Palorizek85 Palorizek85 komentáře u knih

Darth Bane: Pravidlo dvou Darth Bane: Pravidlo dvou Drew Karpyshyn

Výborné pokračování první knihy. Víc neřeknu, abych nespojloval :)

28.08.2017 5 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Zajímavý popis morové rány v Anglii. Příblíží to život i zvyky tehdejší doby.

26.08.2017 4 z 5

Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Sue Reid

Lepší než příběh z Egypta. Doporučil bych všem maturantům z dějepisu...pro dokreslení děje.

24.07.2017 4 z 5

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

Bylo to pěkné, ale na můj vkus krátké a moc jednoduché.

19.07.2017 3 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Pěkná kniha, smutný příběh. Je až k neuvěření, že pořád existují země, kde se takto jedná se ženami.

17.07.2017 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Taková chuťkova na jedno odpoledne.

31.05.2017 4 z 5

Uprostřed hlubokých lesů a mezi Indiány Uprostřed hlubokých lesů a mezi Indiány Laura Ingalls Wilder

Od knihy jsem moc nečekal, ale velmi příjemně mě překvapila. Ano, popis je spíše jednoduchý, ale za to hezky ukazuje, co život takového "kolonisty" obsahoval a jak se snažili žít v souladu s přírodou a vše maximálně využít - kam se dnes hrabe naše konzumní společnost... Myslím, že bych tuto knihu dal i povinně všem dětem u nás, aby si vážili toho co mají a také se přiučili slušnému chování :). Kéž by si i dnes lidé pomáhali, tak jako v této knížce.

08.05.2017 5 z 5

Star Wars: Dědic rytířů Jedi Star Wars: Dědic rytířů Jedi Kevin Hearne

Trochu nezvyklé vyprávění z první osoby, ale příliš to neuškodilo. Pár odkazů na známé věci také potešilo.

08.02.2017 4 z 5

Hra s mozkem Hra s mozkem Christopher Golden

Takový průměr

05.02.2017 3 z 5

Star Wars - Pohyblivý cíl Star Wars - Pohyblivý cíl Jason Fry

Upřímně, čekal jsem více. Příběh je hodně povrchní a celkem nezajímavý.

21.11.2016 3 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Moje první kniha od Grishama. Zajímavé. Řekl bych, že je to spíše taková úvaha nad tématem závažnosti strestných činů vs. práva někoho za tyto činy popravit.

20.11.2016 4 z 5

Epidemie Epidemie Robin Cook

Opět výborné dílo. Skvělá zápletka, zajímavé zvraty a alespoň pro mě nečekané rozuzlení.

01.11.2016 5 z 5

Nový úsvit Nový úsvit John Jackson Miller

Kniha je ok, i když členění do krátkých kapitol není to na co jsem byl zvyklý... nicméně překlady některých názvu jsou na rok 2016 katastrofa... Otřesov - jako vážně??? No nic, alespoň že příběh byl dobrý.

12.10.2016 5 z 5

Učeň temnoty Učeň temnoty Christie Golden

Výborná kniha z konce klonových válek.

18.09.2016 5 z 5

Luke Skywalker a stíny Mindoru Luke Skywalker a stíny Mindoru Matthew Woodring Stover

Mě se kniha velmi líbila. Bylo tam více omáčky a méně akce, než je třeba v sérii X wingů, ale také to neuškodilo.

03.08.2016 5 z 5

Smrtelné ohrožení Smrtelné ohrožení Michael Jan Friedman

Ze série ST patří jednoznačně k těm lepším - trochu více detektivka, ale velmi zdařilá.

31.07.2016 5 z 5

Stíhači z Adumaru Stíhači z Adumaru Aaron Allston

Výborná poslední kniha s napínavým příběhem, nečekaným zvratem a soubojovým závěrem. Doporučuji.

18.07.2016 5 z 5

Imzadi Imzadi Peter David

Jedna z nejlepších Star Trek knih. Počátky vztahu Troy a Rikera, pomotaná časová osa - výborné.

04.07.2016 5 z 5

Stopařka Stopařka Václav Hošek

Nezklame, ale ani příliš nenadchne...

01.07.2016 3 z 5

Nano Nano Robin Cook

Z jeho knih byla trochu slabší, ale i tak se to dalo.

01.07.2016 4 z 5