Minery Minery komentáře u knih

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

(SPOILER) Tuhle knížku miluju! Líbí se mi, jak autor píše, knížka byla velmi čtivá a zanechala mě v dlouhém přemýšlení. Mám ráda záhadné, svobodné a jednoduše nepopsatelné postavy a knížky, které mají nějakou myšlenku a přesah. Holly jsem celou dobu trochu obdivovala, i když jsem s ní mnohdy nesouhlasila, ale konec mě trochu zranil, protože ze sebejisté ženy tu nakonec byla malá holka, která neví, kde je doma, a jenom touží být šťastná. Na tom příběhu mě něco uchvátilo, a proto si budu zarytě stát za tím, že je to jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla!

01.09.2024 5 z 5

Zápisky z cest Zápisky z cest Daniela Zbytovská

Knížka je velmi inspirující! Autorka píše o spontánních cestovatelských zážitcích a opravdu krásně se to čte. Úžasná atmosféra!

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Začátek byl poměrně nudný. Kniha je psaná z pohledu více lidí a o to víc se děj táhne. Během čtení mě knížka zas až tak nebavila, ale musím říct, že zpětně na ni vzpomínám dobře. Má myšlenku. Čtyři nejlepší kamarádi, co se znají od dětství, ale přece jenom má každý z nich jedno velké tajemství. Má se člověk zachovat správně a být celý život nešťastný, nebo se má zachovat špatně a být konečně šťastný?
A ještě nutno podotknout, že konec mě dost šokoval.

Nejlepší lži Nejlepší lži Sarah Lyu

Tahle kniha je hrozně podceněná! Je to jeden z nejlepších příběhů o toxickém přátelství, co jsem kdy četla, a skvěle propracovaný thriller. Líbila se mi eskalace děje a překvapilo mě, že jsem byla schopná Elise sežrat všechny ty její lži. Smekám!