Mruskulka Mruskulka komentáře u knih

To první & to druhé dítě To první & to druhé dítě Martina Drijverová

Oddechové čtení pro mámy :-)

15.10.2017 4 z 5

Péče o dítě 0-3 roky Péče o dítě 0-3 roky Brian Ward

Celkem jsem se u této knihy pobavila, přece jen je z roku 1996 a ty názory byly jiné :-)

20.09.2017 2 z 5

Praktická homeopatie Praktická homeopatie Jiří Janča

Obsahuje informace, které jsem se chtěla o homeopatikách dozvědět

16.09.2017 4 z 5

Vaše akvárium Vaše akvárium Dick Mills

Pro začínající akvaristy dobrá kniha

27.08.2017 4 z 5

Červená karkulka Červená karkulka Jan Suchl

Nalezen poklad u mé maminky. Tuhle knížku jsem si jako malá holčička četla neustále, nyní ji čtu své dceři. Obrázky souvisí s textem a obrázek vlka je děsivý.

14.08.2017 5 z 5

Fyzika – 50 myšlenek, které musíte znát Fyzika – 50 myšlenek, které musíte znát Joanne Baker

Tuhle knihu jsem našla v knihovničce od tchánovců a na první pohled mne zaujala. Říkala jsem si, že se aspoň něčemu přiučím. Kniha je napsána zajímavě a je čtivá.

14.08.2017 4 z 5

Královské námluvy - Anna Jagelonská, královna uherská, česká a římská Královské námluvy - Anna Jagelonská, královna uherská, česká a římská Jaroslava Černá

Historický román o Anně a Ferdinandovi je krásným příběhem dívky, která se po zkušenosti z dětství nechce zamilovat a ani se vdát. Nakonec si Ferdinanda vzala a zamilovala se. Prožili spolu krásný život, za který mu porodila mnoho dětí. To poslední se ji však stalo osudným.

25.07.2017 5 z 5

Neskutečný příběh. Stále mě překvapují ženy, které si s takovým člověkem začnou. Hlavně že to dobře dopadlo

11.07.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Sháněla jsem něco primitivního na čtení a tahle kniha mi přišla nejvhodnější. Jelikož jsem četla 50 odstínů šedi, nic mě nepřekvapilo.

30.04.2017 4 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Naprosto krásný příběh, který skončil tak, jak jsem nečekala. Ze začátku mě překvapilo, že autor používá podrobný popis věcí a vyděsilo mě to, ale nakonec to bylo k užitku a já si příběh moc užila. Po téhle knížce doufám, že film nebude zklamáním.

23.04.2017 5 z 5

Zrcadlo pekel: První kniha bolesti Zrcadlo pekel: První kniha bolesti Pavel Žďárek

Autor si splnil sen a vydal knihu svých povídek. Z velké části převládaly ty, které se mi moc líbily a proto si kniha zaslouží 4 hvězdičky.

14.04.2017 4 z 5

Povídky nejen o psech Povídky nejen o psech Jan Werich

Část povídky a pohádky se mi líbila, do konce knihy jsem se už přemáhala.

06.04.2017 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Slabší díl, moc mě nezaujal

03.04.2017 2 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Další díl, který mohu zařadit do těch čtivých :-) Zajímavý děj

25.03.2017 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Tak tenhle díl si zaslouží 5 hvězdiček. Líbil se mi nejvíce za posledních několik dílů. Už se těším na další, doufám, že nebudou zklamáním jako díly předchozí :-)

21.03.2017 5 z 5

Nedělňátka Nedělňátka Ingmar Bergman

Kniha mě nějak zvlášť nezaujala, ze začátku jsem se do ní nutila.

15.03.2017 2 z 5

Pražské nepříjemnosti Pražské nepříjemnosti Pavel Gwužď

Už jsem měla v knihovně namířeno k východu, když mě tahle kniha praštila do očí. Zaujala mě ihned po pár větách a kdybych měla více času, přečetla bych ji za jeden večer :-)

13.03.2017 4 z 5

Poslední manželka Jindřicha VIII. Poslední manželka Jindřicha VIII. Carolly Erickson

Tuhle knihu jsem dostala již před léty k Vánocům. Nyní na ní konečně došlo. Příběh Kateřiny, která v tak mladém věku zakusila mnoho. Tolik sňatků, tolik zrádných lidí kolem sebe, potrat i porod. A nakonec si ani své holčičky neužije.

11.03.2017 5 z 5

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Moc krásný příběh Anny České, které nakonec život přinesl jen to nejlepší. Určitě doporučuji přečíst.
Tuhle knihu jsem měla v knihovničce už moc dlouho a vytáhla jí díky výzvě :-) Teď je jen oříšek, kam ji zařadit, jelikož mi byla darována, obsahuje jméno a hodí se i pod další body.

04.03.2017 5 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Kupodivu jeden z těch lepších dílů. Už jsem myslela, že se na to autorka úplně vykašlala.

25.02.2017 4 z 5