Vražedné pouto přehled

Vražedné pouto
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472569/mid_vrazedne-pouto-tfS-472569.jpeg 4 313 313

Carter Reed série

Emma se rozhodla vynechat posilovnu a vrátit se domů dřív. Bylo to na dlouhou dobu poslední snadné rozhodnutí, které udělala, protože doma našla svou spolubydlící, znásilňovanou přítelem. Měla dvě možnosti. Zavolat policii a nechat se zabít mafiány, s nimiž měla jeho rodina styky, nebo dřív zabít jeho a doufat, že přežije. Volba pro ni byla snadná. Zabila toho parchanta a odebrala se za jediným člověkem, který ji mohl ochránit – Carterem Reedem. Ten představuje efektivní zbraň konkurenční mafiánské rodiny, ale také je Emminým tajemstvím. Nejenže byl nejlepším kamarádem jejího bratra, ale navíc je Emma důvodem, proč se vůbec dal k mafii.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Carter Reed, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedné pouto. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (66)

alnovka82
15.09.2024 odpad!

Nerada nechávám knihy nedotčené, ale tohle byla taková nuda, že jsem se to dočíst prostě nedonutila.
Za mě velké zklamání.

Ála1968
17.03.2024 5 z 5

Miluji Tijan a její mafiány.Ale je pravda, že Bennett Mafia,to byl nářez.Tady mi to trošku drhlo,ale přesto se mi to líbilo. Těším se na pokračování

Knihotyna
12.03.2024 2 z 5

(SPOILER) Tak bohužel, tady si to úplně nesedlo.

Co mi vadilo:
- věkový rozdíl? - jaký vlastně byl :D? Tuším, že Carter byl starší, ale o kolik? A kolik let hlavním postavám vlastně bylo?
- nedovysvětlené "konce" - moc rychlé vysvětlování ohledně AJe, Geneho, France. Takové trošku "šup, šup" - zrovna u tohohle bych ocenila pořádný rozbor
- Emma - tak tohle pro mě bohužel nebude hrdinka, která by pro mě byla vzorem nebo které bych nějak fandila
- Carter - Carter byl nelítostný zabiják, ale co se týká Emmy, vlastně by jí prošlo úplně všechno - z chlapa, kterého se má bát celé město je najednou někdo úplně jiný (a ano, opravdu mi nepřijde přirozené, že Emmě vlastně nic neříká, ale zároveň chybí větší výměna názorů či nějaká ta hádka :D)
- chemie mezi hlavními postavami - za mě bohužel totálně chyběla
- vztah Theresy a Noaha - tohle bylo více méně vtipné, ale místy už mi to lezlo na nervy, protože to bylo stále dokola

Druhý díl by prý měl donést odpovědi i z prvního dílu, doma ho mám, tak se do něj asi pustím. Bohužel tohle však nebude knížka, kterou budu doporučovat. Za mě zklamání.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Vražedné pouto v seznamech