miruska1 miruska1 komentáře u knih

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Zaujimavy pribeh. Veľmi sa mi pačil a aj som sa docela pobavila.

03.04.2014 5 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Zaujimavy pribeh. Veľmi sa mi pačil a aj som sa docela pobavila.

03.04.2014 5 z 5

Odpustenie Odpustenie La Vyrle Spencer

Veľmi pekny pribeh. Je to moja prva kniha od tejto autorky a určite nie posledna.

01.04.2014 5 z 5

Svůdkyně Svůdkyně Susan Johnson

Veľmi,veľmi pekny pribeh.

28.03.2014 5 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Noo,tak toto som nečakala. Samotny pribeh je docela zaujimavy,ale ten sposob ako to je napisane,hmm. Večšinou, keď čitam knihu.tak vo mne vyvola určite pocity a emocie. Pri čitani,akoby som sa stavala sučasťou pribehu-ale bohužiaľ nie pri čitani tejto knihy. Je to napisane,ani neviem ako to povedať,tak nejak chladne. Akoby som sa na ten pribeh pozerala niekde z diaľky. Bolo to ako čitať obsah knihy a nie samotnu knihu.

27.03.2014 3 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Kniha sa mi pačila,veľmi zaujimavy pribeh. Zaver bol bosť vyhroteny,ale happy end ako ma byť.

24.03.2014 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Kasey Michaels

Zvlaštna kniha,hlavne ten zaver. Ale ja som si u nej oddychla a hlavne som sa pobavila,fakt niečo pre mňa. Je to moja prva kniha od tejto autorky,ale určite nie posledna.

22.03.2014 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Kniha sa mi pačila. I keď vo mne vyvolavala pocit zufalstva a bezmocnosti nad nepravim,zaver bol aspoň čiastočnym zadosťučinenim. Jedine čo mi vadilo bolo,že značna časť knihy bolo len politika a vojna. Som zvedava na ďalšie časti.

19.03.2014 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Ako aj prva časť,tak aj tato bola super.

09.03.2014 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Knihu by som nikdy nečitala ak by mi ju kamoška nepučila,a musim jej poďakovať. Podľa stručneho obsahu na prebale a niektorych komentarou som čakala priemerny pribeh. Ale už v prvej časti knihy mi bolo jasne že na tomto pribehu nieje nič priemerne,teda podľa mňa. Kniha sa mi veľmi pačila,miestamy to bolo docela huste a chviľami som chcela knihu odložiť,pretože som sa bala toho čo si ešte prečitam. Napadlo ma,že ďakujem za to,že som sa narodila v dnešnej dobe.Som zvedava na ďalšie časti.

04.03.2014 5 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Pribeh sa mi pačil tak ako aj zbytok serie. Začiatok mi prišiel trochu rozťahany a vadilo mi že sa miestamy opakovalo to čo bolo v predošlej časti(tento a predošli diel serie sa odohravaju v tom istom čase a niektore veci sa museli vyskytovať v oboch dieloch aby bol čitateľ v obraze.) ale inač kniha nemala chybu.

02.03.2014 5 z 5

Námluvy starého mládence Námluvy starého mládence Rebecca Hagan Lee

Pekny pribeh a docela dojemny konec. Tešim sa na ďalši diel.

26.02.2014 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Rebecca Hagan Lee

Tato časť sa mi pačila viac ako ta predošla. Ale tie preklepi ako napriklad: Colin zavrtěl důvod. Malo tam byť: Colin zavrtel hlavou. A 20 kapitola bola docela extrem,miestami som sa až zapotila než som prišla na to čo čitam a čo tam vlastne malo byť. Priklad: Colin odišiel na svadobnu cestu a jeho traja kamoši sa stretli a rozpravali. A zrazu tam bol aj Colin a hovoril o tom ako šiel Colin na svadobnu cestu. Ale inač pekny pribeh.

22.02.2014 5 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Kniha sa mi pačila. Zaujimavy pribeh s docela dojimavym koncom. I keď som mala pocit,že prva časť knihy je trochu rozťahana a zaver zasa trochu rychli,nijak to neubralo na zaujimavosti pribehu.

18.02.2014 5 z 5

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Kniha sa mi veľmi pačila. Podľa toho čo som našla na nete,by mali byť ešte 2 časti,ale u nas nevyšli. To ma mrzi.

14.02.2014 5 z 5

Ozvěna noci Ozvěna noci Candice Proctor

Veľmi zaujimava detektivka. Mne sa teda fakt pačila,ako aj všetky ostatne knihy tejto autorky.

12.02.2014 5 z 5

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Vraha som si tipla spravne :-). Bol to zaujimavy a napinavy pribeh,nič ine som od tejto autorky ani nečakala. Som zvedava na ďalšiu časť.

07.02.2014 5 z 5

Vrahova modlitba Vrahova modlitba Ariana Franklin (p)

Skvele ako cela tato seria. Škoda že ďalšia časť nebude.

04.02.2014 5 z 5

Relikvie mrtvých Relikvie mrtvých Ariana Franklin (p)

Možem povedať len : "Super!" Stoji to za prečitanie.

29.01.2014 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Diana Norman

Kniha prevyšila moje očakavania. Bola fakt dobra,docela husta.

24.01.2014 5 z 5