maličkán maličkán komentáře u knih

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Námět dobrý, ale ubohé zpracování. Nudily mne některé vzpomínkové pasáže. Stále jsem čekala na něco, ale to bohužel nepřišlo.

12.01.2024 2 z 5

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Taková oddychovka. Četlo se dobře. Neuvěřitelné, kolik tajemství kolem pár přátel. Nejzajímavější se mi zdál příběh Nicka.

07.01.2024 3 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Po úžasné prvotině Milé dítě jsem hned zakoupila tuto knihu. Po přečtení komentářů tady se mi vůbec do ní nechtělo, ale jak jsem ji vzala do rukou a začetla se, už jsem ji nedokázala odložit. Nechápu tak nízké hodnocení pro tak užasný psychologický thriller. Autorka opravdu umí. Pro mne je to to pravé ořechové a budu se dívat po Myšlenkách vraha.

08.12.2023 5 z 5

Zrada Zrada Gregg Olsen

Román (thriller) spíš pro náctileté. Sice jsem se u ní nenudila, ale bylo to takové nemastné, neslané. Do dalších knih od autora nejdu.

04.12.2023 3 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

První polovina knihy hodně nezáživná, pak se to trochu rozjede, posledních 70 stránek jsem musela dočíst naráz. Za ten závěr nakonec 3 hvězdičky.

23.10.2023 3 z 5

Co když zemřu, než se probudím Co když zemřu, než se probudím Emily Koch

Zajímavý námět, spíš psychologický román než thriller. Nenudila jsem se, stránky ubíhaly. Na prvotinu docela pěkný, i když smutný příběh.

23.08.2023 3 z 5

Stíny zůstávají Stíny zůstávají Peter De Jonge

Tato kniha mne moc nenadchla, ale dočetla jsem, tak dávám 3 hvězdičky. Vadilo mi to neustálé popisování cest, ulic atd.

11.08.2023 3 z 5

Bílá cesta Bílá cesta John Connolly

Hrůza. Po 60 stránkách odkládám, tento autor mi vůbec nesedí a nebudu plítvat časem nad takovou slátaninou. Četla jsem od něj i Polibek smrti, bylo to to samé v modrém. Už žádnou knihu od něj. Divím se, že má kniha tady tak vysoké hodnocení. No asi jsem jiná.

14.11.2022

Cukrová smrt Cukrová smrt Unni Lindell

Zase po delší době skvělá kniha. Chytla mne od začátku, dobře se četla. Závěr překvapil. To jsem nečekala.

18.09.2022 4 z 5

Domilováno Domilováno Dora Heldt

Docela dobré odpočinkové čtení.

02.09.2022 3 z 5

Jak milují ženy Jak milují ženy J. B. Brabo

Ač nemám ráda povídky, ani erotickou literaturu, tato kniha mě překvapila. Krátké povídečky, které nenudily , sem tam i rozesmály.

13.08.2022 4 z 5

Prázdná náruč Prázdná náruč Nancy Baker Jacobs

Prázdná kolébka Prázdná kolébka Nancy Baker Jacobs

S nikým cizím nemluv! S nikým cizím nemluv! Nancy Baker Jacobs

Vražedná společnice Vražedná společnice Nancy Baker Jacobs

Moc pěkná kniha. Líbila se mi jako všechny od autorky.

V bouřlivé noci V bouřlivé noci Kerstin Signe Danielsson

Po delší době zase jeden úžasný thriller. Nemohu nic vytknout, žádná hluchá místa. Mohu jen doporučit.

08.08.2022 5 z 5

Diagnóza: k smrti odsouzen Diagnóza: k smrti odsouzen Michael Palmer

Pěkná kniha, jako všechny, co jsem zatím četla od Palmera.

24.07.2022 4 z 5

Žert Žert L. V. Matthews

Ubírám jednu hvězdičku, protože k tomu úplně TOP něco chybělo. Ale jinak se mi kniha velmi líbila, zaujala hned od začátku a četla se moc dobře. Jsem spokojená.

19.04.2022 4 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Obálka je krásná. Zpočátku jsem se hned začetla, i když mi trochu vadila ta čínská jména, ale děj se rozvíjel, docela jsem se bavila. Asi v třetí třetině mi přišlo, že děj nějak upadá a do konce už nic moc. Takže 3 hvězdičky.

09.02.2022 3 z 5

Palindrom Palindrom E. Z. Rinsky

Nebylo to vůbec špatné, čtivé, napínavé až chvílemi strašidelné. Trochu jiný thriller, než na jaké jsem zvyklá. Ale proč ne trochu změny.

20.12.2021 4 z 5