NevimNetusim NevimNetusim komentáře u knih

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tato kniha me nezaujala.. prijde mi velice obycejna.. takovych knih je spoustu.. ani jsem ji nedocetla, protoze me proste prestala bavit.. mozna by bavila mladsi generace.. ale na me je tohle moc ohrane a moc obycejne.. prominte, muj nazor

08.04.2017

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

Tuto knihu jsem bohuzel necetla. Nebyla vubec nikde k sehnani.. Vsechny dily krome teto jsem precetla,ale tuto nemeli nikde. Snad jeste dotisknou..
Tato kniha je sice pro mladsi, nez ja, ale i tak se mi libi.. dokaze napnout..

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Hrozne krasna kniha. Velice dobre se cetla. Po vecerech jsem ji cetla skoro do pulnoci, protoze jsem chtela zjistit, jak to pokracuje. Hrozne se mi obe sve hlavni hrdinky libily. Dej u knihy je velice povedeny. Tato kniha me dovedla k mysleni si, ze vsechny knihy co jsem do ted cetla byly pro deti. Tahle se hodi k memu veku a proto me i bavila, ze vynika pro urcity vek, zrovna pro ten, jaky jsem ja.
Kdyz jsem si ji vybirala, premyslela jsem jeste nad hednou knihou. Vybrala jsem si ale tuto,ktera nalakala hlavne kvuli obalce a popisu na zadni strane. Kdyz jsem knihu docitala, rozbrecela jsem se. Nevim proc..
Skoda ze neni pokracovani, kdyby bylo, tak utikam do nejblizzsiho knihkupectvi a ihned ji kupuji..
Zatim nejlepsi kniha, co jsem kdy cetla