Pája699 Pája699 komentáře u knih

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Let balónem se změní v hotovou tragédii. Je jen jedna přeživší…Příběh poutavý a zajímavý i když místy zbytečně natahovaný. I tak to ale byla příjemná detektivka plná tajemna a i pár zvratů se tam najde. Pár věcí mi došlo ještě před rozuzlením a i „hlavního“ padoucha jsem si tipla správně. Zajímavá a napínavá až do konce! I když knihu řadím ke slabším od autorky. Jeptišky mě vážně bavily :-D Doslova honička na život a na smrt..

27.07.2022 4 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Myslím, že už tu bylo všechno řečeno. Kniha má sice pomalejší rozjezd, ale pak to nabere na obrátkách a je to hotová smršť. Mizející „problémové“ děti..opravdu utekli za lepším životem, nebo se zatím skrývá něco víc? Moc se mi líbí osobní linka Kate, jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Konec vám vezme dech a jsem vážně moc zvědavá, jestli to bude mít pokračování, nebo jestli autorka nechá takto otevřené. Nechám se překvapit v dalším příběhu .-)

27.07.2022 4 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

První dvě knihy od autorky se mi vážně líbily, byly čtivé a zajímavé…ale v tomto případě, já vám nevím…na příběh Auriho a Cassie jsem se těšila, ale tak nějak mě to nechytlo a nebavilo přiznám se. Čekala jsem daleko víc. Bohužel mě osobně příběh nezaujal. Abych příběh jenom nehanila, je to takové pohodové letní čtení. Pokud nečekáte nic náročného, tak směle do toho :-)

27.07.2022 3 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

(SPOILER) Donato Carrisi je mistr klamu, iluzí, převleku a přetvářky. Hodně dobrej kouzelník :-) Já smekám a tleskám, autor mě opravdu dostal! Nic není tak, jak se na první pohled zdá….a já snad nevydržím do dalšího dílu. Předpeklí neřeklo zdaleka ještě poslední slovo…Samantha Andrettiová…tady začíná příběh plný tajemna. Co je vlastně skutečnost? Určitě si nenechte ujít.

13.07.2022 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Tahle série se prostě vydařila..a to jsem teprve u čtvrtého dílu :-) Tahle zápletka mě hodně bavila a nutila mě tím více ke čtení. Stručně a jasně, přečteno jedním dechem a za krátkou chviličku. Kdo je ta zavražděná žena před Mauřiným domem, která ji jako z oka vypadla? Takhle začíná další tajuplný případ mé oblíbené vyšetřovací dvojice. Prostě to nemělo chybu!

12.07.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tomuhle říkám opravdu čtenářský zážitek. Takhle jsem se hooodně dlouho od srdce nezasmála :-D Mám záchvat smíchu i připsaní komentáře, když si vybavím některé scény chlapců a Tristana :-D Autorka nasadila laťku velmi vysoko a je právem v žebříčku mých oblíbených autorů. Za to Claire, bože jak ta mě štvala a dle mého se k Tristanovi vůbec nehodila, ale co, je to jenom kniha, která skončí happy .-)

08.07.2022 5 z 5

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Tak já bohužel budu asi jedna z mála, kterou příběh nijak neoslovil a vlastně ani nezaujal. Četla jsem jak robot…ne ane se začíst. Bylo to takové zbytečně rozvláčněné a natahované. Příjemné zpestření byl bez pochyby pes Smoky a Blanca, ty mě tam bavili. Teresa a Massimo jsou taky bezva dvojka. Určitě dám šanci dalšímu dílu. První díl byl totiž pecka.

01.07.2022 3 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Fííí hááá, tak tohle byl tedy případ, ale myšleno v dobrém slova smyslu :-) Prostě nářez…se zatajeným dechem jsem doufala a přála si šťastný konec pro Barta, Sky a Elenutu. Místy jsem to musela rozdýchat..jako to chování k nim byla síla, jako k dobytku :-( Mým hrdinou tohoto příběhu byl Lively, předvedl se jako formát. Tato série je vážně DOKONALÁ!

30.06.2022 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

(SPOILER) Já jsem upřímně maliličko zklamaná. Chvílemi mi to přišlo moc natahané a nedotažené. Na mě moc dějových linek a to bude asi ono co mě rušilo. Takové přeskakování jak blešky :-) Sexuální obtěžování – profesorka verzus student. Kde je vlastně pravda? Přiznám se, že až do samotného konce jsem nevěděla, kdo brilantně lže a kdo má pravdu. No a obvinění Adama Fawleyho naštěstí dobře dopadlo. Uvidíme co přinese další případ.

21.06.2022 4 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Kdybych od autorky nečetla předešlé knihy, tak nevěřím, že napsala tuhle. Za mě velké zklamání. Že to bylo nereálné to vem čert, takové romantické knihy prostě jsou, ale já se vážně nudila. Příběh Kylanda a Tenleigh mě nebavil. Ničím mě nezaujal a já se vážně nutila do čtení. Posledních cca 100 stran už byly o chlup lepší, ale to celkový dojem z knihy nezachrání, bohužel. Knihu bych už znovu nečetla. Autorka má daleko lepší knihy. Je mi líto, nerada dávám záporné komentáře, ale tady prostě musím.

17.06.2022 2 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Napínavé, perfektní čtení, které vás nenechá vydechnout do poslední stránky. Možná si řeknete, že na toto téma je napsáno hodně knih a že vás už nic nepřekvapí…nooo musím vám říct, že se pletete :-) Autorka má super čtivé knihy a ani tato vás nezklame. Únosem dítěte se teprve začíná rozmotávat klubko lží a různých tajemství, který všichni svým způsobem mají. Marin a Derek, tak dokonalý pár na první pohled….naprosto bezvadně autorka vystihla jejich postavy, úplně se do nich vžijete. Kdo za únosem stojí, není zase až tak těžké uhádnout, ale než se k tomu dostanete, zažijete neskutečnou jízdu počtení :-)

16.06.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Werdomme....Celá série s komisařem Maartenem S. Sneijderem je naprostá pecka. Tohle byl teda díl, tohle bylo něco. Minulost se prolíná s přítomností a z těch brutálních vražd, až mrazí. Tohle je hooodně osobní a jak se s tím komisař popere, to už si musíte přečíst sami .-) A hlavně ten konec…jsem zvědavá na pokračování a já pěvně doufám, že bude brzy. Určitě si nenechte ujít! S čistým svědomím ráda doporučuji. Kdyby to šlo, dám i více hvězd.

16.06.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

(SPOILER) Za mě perfektní start pro mě další oblíbené série. Kolikátá už??? :-D Robert Kett a jeho dcery přinesly do příběhu tu správnou jiskru. Místy se opravdu musíte smát. Nečekejte nějaké brutality a hlavolamy nad rozluštěním vraha. Je to taková příjemná, oddechová detektivka .-) Myslím si, že další díly mají co nabídnout a já se na ně strašně těším. Hlavně potom konci…..snad se dozvíme více o zmizení Kettovi manželky…

06.06.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Já prostě miluju to městečko Green Valley. Opět krásně popsaná zimní krajina, hory, wow. V týdnu kdy jsem knihu četla bylo vcelku vedro, nooo tak jsem se pěkně schladila :-D Léto teprve začíná a já se vážně začala těšit až začne u nás taky sněžit .,-) Na příběh Willa a Izzy jsem se vážně těšila, byli mi už strašně sympatiční v prvním díle, ale tak nějak mi to místy přišlo takové ufňukané a natahované. Jsme spolu, nejsme spolu…. a konec pro mě nedotažený, useknutý co se týče Cole…za to strhávám jednu hvězdu.

06.06.2022 4 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Perfektní díl od samého začátku, až do samotného konce. Napětí jak v elektrárně :D Ani nic jiného jsem od pana Robothama nečekala..tohle je vždy sázka na jistotu, že se nudit ani trochu nebudete. Prostě návykové čtení….tento díl je hodně o minulosti Evie Cormakové. Temna tam bylo až až. Je ale fakt, že první díl se mi líbil o malilinkato více, ale i tak hodnotím 5-ti hvězdami. Kniha si to určitě zaslouží a já budu netrpělivě vyhlížet další pokračování…..

06.06.2022 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Hezké zakončení série to sice ano, ale jsem upřímně ráda, že už to nemá pokračování. Tady toho bylo tolik a vlastě nic. Moje pocity plně vystihla ANN98. Vyprávění z x pohledů v tomhle případě ubralo na kráse a čtivosti. Tak hlavně, že to všechno dobře dopadlo a mělo to šťastný konec :-D Jsem zvědavá, s čím autorka přijde příště…určitě jsem na ni nezavrhla .-)

27.05.2022 3 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

(SPOILER) Pro Toru Hemiltonovou začíná její dlouhý a zapeklitý příběh, když se na svém pozemku snaží pohřbít svého koně a vykope mrtvolu ženy, která těsně před smrtí porodila a za živa jí bylo vyříznuté srdce…..Stručně a jasně to shrnu..začátek zdlouhavý, prostředek naprostá bomba, kdy já jsem napětím nedýchala, ale ten zdlouhavý konec, chjo. Posledních 100 stran by se krásně vešlo na deset. Po celou dobu příběhu mě tedy autorka pěkně mátla. Každou chvilku jsem měnila tip, jak to bylo překroucené :-) Ruku na srdce…příběhy s Lacey Flintovou si mi líbili více.

25.05.2022 3 z 5

První krev První krev Angela Marsons

První krev…přiznám se, že jsem si chviličku říkala, jestli to nebude zbytečná kniha, ztráta času svým způsobem…ale víte co, určitě nebyla!! Já si to užila na maximum, příběh mě strhl…a mé srdce zaplesalo, když jsem si mohla opět přečíst o Dawsonovi…celá parta zase pohromadě. Bylo to příjemné vrátit se na začátek jak to všechno začalo…..

19.05.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jako určitě mám své výhrady ke knize, ale i tak hodnotím velmi kladně :-) Najdete tu od každého něco, ale hlavně HUMOR. Já se bavila po celou dobu příběhu. Jako ano, namistrovaný playboy Jameson mě občas neskutečně štval svojí arogancí a urážlivostí, ale co, to k tomu prostě patřilo. Emily nebyla taky zrovna za princeznu :-D Mělo to jiskru, svůj půvab i když kniha mohla být o chlup kratší, nic by se nestalo. Místy zbytečně natahované a opakované hádky mě štvaly. Těším se až se začtu do druhého dílu…další příběh z Milesova klubu .-)

19.05.2022 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Výborná kniha s báječným příběhem a skvělou zápletkou!!! Tohle mi sedlo a bavilo. Po celý příběh jsou zvraty v ději, že jsem až zírala…no ten konec…tak to bych vážně neuhádla a nečekala. Prostě pecka a mazec Tento právnický thriller si užijete. Za mě jedno velké doporučení a jdu sáhnout po další knize autora

12.05.2022 5 z 5