mysanda20 mysanda20 komentáře u knih

Reid Reid Melanie Moreland

Z celé série je pro mě nejlepší Maddox a Reid.Opravdu úžasný příběh.V jednu chvíli jsem se moc nasmála,hlavně když tam byl Aiden,ty jeho hlášky jsou boží.

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Tak tohle bylo krásný.Na konci i slza ukápla už se moc těším na příběh Luisy

24.04.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Moc pěkný příběh.Bavil od začátku do konce. Těším se na další knihu

River Wild River Wild Samantha Towle

Jedním slovem krása,moc se mi kniha líbila

18.04.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Bohužel tahle kniha mě zklamala. Začátek byl slibný,ale pak to začalo váznout.Nedočetla jsem vůbec mě to nechytilo,příběh byl skoro stejný jako jiná kniha kterou jsem nedávno četla. Škoda

18.04.2021 2 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

(SPOILER) Podle recenzí jsem čekala úžasný příběh.Ale vůbec mě to nechytlo.Emilie byla ubulená blbka,která skoro celou knihu bulela. Škoda další díl vynechám

29.03.2021 odpad!

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Tak tohle bylo super počteníčko.
Mohu doporučit...

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Mě kniha velmi bavila.
A doufám že vyjde druhý díl...

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádherná kniha.
Určitě se k ní znovu vrátím.

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Nádherná kniha.
Ke konci i slza ukápla...Už se těším na další díl

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Přečteno jedním dechem.
Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Úžasná kniha,určitě se k ní znovu vrátím.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Opět krásná kniha. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Překvapilo mě,že autorky vložily do příběhu těžší tématiku.Epilog byl úžasný a dojemný.

28.11.2019 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Úžasná knížka...Hezká letní oddychovka, která mě zahřála u srdíčka.Doporučuji přečíst

27.07.2019 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Kniha má pouze krásnou obálku.Zbytek je děs!postavy nesympatické, nelogické.Isa se mi vůbec nelíbila,její chování bylo taky otřesné,myslí jen na sex nic jiného a ten konec to jsem teda nepochopila.Pro mě škoda času,i když Klub králů se mi líbil tak tady mě autorka velmi zklamala.Další díl si nekoupím

30.03.2019 1 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Kniha pro mě byla velkým zklamáním,ani jsem jí nedočetla a to jsem se na ni tak těšila

10.03.2019 1 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Jak už tu bylo psáno:Do 70% knihy mě to hrozně bavilo,nemohla jsem se od čtení odtrhnout,ale od doby kdy šel Richard Katy hledat jsem přeskakovala stránky a vůbec mě to nebavilo,bylo to nereálné a moc sladké.a bonusová novela?ta mi teda nic neříká

09.03.2019 2 z 5

Pád lorda Draysona Pád lorda Draysona Rachael Anderson

Tak tenhle typ knížek miluju.Líbilo se mi pošťuchování Colina a Lucy.Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne a těším se na další díl♥️♥️♥️

09.03.2019 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Kdysi dávno v Africe jsem políbila krále... Velmi dojemná,krásná a emotivní kniha.Nemohla jsem ji přestat číst,dokud jsem ji nedočetla.Dávám 5*

13.08.2018

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Já tuhle sérii miluju!!!Už se nemůžu dočkat třetího dílu...

10.06.2018

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tato kniha se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji víckrát a stále mě baví.Mohu doporučit k přečtení...

27.05.2018