Marselle Marselle komentáře u knih

opravdu mě tato kniha pobavila.....a musím uznat ,že i u nás to bylo stejné,občas jsem si říkala jestli u nás nemají kameru :-D

16.06.2015 5 z 5

Kamarádi zvířátka Kamarádi zvířátka Jiří Žáček

tato knížka se mi moc líbí,jsou tu velké barevné obrázky zvířátek.Kniha je rozdělená na zvířátka ze dvora,lesa,přírody,města,od nás doma i ze zoo.Navíc u každého obrázku je krátká básnička,které si děti rychle zapamatují a oblíbí si je.Za mě opravdu povedená knížka :-)

08.06.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

tato kniha se mi líbila,je smutná,ale zároveň ukazuje že i lidé s vážnou nemocí si umí užívat život....dokud to jde

07.06.2015 4 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

krásná kniha plná lásky.....a na konci mi ukáply i slzy

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny.....super filmy a super knihy

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

naše nejoblíbenější pohádková knížka

07.06.2015 5 z 5

ze začátku mě kniha zaujala, byla i humorná,pak jsem se nudila a trochu jsem se bavila zase až ke konci knihy říkala jsem si že je škoda že taková nebyla celá.

06.06.2015 2 z 5

Zlo Zlo Ben Sanders

Čtení knihy si určitě užijete, nejsou zde místa kde by jste se vyloženě nudili.
Naopak vás čeká strhující, čtivý děj, kde není nouze o spoustu krve, mrtvol a riskantních zvratů.
Někdo by možná mohl mít trochu problém při čtení, ale podle mě si tuto knihu úžasně užijí i slabší povahy.

12.02.2017 4 z 5

Mini dobroty k čaji Mini dobroty k čaji Juliette Lalbaltry

V této kuchařce jsem objevila opravdu hodně inspirace k pečení.
Všechny recepty zaručeně naladí chuťové buňky každého kdo je ochutná.
Moc se mi líbí zpracování knihy i fotografie. Pro milovníky různých čajů je u každého receptu napsaný čaj, který se k dané pochoutce nejlépe hodí.

12.12.2016 5 z 5

Dům na Baker Street Dům na Baker Street Michelle Birkby

Tato kniha je moc pěkná oddechová detektivka. Případy Sherlocka Holmese mám ráda, i když v tomto případě jsou za detektivy dvě zvědavé ženy, které se rozhodly vyzkoušet něco jiného než být jen u plotny.
Líbí se mi jak okoukaly a odposlouchaly slavného detektiva a pak se ho snažily napodobit.
Určitě si tuto knihu zase znovu ráda přečtu.

10.12.2016 4 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Začátek knihy jsem četla velice opatrně, protože jsem čekala něco ve smyslu duchařiny.
Celý děj je ponořený do mlhy tajemství, a na Gretě je přijít všemu na kloub.
Po událostech které ji potkají ale ani ona sama neví co je skutečné a co ne, a navíc se musí rozhodnout co v dané situaci udělá.
Knihu jsem si užila i když Greta mi zrovna do oka nepadla. Mám ráda knihy s nádechem tajemna, a to jsem tu částečně také našla.

29.11.2016 4 z 5

Čaj nejen o páté Čaj nejen o páté Karen Sullivan

Čaj nejen o páté je úžasná kniha plná různých čajů a nápojů. Dokonale ji doplňují krásné fotografie i celkově moc pěkné zpracování.
Já nemám této knize co vytknout jsem s ní naprosto spokojená, a už se moc těším až na tyto čaje budu moct použít i některé bylinky z vlastní zahrádky.

16.11.2016 5 z 5

Polévková mánie Polévková mánie Kathryn Bruton

Kuchařka Polévková mánie se mi opravdu moc líbí, díky ní můžu do našeho jídelníčku zařadit spoustu dobrých polévek, ale ne jen jich.
Recepty jsou doplněny krásnými fotografiemi, které mi pomohou při jejich servírování.
Rozhodně je prima vyzkoušet netradiční potraviny a jejich využití, možná budete překvapeni tak jako já

06.11.2016 5 z 5

Voliéra Voliéra Richard Merritt

Tato omalovánka je prostě skvělá. Já jsem si oblíbila už předešlý Zvěřinec a Voliéra je také plná nádherných obrázků. Navíc Grada ví, že kvalitní omalovánku nedělají jen obrázky, ale hlavně kvalitní papír a tisk a s tím já jsem naprosto spokojená. Papír je kvalitní, silný a nepropíjí se.
V této omalovánce jsou obrázky tvořeny z menších i větších detailů takže je tu možnost dát barvičkám velkou volnost, nebo ho vybarvit jen jako tón v tónu. To už je jen na vás a na vaší momentální náladě.

24.10.2016 5 z 5

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Petra Nachtmanová

Tato kniha je plná zážitků Simony a její kamarádky Jeleny.
Obě dvě touží být milovány, ale každá to na muže zkouší jiným způsobem.
Jde o příjemnou, oddechovou četbu, při které se i zasmějete. Při čtení knihy jsem měla jen jeden malý problém, a to ten, že jsem si nedokázala žádnou z postav oblíbit a vyloženě ji v jejím konání fandit, ale to je jen můj názor, ostatní čtenáři to takto vidět nemusí.

23.09.2016 3 z 5

Matné zlato Matné zlato Virginia Cleo Andrews

I když jsem od posledního dílu série očekávala úplně jiný příběh, tak nejsem vůbec zklamaná.
Tato autorka mi jen potvrdila, že umí psát krásné příběhy, které své čtenáře vtáhnou do děje a nepustí je dokud nepřečtou poslední stránku.
Tato pentalogie rozhodně zůstane v mé knihovně a brzy si příběh Ruby Landryové přečtu ráda znovu.

13.09.2016 5 z 5

Esenciální oleje od A do Z Esenciální oleje od A do Z Jennie Harding

Tato kniha se mi velice líbí. Vzhledem k tomu že mám bylinky a jejich různorodé využití ráda tak tato kniha je pro mě opravdu užitečným rádcem a pomocníkem. Našla jsem si zde spoustu bylinek a koření které chci vyzkoušet a využít jejich sílu pomáhat a léčit.
Takže už nebudu pít jen čaje, ale udělám si různé vonné oleje do koupele, nebo na promazání a uvolnění kůže.
Pokud jste milovníky bylinek jako já, tak tato kniha vám určitě nesmí chybět ve vaší knihovničce.

02.09.2016 5 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Tato kniha se řadí mezi příjemné odpočinkové romány.
Čte se velice dobře, a dá se říci, že takovouto stejnou situaci jako Inéz zažívá spousta žen.
Velice snadno se dokážete vžít do příběhu, jen pozor aby jste se nepředávkovali šampaňským, nebo heřmánkovým čajem :-)
Knihu si klidně přibalte na dovolenou, určitě s ní nic nezkazíte.

27.08.2016 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Tato kniha se čte dobře, líbila se mi. Oceňuji i jiné prostředí ve kterém se část děje odehrává.
Na psychothriller bych ale čekala trochu více napětí, které by ději hodně pomohlo. Chvílemi mi kniha přišla nezáživná. Rozhodně bych takovouto dovolenou zažít nechtěla. Při čtení knihy mi stále vrtalo hlavou, kdo se snaží vše prozradit a vynést pravdu z této hrůzné dovolené na světlo.
Celkový dojem z knihy je dobrý, ale opravdu bych čekala trochu více.

02.08.2016 3 z 5

Kavkazan Kavkazan Walter Slovo

Kavkazan je kniha, která se čte dobře. Nejprve jsem si myslela, že se Mirza vrací domů jen tak, protože se mu stýská po rodné vesnici a lidech kteří tam žijí, ale jak jsem četla dál zjistila jsem, že je to úplně jiný důvod který ho tam přivádí. Mirza si nic nepamatuje, ale jsou tu oběti, které zapomenout nedokážou.

29.06.2016 3 z 5