minimonisek minimonisek komentáře u knih

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Knihu jsem četla po shlédnutí mého oblíbeného seriálu, proto ji doporučuji všem fanouškům Poldarka. Nevím, zda by se mi tolik líbila, kdybych seriál neznala, ale četla se dobře, příběh byl promyšlený a člověka vtáhl do děje. Už se těším na druhý díl.

29.09.2017 5 z 5

Hrobořadí Hrobořadí Petr Boček

Na tuhle knihu jsem se těšila, jelikož mám ráda knihy od pana Bočka. No a nezklamala. Děj byl napínavý a konec hororový. Jen těch exkrementů tam na můj vkus bylo trochu víc, než jsem čekala. Ke konci knihy číhaly skoro na každé stránce. :-D

12.09.2017 3 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Na knize mě nejvíce zaujala obálka. V obsahu je hodně postav, popisují se pouze vztahy ze současnosti a minulosti, až už jsem si říkala, že o hlavním tématu, kam se ztratili zaměstnanci parku se snad už nic víc nedozvím. Konec to trochu zachránil, ale jinak si knihu už víckrát nepřečtu.

08.09.2017 2 z 5

Půlnoční ulička Půlnoční ulička Rachel Caine (p)

Další skvělý díl ze série. Těším se na pokračování.

08.09.2017 4 z 5

Ples mrtvých dívek Ples mrtvých dívek Rachel Caine (p)

Další skvělý díl z této série, stejně napínavý a čtivý jako první díl.

24.08.2017 4 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Tak na tuhle knihu jsem byla hodně zvědavá, jelikož je všude vyprodaná. Napínavá byla, hlavně ke konci, kdy se člověk dozvídá o tom, kdo je Zaklínač duší. Jinak mi stačilo si ji přečíst jednou, ale rozhodně nelituji.

02.08.2017 3 z 5

Útěky za horkých nocí Útěky za horkých nocí Karen Anders

Kniha se mi líbila, některé z útěků byly opravdu komické - skvělá oddychovka na léto.

13.07.2017 3 z 5

Osm týdnů v blázinci Osm týdnů v blázinci Eva Lohmann

Kniha se četla dobře, nabízí pohled na lidi, kteří mají psychické problémy, ale přesto jejich stavy nepopisuje do detailů. Příjemná oddychovka.

30.06.2017 3 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Kniha neurazí ani nenadchne.

18.04.2017 2 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Ze začátku kniha nic moc, ale pak už to mělo spád. Nevíc mě překvapil konec, čekala jsem, že za osobou vraha se skrývá úplně někdo jiný.

18.03.2017 4 z 5

Sherlock Sherlock Graham Moore

Knížka se četla dobře. Bavilo mě číst dvě roviny příběhu zároveň, ale trochu mi tam chyběla postava Sherlocka Holmese.

11.03.2017 3 z 5

Truhla ze Zálivu smrti Truhla ze Zálivu smrti Svatopluk Doseděl

Kniha mě bavila, příběhy byly čtivé. Hodnotím ji jako výbornou oddechovku.

31.01.2017 3 z 5

Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Svatopluk Doseděl

Skvělá kniha, která vás udrží v napětí až do konce.

28.12.2016 4 z 5

Hodina po půlnoci Hodina po půlnoci Hana Marie Körnerová (p)

Kniha byla čtivá, líbila se mi kombinace napětí a napoleonského tažení. Nechybí tu zvraty, milostné zápletky ani padouši.

07.11.2016 4 z 5

Vražedné struny Vražedné struny Oscar de Muriel

Jedna z nejlepších detektivek, kterou jsem za poslední dobu přečetla. Příběh je vtipný a člověk se od něj nemůže odtrhnout. Na vraha bych svou dedukcí ale asi nikdy nepřišla, vždy když mi byl někdo podezřelý, tak ho zabili. Rozhodně si přečtu další díly.

03.10.2016 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Skvělá kniha, trochu mi připomíná příběh ze Stop hrůzy, které jsem dřív hrozně hltala.

03.10.2016 4 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Kniha se dobře četla, ze začátku jsem si trochu musela zvyknout na japonská jména a o koho se jedná , ale pak mě děj vtáhl, takže jsem s tím neměla problém. Podle obálky jsem čekala nějaký drsný japonský horor, ale příběh byl i tak zajímavý.

22.09.2016 3 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Zajímavé čtení, které líčí poutavý příběh Ellen a jejího manžela Johna - jejich problémy ve vztahu a stavbu honosného sídla. Kniha se četla jedním dechem. Ani jsem nevěděla, že už jsem ji kdysi četla, ale po pár stránkách se mi děj vybavil.

15.09.2016 3 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Celá kniha je hodně vážná, nezasmála jsem se ani u jedné pasáže. Škoda, že autorka trochu v některých situacích neodlehčila děj. Jiné knihy této autorky jsou mnohem lepší.

05.09.2016 3 z 5

Temný tanec Temný tanec Tanith Lee

Tato kniha má zajímavou zápletku, bavilo mě dozvídat se dál a dál o Scarabových. Určitě si jí někdy zase přečtu.

17.08.2016 4 z 5