Nika2201 Nika2201 komentáře u knih

Vražedné kafe Vražedné kafe Katy Cooper

Keď som narazila na anotácia k tejto knihe, bola som veľmi nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy si budem môcť prečítať. Páčila sa mi téma, prišlo mi to zaujímavé a predovšetkým som bola zvedavá akým spôsobom to autorka pojme, keďze jej štýl písania Tatera sa mi páčil.
A môžem úprimne a s radosťou povedať, že som bola nesmierne spokojná. Kniha mala všetko to, čo má správna kniha mať, aby knihomolske srdce zaplesalo.
Množstvo vtipných a štipľavych prestreliek medzi hlavnými hrdinami, humorné situácie, v kt. niekedy išlo doslova až o život, napätie, tajomstvá, intrigy a samozrejme skutočna láska okorenena štipkou erotiky.
Hlavná hrdinka to v živote nemala ľahké, no nevzdala sa, je láskavá no cíti sa osamelo a niekdy na pocit, ako keby jej život pretekal pomedzi prsty. Miestami je naivná no zároveň veľká bojovníčka, ktorá sa tak ľahko nedá zastrašiť.
Hlavný hrdina, je typický chlap, dobre vyzerá, je drzý, sebavedomý a na obrovské ego a mate pocit, že sa ničoho neboji a nemá city. No opak je pravdou, keď sa preluskate jeho osobnosťou, zistíte, ze ma zlate srdce a voči hlavnej hrdinke je veľmi ochranársky a je pre ňu ochotný urobiť čokoľvek, co sa hlavne ukáže ku koncu knihy.
Kniha sa číta naozaj ľahko, štýl písania je veľmi príjemný a nie je možné, že by ste od knihy odtrhli zrak.
Neviem sa dočkať pokračovania keďze viem, že dvojka ma byt ešte lepšia a trojka nám ma už úplne odpáliť dekel...
Prosím, Katy, píš, píš a píš, lebo sa neviem dočkať pokračovania...
Na konci knihy, máme ukážku z druhej časti, ktorá mne osobne zlomila srdce, ale verím, ze autorka to dá opäť do poriadku.

16.09.2024 5 z 5