mysanda20 mysanda20 komentáře u knih

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tak já nevim.Podle komentářů jsem čekala úplně něco jiného.Zápletka nebyla špatná,tohle jsem ještě nečetla a ani mi to moc nesedlo,ale přijde mi že to nebylo dotaženo do konce.Divím se že Mickey nebyla víc v šoku když to zjistila a ve finále to vypadalo jako kdyby se prostě nic nestalo a všechno fungovalo úplně normálně,což tomu prostě nevěřím,že je to tak jednoduché ,takže za mě kniha ne a číst ji znovu nebudu

11.04.2022 1 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Moc povedená kniha. Měla jsem velkou radost,že se tam objevili postavy z čekanek,hlavně Sebastian,ten je prostě boží a ty jeho hlášky.Příběh rychle plynul,a u některých scén jsem se nasmála,hlavně hlášce:Vy jste mrňavý tyran:-).
Doufám,že od Lisy u nás vyjdou další knihy

24.03.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Za mě kniha o ničem,četla jsem podobné a lepší.Ze začátku se nenávidí a postupem času vznikne veliká láska a epilog zase sladký

03.02.2022 2 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Po pravdě mě kniha bavila prvních asi 50 stran pak jsem to vzdala

24.01.2022 2 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Poslední dobou mi přijde že jsou všechny knihy na jedno kopyto. Nebylo to vyloženě špatné,ale je to zase samé klišé a konec opět moc pohádkový

24.01.2022 2 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tak za mě kniha ne,hlavní hrdinka mi neseděla pořád naháněla Devona až to bylo trapné.V knize se ani nic moc neděje je to samé klišé

24.01.2022

Cesty osudu Cesty osudu Sophie Oliver

Tak tohle je po dlouhé době knížka od které jsem se nemohla odtrhnout,líbily se mi osudy hrdinů i když místy to bylo smutné,ale konec mě moc potěšil a jdu hned na druhý díl

23.01.2022 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Oliver

Mě se kniha moc líbila a už se těším na závěrečný díl

23.01.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Za mě kniha nic moc.Ke konci už mě to moc nebavilo.Je to jedno klišé za druhým.

24.09.2021 2 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Asi nejsem cílová skupina,ale mě tahle kniha vůbec nechyta.

25.08.2021 2 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

Na poslední díl jsem se moc těšila a trochu mě zklamal.Bylo to takové nedotažené hlavně shledání rodičů,čekala jsem to lepší.

06.08.2021 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tak tahle kniha pro mě byla utrpení,po dlouhé době jsem knihu nedočetla a to mám jiné romány od Melanie moc ráda

06.08.2021 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Buranka a boháč.Jedno klišé za druhým.Nedočteno,pro mě škoda peněz

25.07.2021

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Tahle kniha byla jako pohlazení po duši.Moc se mi líbila

01.07.2021 5 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Na příběh Louisy jsem se moc těšila,ale za mě zklamání

10.06.2021 1 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Tak pro mě kniha velké zklamání.Druhý díl vynechám

14.05.2021 1 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Za mě bohužel tato kniha ne

07.05.2021 1 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Tak mě bohužel tahle kniha nebavila. Nedokázala jsem ji dočíst

06.05.2021 2 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Ze začátku mě to moc bavilo,nasmála jsem se,ale trochu mě štvalo,že Taylor pořád řešila svoje velký prsa a špeky.Konec knihy byl moc sladký až mi to trošku zkazilo dojem z celé knihy.

06.05.2021 4 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Tak podle komentářů jsem čekala wow příběh.Nebylo to úplně špatné,ale prostě mi tahle kniha nesedla.Ke konci mě to vůbec nebavilo

27.04.2021 1 z 5