MadameR MadameR komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Po přečtení Bez naděje jsem si myslela, ze tu knihu jen tak něco neprekona ale to jsem se seredne mylila. Ztracena naděje je stokrát lepší!! Nevím proč ale Holdera jsem si zamilovala a ty dopisy pro Less me hodně dostaly.
No každopádně všem doporučují :)

27.02.2015 3 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Krásně napsána kniha. Při čteni prvních dvou kapitol jsem myslela, že knihu nedočtu ale pak jsem se začetla a rozvinul se z toho pěkný ale smutný román. Jamie je zvláštní osobnost do které se nejde nezamilovat. Spisovatel Nicholas Sparks opět nezklamal.

22.02.2015 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

No, myšlenka to byla dobrá ale nějak mě to nezaujalo, nemělo to pro mě šťávu, přečetla jsem to ale spíš ze zvědavosti jak to dopadne než z nějakého nadšení. Avery mi nijak nevadila až na to, že byla vlastně tak trochu nudná a i když Cam byl hodný vadila mi ta jeho sebedůvěra a velký ego.

18.01.2015 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knihu jsem nedočetla.. tak nějak nemám potřebu knihu dočíst, už mě prostě nebaví.. tečka :D

03.11.2014 odpad!

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl mi přišel o malinko horší než ten první. Sex se tam opakoval snad na každé 10 stránce, až mě to začlo trošku nudit, možná to chtělo víc zapracovat na ději, který byl myšlen fakt dobře.

06.10.2014 3 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Hezká, milá kniha i když by mohla obsahovat více detailů. Ani po přečtení mi není všechno uplně jasné.

27.08.2014 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Petr Kopl

přečteno na jeden zátah

20.07.2014 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

bohužel čekala jsem víc..

01.07.2014 2 z 5

Dcery měsíce II. – Chladný oheň Dcery měsíce II. – Chladný oheň Lynne Ewing

docela pěkné ale velké mínus za to že další pokračování nebudou přeložena do češtiny :(

01.07.2014 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Můj nejoblíbenější díl.. první zvraty, lasky, těžké úkoly..

01.07.2014 5 z 5

Zuzanka a malý host Zuzanka a malý host Jan Machač

Knížka mého dětství.. pěkný příběh, krásné obrázky..

01.07.2014 5 z 5

Milenci a dámy Milenci a dámy Jo Beverley

Nádherně napsané dva příběhy. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Doba v které se děj odehrává je mi velmi blízká.

23.06.2014 4 z 5

Knedlíček Knedlíček Julie Murphy

Předčilo to mé očekávaní. Mohu s klidným srdcem říct, že při čtení jsem se zase ocitla v mé teenagerské kůži, kdy jsem řešila podobné situace jako hlavní hrdinka Will. Bavilo mě jak si s tímto nelehkým údělem poradila, s vtipem a citlivostí. Přemýšlím jakým jedním slovem bych popsala tuto knihu a napadá mě inspirativní. Za mě rozhodně doporučuji.

06.03.2018 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Jsem ráda, že autor tuto krátkou knihu napsal a dal tím jasně najevo, jakým směrem se bude celá další série ubírat. Pro některé je fantasy svět upíru nesnesitelný. Mě naopak nevadí. Myslím i že pan Reynard je všestranný spisovatel, který dokáže najít krásu i v něčem tak temném jako jsou nebezpeční upíři.

17.08.2016 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Dobrý ale mohlo by to byt lepší..

01.07.2014 2 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Matčina hra mě zaujala hned na první pohled a anotace se zdála být super. I když tento žánr moc často nečtu, něco mi říkalo abych tomu dala šanci a nelituji. Děj mě okamžitě vtáhl a s napětím jsem otáčela další listy. Opravdu jsem nečekala jak nakonec vše dopadne a překvapilo mě to. Jsem nadšená.

19.09.2019 5 z 5