LilluLong LilluLong komentáře u knih

Cesta se šéfem Cesta se šéfem Penny Jordan (p)

Nevadi mi ked autorka rozvinie úvahy ohladne dialógu , skor to vítam , v rámci asi fifty-fifty , lenže tu dialóg je asi tak na dve tri vety a úvahy na ne sú dve tri stŕany, nuda nebyť zvedavosti ohladne deju ani nedočítam. Sklamala v štýle , asi doma Penny bola zanedbávania ked toto pisala :) teraz u mňa len 3*

02.04.2021 3 z 5

Arabský panovník Arabský panovník Penny Jordan (p)

Posledná 6 časť z celej sérii sa hadam podarilo autorke najlepšie , i ked záver akoby odstrihla ,a epilóg mi chýbal tiez. Napriek tomu doporučujem a hodnotím na 5*

02.04.2021 5 z 5

Princ pouště Princ pouště Penny Jordan (p)

Ale dalo sa :) uvidím co prinesie další diel,u mna teraz len 3*

01.04.2021 3 z 5

Opuštěná v poušti Opuštěná v poušti Penny Jordan (p)

Aj ked je dej predvídateľný , rada citam tuto sériu , milujem týchto dominantných sejkov, za mna teraz 4*

01.04.2021 4 z 5

Dcera pouště Dcera pouště Penny Jordan (p)

Pre mna to bola uplna oddychovka,kniha ma dokázala odpútať od bežných starosti za co dakujem a hodnotím s 4*

01.04.2021 4 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

Dočítala som celu trilógiu , kniha je určená naozaj len pre milovníkov erotiky, ty si zgustnú aj co sa týka deju i štýlu písania , za mna na vsetky diela 5*

30.03.2021 5 z 5

Královský dar Královský dar Teresa Southwick

Cela trilógia sa mi páčila ,len som mala pocit ze by mohla pri konci pridať par strán navyše

30.03.2021 4 z 5

Snoubenka z Anglie Snoubenka z Anglie Sharon Kendrick

doporucujem precitat vsetky 3 casti,ziadne prehnane sladaky

23.03.2021 5 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Niekto rad číta horor,triler a hodnotí vysoko, a vysoko hodnotí tuto sériu zas čitateľ erotiky, za mna 5*

22.03.2021 5 z 5

Snoubenka z Anglie Snoubenka z Anglie Sharon Kendrick

3 časti v sérii , je to romantika autorkou napísané naozaj bravúrne , dalo sa to citat bez nutnosti otáčať panenky :)

22.03.2021 5 z 5

Neodolatelný playboy Neodolatelný playboy Kate Hardy

Mam rada rozprávky preto dávam 5*

18.03.2021 5 z 5

Řecké námluvy / Řecká pomsta Řecké námluvy / Řecká pomsta Helen Bianchin

Recka pomsta: niektoré knihy prelistujem len aby som zistila koniec deju, no tato nepatrí do tejto kategórii , od začiatku do konca citatela zaujme, dávam 5*

16.03.2021 5 z 5

Nejlepší milenec Nejlepší milenec Pamela Burford

Taká jednohubka,dalo sa citat i ked som čakala viac

14.03.2021 3 z 5

Siciliánův polibek Siciliánův polibek Kim Lawrence

Tri hviezdičky dávam za anotaciu a epilóg ,to medzitým bola pre mňa strata času :)

05.07.2023 3 z 5

Princ z písečných dun Princ z písečných dun Carol Marinelli

Autorka zvláštne a neklasicky opisuje celý sejkovsky príbeh, co u mňa vyvolalo nevôľu,napriek tomu u mňa má za 3*

28.04.2023 3 z 5

Popelčina kouzla Popelčina kouzla Millie Adams

Dočítala som i keď som stránky preskakovala,za mňa 2*

21.04.2023 2 z 5

Řecké magnólie Řecké magnólie Lucy Monroe

Ja k tejto HQ nemám žiadnu negatívnu pripomienku,často nehodnotím Max hviezdičkami ,ale tato je u mňa 5*

30.03.2023 5 z 5

Pokušení v Barceloně Pokušení v Barceloně Clare Connelly

Pekne napísaný príbeh,páčilo sa mi,za mňa autorka získala 4*

29.03.2023 4 z 5

Provdám se za tebe! Provdám se za tebe! Clare Connelly

mám rada knihy s epilogom,ale pri tejto za epilóg by som nedala ani jedinú hviezdičku ,avsak za príbeh a štýl písania má autorka u mňa 4*

26.01.2023 4 z 5

Dědic Jeho Veličenstva Dědic Jeho Veličenstva Lucy Monroe

Žiadny veľký príbeh,slabší ako prvy diel,ale čítalo sa to dobre,taký slaďák,za mňa 4*

25.01.2023 4 z 5