LilluLong LilluLong komentáře u knih

Dívka v nesnázích Dívka v nesnázích Maureen Child

Podľa mna to nemalo chybu, ale epilóg mi tam chýbal . U mna za 4*

01.05.2021 4 z 5

Řekova tanečnice Řekova tanečnice Cathy Williams

Ťahalo sa to a ťahalo , ale dočkala som sa kym sa konečne hrdinovia pomilovali :) Som optimista takze dávam aspon 3*

29.04.2021 3 z 5

Ostrov blaženosti / Únos na Korfu Ostrov blaženosti / Únos na Korfu Lynne Graham

Ostrov blaženosti // krasne napísaný príbeh o ozajstných hodnotách . U mna palec hore a hodnotenie za 5*

29.04.2021 5 z 5

Princova zajatkyně Princova zajatkyně Lynne Graham

Sú harlequinky ktoré neviem dočítať,s touto som problem nemala, nebola prekombinovana, mne sa páčila u mna 5*

27.04.2021 5 z 5

Zatvrzelý milionář Zatvrzelý milionář Susan Mallery

Sú trilogie ktoré gradujú od prvého dielu po posledný diel, v tejto sérii grady začali prvou časťou a postupne klesali akoby autorka strácala svoju múzu,napriek tomu si budem predstavovať , ze cela séria je v jednej knižke a tak moje hodnotenie bude reálnejšie. Za cely príbeh i štýl písania 4,5*

26.04.2021 4 z 5

Kočičí štěstí Kočičí štěstí Susan Mallery

Ano, je to bez debaty, druha časť trilógie je tiez velmi fascinujúce čítanie i ked tolko som sa tu nenasmiala ako v prvej časti.tesim sa na posledný diel a u tejto časti moj palec hore a body ako inak maximálne 5*

25.04.2021 5 z 5

Schůzka ve tmě Schůzka ve tmě Susan Mallery

Kniha ktorá sa kludne moze zaradiť medzi bestsellerov , dej aj písanie vie zaujať a u mna vyvolala hadam vsetky emócie,cca na 20-21 strane som nedokázala asi hodinu citat ďalej tak ma rozosmiala. Uz sa tesim na ďalšie časti.Za mna palec hore a hviezdičky za 5*

25.04.2021 5 z 5

Koupená snoubenka Koupená snoubenka Jessica Hart (p)

citala som asi pred mesiacom a odvtedy som denne 1-2 knihu precitala,ale je zaujimave ze taketo romance sami vzplyvaju dokopy a skoro sa nepametam na obsah :D tato knizka mi ale v pameti zostala a mala som z nej dobry pocit,doporucujem a hodnotim 4 hviezdickami

24.04.2021 4 z 5

Angličanka v Římě Angličanka v Římě Susan Stephens

Od tejto spisovateľky nikdy neviem co mozem cakat,raz ma prekvapí skoro naivným a presladenym príbehom tak akurát na 2-3*,alebo ako s touto knihou , silne emotívnym dejom kde hodnotenie moze byt len max a to 5*

22.04.2021 5 z 5

Konkurz na královnu Konkurz na královnu Susan Stephens

Páčilo sa mi a predsa na jeden šup som nevedela prečítať ,niekde v strede knihy mi začalo nieco vadiť a az po mesiaci som Dočítala zo zvedavosti a dobre som urobila. Za mna teraz 3*

21.04.2021 3 z 5

Králova milenka Králova milenka Susan Stephens

Krasne napísaný príbeh ako láska prekoná aj na oko neriešiteľné situácie . Knižku hodnotím max bodmi 5*

21.04.2021 5 z 5

Pouštní král Pouštní král Olivia Gates

Nedorozumenie a absencia komunikácie moze aj v reálnom živote viest ku katastrofe, našťastie toto je Harlequinka a trilógia dopadla happy endom :) Nečudo ked autorka opisuje sejkov ako dominantných a inteligentných alfa samcov :) Milujem rozprávky a tato séria zaslúži odo mna maximálny počet bodov v hodnotení ,5*

16.04.2021 5 z 5

Královna pro Judar Královna pro Judar Olivia Gates

Oproti prvému dielu tato časť bola velmi slabá ako v deji tak i v štýle . Max co mozem v bodoch priznať je 3*

15.04.2021 3 z 5

Sultánovy intriky Sultánovy intriky Jane Porter

I ked som prvé nahodou prečítala druhý diel tejto série , vobec to nebolo rušivé,ako prvú časť aj tuto hodnotím max bodov 5* nesklamalo

11.04.2021 5 z 5

Nevěsta z donucení Nevěsta z donucení Jane Porter

Autorka ma úplne prekvapila druhou časťou tejto sérii, oproti prvej bravúrne zvládla dej a štýl písania , dialógy na úrovni, ziadne naivne blaboly, odo mna zaslúžene 5*

10.04.2021 5 z 5

Dost dobrá i pro šejka Dost dobrá i pro šejka Sharon De Vita

Tato kniha obsahuje vsetko co knihu posunie na najvyššiu priečku v hodnoteni.Vyvolava pocity ako smiech,napätie,romantiku, trosku erotiky,a kde tu aj slza padne. U mna zabodovala 5*

08.04.2021 5 z 5

06.04.2021 4 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Zdalo sa mi uz trosku zdĺhavé ale aj tak ma u mna 4*

04.04.2021 4 z 5

Vdaná za aristokrata Vdaná za aristokrata Penny Jordan (p)

No,oproti prvému dielu v štýle písania sa autorka prekonala (v dobrom) zaslúži si moje maximálne uznanie za 5*

04.04.2021 5 z 5