oolinkaa Online oolinkaa komentáře u knih

Oloupený Nil Oloupený Nil Brian Fagan

Starší , ale dobré. Prostě když se zajímáš o Egypt , tak tě to baví

28.12.2023 5 z 5

Z Izrastiny s láskou Z Izrastiny s láskou Jakub Szántó

Úplně to nesplnilo to očekávání, co jsem chtěla

24.12.2023 2 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak to byl celkem slušný nesmysl. Darcy mám ráda , její série s domy sice každým dílem též napětím odpadá , ale stále se to dá. Toto mě nezaujalo od začátku, ale vydržela jsem dokonce , chtěla jsem tomu dát šanci. Ale bohužel . Na další díly se ani nepodívám ze zvědavosti , byla by to ztráta času

06.08.2023 2 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Poprvé čtu HP v tomto ilustrovaném vydání. Obrázky mi moc k příběhu nesedí , ilustrace se mi nelibi, další díly budu raději číst opět v klasickém bezobrazkovem provedení .. i format knihy je pro mě nepraktický. každopádně pro mě asi nejhorší díl, Lockhard mě neskutečně štval , nemám ho ráda a kapitoly s ním bylo jedno velké utrpení . Jediný Dobby mě zachraňoval

10.02.2023 3 z 5

Fotbalový král Fotbalový král Jan Žáček

Synovi se velmi kniha líbila , momentálně má fotbal velmi rád . Nenašla jsem , od jakého věku knížka je , ale popis kalhotek, které se zařezávají do půlek a oslovení děvka mi do dětské knihy nějak nepasuje..

14.01.2023 3 z 5

Modrý deník Modrý deník James A. Levine

Ač je téma otřesné a nepředstavitelné, tato kniha mě vůbec nezaujala . Nevím, zda je to tím , že je to psané ,,dětskou ,, formou , která nazývá vše po svém, nebo autorem ? Těžko soudit . Každopádně mi nepřišlo , že hlavní postava jako dítě by se trápila a byla v šoku z praktik, ba naopak , zda se mi , že si to naplno užívá. Za mě toto opravdu ne

19.11.2022 1 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Tak to bylo hodně zvláštní, ani nevím jak to popsat , co k tomu dodat . Mám z toho takové zmatené pocity , ke knize se určitě vracet nebudu

05.11.2022 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Velmi krátká povídka , ale o čem ? Je to taková pohádka

26.10.2022 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Povedená a napínavá knížka , ale některé pasáže byly dost uspěchané .. Mira byla zavřená , neměla přístup k tv , k lidem apod.. a najednou otočením jedné stránky dospěla a vše věděla a téměř nic ji nepřekvapilo. Takové zvláštní , každopádně dle mě dost nereálné a ukvapený závěr

24.10.2022 4 z 5

Závoj a džíny: Ženy v islámském světě Závoj a džíny: Ženy v islámském světě Pavla Jazairiová

Moc povedené příběhy z různých zemí , tudíž můžeme porovnávat , kdo jak islám uznává a co pro ně znamená . Velmi povedené , doporučuji

09.10.2022 4 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Dost silný příběh , který vtáhne do děje .. jsem ráda , že jsem si díky tomu mohla udělat strohý obrázek o jejich kultuře a náboženství..člověk by nevěřil, že v dnešní době to tak ještě funguje

09.10.2022 5 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Dost povedený příběh , toto mě bavilo..ale bohužel tak nějak od čtvrtky je jasné , jak to dopadne ..

09.10.2022 5 z 5

Alláhovy děti Alláhovy děti Robert Poch

Tato kniha mě dost zklamala , resp samotné příběhy jsou nedotažené, šli by určitě více propracovat a téma nějak více otevřít .. škoda

09.10.2022 4 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Šílené šílené , nikdo si nedokáže představit že ještě dnes panují takové poměry a někdo ctí tradice tak , jak Korán káže i na úkor týrání , zesměšňování či zabití svých dcer ..

06.10.2022 4 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Velmi dobře se četlo , ač místy to bylo velmi zdlouhavé a nudné . Techniky , jaké se praktikovaly na pacientkach , jsou šílené . Konec se dal tak trochu předvídat

22.09.2021 4 z 5

Téma mě nezaujalo , ale když je to od mého milovaného Bryndzy, tak si říkám proč ne, určitě to bude pecka . Ale bohužel. Tomuhle žánrů ať se raději autor vyhne a dále se věnuje Erice a Kate ,to mu jde na jedničku .

21.08.2021 1 z 5

Ostrov lží Ostrov lží Nataly Castle

Jedna velká blbost

30.07.2021 odpad!

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Nedočteno. Vůbec mě kniha neoslovila

30.07.2021 1 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Výborná kniha. Tento styl mi sedí a hltam každou stránku

02.05.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Výborný napínavý příběh, u kterého jsem měla několik verzí, jak to vše skončí. Ale toto mě nenapadlo. Sice se tu vyskytlo pár nejasností a tak trochu otevřený konec, protože nevíme, zda se tatínek jednou vrátí nebo nikoliv , ale byla to úžasná kniha a rozhodně doporučuji . A Bella mě chvílemi dost děsila s tou svojí Nini..

21.03.2021 5 z 5