MAU256 MAU256 komentáře u knih

Princové mají přednost Princové mají přednost Kieran Kramer

"Mám před zásnubami," prohlásila. "A je to svazek z lásky. Jistě to pochopíte."
Pěkně si lady Poppy zavařila, když stále tvrdila, že si ji bude vévoda z Drummndu brát, aby odradila veškeré nápadníky, kteří jí žádali o ruku. Myslela si, že ji vévodu její kuchařka pouze vymyslela. Jaké bylo však nemilé překvapení, když na plese byl jako příchozí vyvolán vévoda z Drummondu.
Bylo to moc příjemné čtení, i když mne mrzelo, že závěr byl trochu moc rychle napsaný. Ale i tak knížku mohu jen doporučit.

30.07.2021 5 z 5

Váhavý nápadník Váhavý nápadník Kathleen E. Woodiwiss

Krásná romantická knížka, ve které nechybí láska, žárlivost ani krutost. Ale hlavně šťastný konec, který by neměl u romantický knížek chybět. Knížku mohu jen doporučit.

27.07.2021 5 z 5

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Na začátku jsem měla strach, že když se dá Wulfgar a Aislina dohromady, že už nic jiného nepřijde a bude to dost nudné, ale to byl strašný omyl. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a na konci mi kvůli Brycovi ukápla i slzička, až jsem měla strach, že to nakonec nebude romantická knížka s dobrým koncem.
"Nikdy jsem si nemyslel, že bych nějakou ženu mohl milovat tak jako tebe". "V tvých rukou spočívá veškerý můj svět."
Knížku mohu jen doporučit.

26.07.2021 5 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Jen náhodně jsem vybrala tuto knížku a jsem ráda, že jsem tak učinila. Je to knížka, která se čte jedním dechem, Molly je velice odvážná a Harry? Kde by byl, kdyby se po těch letech nesetkal zase s Molly?

"Tady. Její úsměv mu vyrazil dech. Teď. Přikývla, ještě než jí tu otázku stačil položit. A navždy."

Knížku mohu jen doporučit. Je to krásné, odpočinkové čtení.

03.07.2021 5 z 5