Šejkova volba Carol Marinelli

Wau, princezna z Isly /to je na 5* bez debaty :)

18.06.2021 5 z 5