LilluLong LilluLong komentáře u knih

Bohyně pomsty Bohyně pomsty Jackie Collins

Cela kniha je písaná profesionálne ako si u autorky sme zvyknuté , ale u tejto časti by stačilo precitat epilóg a ste v obraze , za kvalitu celého dielu by som dala 5* ale za dej ma 3*

14.06.2021 3 z 5

Nebezpečná žena Nebezpečná žena Jackie Collins

Bolo to menej stran než predošlé časti ale na intenzite nestratilo, napínavé do konca ako vzdy; za mna aj tato časť ma 5*

13.06.2021 5 z 5

Nebezpečný polibek Nebezpečný polibek Jackie Collins

Zdĺhavé i ked postupne stále kratšie diely ,napínavé i ked akoby sa menil žáner na trailery co zas ja nerada , napriek tomu nakoľko je to pokračovanie série a krasne naväzuje jedno na druhé a je napísané profesionálne davam body 4*

11.06.2021 4 z 5

Pomsta Lucky Pomsta Lucky Jackie Collins

Udržať v napätí citatela aj v štvrtej časti série znamená jednoznačne uznanie schopnosti a talentu autorky. U mna zabodovala 5*

11.06.2021 5 z 5

Osudný večer v Římě Osudný večer v Římě Kate Hewitt

Prekvapivo krasne napísaný romantický príbeh. Autorka u mna zabodovala 5*

06.06.2021 5 z 5

Smlouva s králem Smlouva s králem Natalie Anderson

Nedočítala som, nevedela som pochopiť proces myslenia autorky.

06.06.2021 odpad!

Konkurz na manželku Konkurz na manželku Susannah Erwin

Na harlequina ozaj slušné , za mna 4*

05.06.2021 4 z 5

Ztracení v poušti Ztracení v poušti Michelle Conder

Autorka krasne vedela opísať postupný vznik lasky sejka k učiteľke . U mna zabodoval príbeh aj štýl písania na 5*

04.06.2021 5 z 5

Svatba po sicilsku Svatba po sicilsku Michelle Smart

Prekvapivo pekne napísaný príbeh . Za mna 4*

04.06.2021 4 z 5

Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy Louise Allen

Prvé 2 príbehy bez deja ale dobre napísané tak na 3* tretí príbeh s pekným sejkovskym dejom si autorka zaslúži odo mna 5*

03.06.2021 4 z 5

Svůdný šejk Svůdný šejk Alexandra Sellers

Neviem akými hormonalnymi fázami prechádza autorka pri písaní týchto kníh, ale vydedukovat by sa dalo kvalitou napísaných kníh, dobra, horšia , lepšia , no k tejto pripisujeme 3*

01.06.2021 3 z 5

Roxy a bohatý muž Roxy a bohatý muž Elizabeth Bevarly

Z príbehu mohlo vzísť omnoho lepšia knižka , ale na harlequinku ušlo, uvidím ako napísala ďalšie časti. Odo mna nateraz 3*

01.06.2021 3 z 5

Sľub mlčanlivosti Sľub mlčanlivosti Veronika Bieliková

Poznáte ten pocit,ked si sadnete pred televízor , v ruke Coca-Cola a popcorn,a čakáte kedy začne úžasný akčnosť-romantický film uz mesiace dopredu avizovaný a po očakávanej znelke naraz začína rozprávka Macko Pu? No tak tento pocit mam teraz.
Príbeh vymyslený,napísaný ,a dokonca i vydaný :D u mna 2*

28.05.2021 2 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Dalo sa to citat , milá romantická knižočka, presne akoby typická harlequinka, za mna 3*

27.05.2021 3 z 5

Navždy spolu Navždy spolu Alexa Riley

Super záver , palec hore a koment u predošlej časti , na vse 5*

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

U mna palec hore, koment u ďalšej časti :)

Jedine tvoja Jedine tvoja Alexa Riley

Uz sa vam stalo,ze pred mesiacom ste si prečítali knihu medzi tým ďalšie asi tak dvatsat, a. Vobec si nepamätáte obsah kym si neprejdeme zas par strán ? Mne sa to stalo, ale u tejto sérii nie, Nakoľko tento žáner ma vie zaujať,a viem selektovat dobre napísaný príbeh a odfláknuty diletantsky písanú knihu, tak pri tejto sérii u mna ma autorka hviezdičky 5*, pre citatela s otvorenou mysľou doporucujem .

Hněv na Santorini Hněv na Santorini Trish Morey

Skoda ze takýto príbeh nenapadlo iného spisovateľa , pravdepodobne z hrdinov by nevytvoril hlúpych pubertiakov a ktorú este ako ceresnicku na torte miliardárov . Asi len za tu námahu napísať nieco takéto davam 1*

25.05.2021 1 z 5

Pan dokonalý Pan dokonalý Sharon Kendrick

Príbeh ako taký sa mi páčil , len keby si dala námahu autorka viac a lepšie rozpísať dej s trochou väčšou fantáziou , mohla z toho vyťažiť aj bestseller,takto je z toho tuctova harlequinka tak na 3*

25.05.2021 3 z 5

Spoločníčka Spoločníčka Lucia Olrinková

Zaujímavo ukončený príbeh , v ktorom sa čitateľ moze dobre preniesť do deja v pokračovaní, co pravdepodobne nebude , či ? Za mna ma autorka 4*

23.05.2021 4 z 5