LilluLong LilluLong komentáře u knih

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

Asi pred dvoma mesiacmi som citala tuto knižku, odvtedy denne asi jednu som stihla , je možné ze len hmlisto si ju pamätám ? Sú knižky z ktorých si pamätám cele pasáže , nechcem byt neospravedlnena pri hodnotení ,ale zadného faktu dávam 3* nakoľko som urcite prečítala celu knihu :)

30.04.2021 3 z 5

Něžný rebel Něžný rebel Emilie Rose

Neviem preco som mala pocit pri čítaní tejto knižky,ako by som musela ručne umývať riad :) za mna len pre tu odvahu 2*

30.04.2021 2 z 5

Něžně a po brazilsku / Žena Siciliána Něžně a po brazilsku / Žena Siciliána Carol Marinelli

Treba precitat a posúdiť, u mna 4*

29.04.2021 4 z 5

Král pouště Král pouště Lynne Graham

Este ze knižka nebola dlha :) zato ma odo mna 3*

29.04.2021 3 z 5

Magnát z Kastilie Magnát z Kastilie Lynne Graham

Pri tejto knihe autorku držala múza velmi silne :) cela knižka vedela zaujať az do konca, tato sa jej fakt vydarila, doporučujem a hodnotím maximálnym počtom 5*

28.04.2021 5 z 5

Ohnivý Řek Ohnivý Řek Lynne Graham

Prijemne rozptýlenie, vzdy ma poteší ak ma harlequinka nesklame. U mna 5*

28.04.2021 5 z 5

Vdavky na Manhattanu / Královská manželka Vdavky na Manhattanu / Královská manželka Jackie Braun

Musím si striedať žánre kníh lebo akosi sa mi tieto harlekynky splývajú :) Nebolo to zle az na to ,ze autorka v druhom príbehu vylíčila 5 ročného princa múdrejšieho než ako bola vlastná matka. Myslim ze v pohode si zaslúži 3*

27.04.2021 3 z 5

Italova vášeň Italova vášeň Elizabeth Power

Takýto krasny príbeh si viem predstaviť z pera inej autorky, ktorá by možno aj koniec deju uzavrela inteligentnejšie . Za mna 3*

26.04.2021

Poprask v paláci Poprask v paláci Liz Fielding

Skoda bolo sa rozpísať, stačila by anotace :) za mna 2*

26.04.2021 2 z 5

Princovo přání / Čas na odpuštění Princovo přání / Čas na odpuštění Jules Bennett

Prvý príbeh sa dalo celkom v pohode citat ale druhý som nedokázala dočítať i ked začiatok ma dost zaujal preto hodnotím spoločne na 3*

24.04.2021 3 z 5

Sestřenice na Maltě / Velké překvapení Sestřenice na Maltě / Velké překvapení Cathy Williams

Veľké prekvapení /žiadny veľký príbeh, len typická harlequinka ale čítalo sa to naozaj dobre. Na vyvolaním dobrého pocitu doporučujem tuto knižku, hodnotenu mnou 4*

24.04.2021 4 z 5

Večeře v Římě Večeře v Římě Carol Marinelli

Prijemne oddychové čítanie na jeden šup. Doporučujem .Odo mna 4*

23.04.2021 4 z 5

Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Ally Blake

Nevsedni nabidka/ mam rada ked autor zo svojich hlavných postáv nevytvori naivných hlúpych a konfliktných ne/ hrdinov. Bolo to prijemne čítanie , doporučujem. U mna ma autorka maximálny počet bodov 5*

23.04.2021 5 z 5

Na červeném koberci Na červeném koberci Carole Mortimer

Ja ani neviem ako ohodnotiť tuto knižku , príbeh dobrý a ani štýl písania nie je na úrovni slohovej prace nejakej teenegerke, a predsa ako by to bolo cele odflakane, hlavne pri konci.chyba tam aspon epilóg ,ja ani neviem, prečítajte a posúďte . Za mna 3*

23.04.2021 3 z 5

Rebel Rebel Carol Marinelli

Dobre ale zároveň take chaotické , zvraty v dejoch napísané väčšinou na dvoch stránkach autorka podľa mna nezvládla . U mna 3*

19.04.2021 3 z 5

Milování v poušti Milování v poušti Olivia Gates

Prvá časť trilógie nesklamala, uz sa tesim co prinesie ďalšia časť. U mna 5*

15.04.2021 5 z 5

Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Emma Darcy

V zaru pouste/príbeh sa mi páčil ale v písaní autorka to dobre zmrvila, horko ťažko som Dočítala , za príbeh 4*/za štýl 1* ,uvidím druhý príbeh a celkovo ohodnotim.Druhy koment sa nezobrazil,tak len k tomu tolko,ze predcilo prvy pribeh a moje hodnotenie sa tym zvysilo na 4

14.04.2021 4 z 5

Smlouva o manželství Smlouva o manželství Teresa Southwick

Ak chcete pochopiť ako sa da ospravedlniť urobit spatnu vec i ked z dobrého dôvodu ,tak mate možnosť po prečítaní tejto knihy, 2casti zo série . Hodnotím príbeh i štýl písania dva krát 5*/ 5*

14.04.2021 5 z 5

Řekova královská milenka Řekova královská milenka Jane Porter

Séria a ja som nahodou začala s touto druhou časťou ,ale malo to hlavu aj pätu,takze autorku chválim za krasny príbeh (napätie,romantika,erotika v jednom) a hlavne za profesionálne písanie , ziadne diletantske naivne dialógy a úvahy .za mna 5*

11.04.2021 5 z 5

Prázdniny s králem Prázdniny s králem Jane Porter

Na romantiku dobre, dej dobre, štýl písania dobre , na viac komentu ohladne tejto knižky nemam, nic ma neinšpirovalo, jedine ze u mna 3x3*

10.04.2021 3 z 5