petraj30 petraj30 komentáře u knih

Svatba Svatba Julie Garwood

Úžasná kniha, úžasný příběh, úžasná zápletka, úžasní hrdinové. Brenny mi bylo líto, dětství neměla snadné a Connor byl ze začátku až moc tvrdý, ale přesto měla velkou kuráž. Možná na konci bych dělala větší "scény" aby si Connor nemyslel, že dostane všechno zadarmo a Connorovu "matku a bratra" bych vyprovodila ze dveří hned po příjezdu, ale velmi ráda si knihu znovu přečtu, i opakovaně, bylo to úžasné

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Další skvělý díl této série. Velmi zajímavá a napínavá zápletka nechybí v žádné knize. Jordan byla trochu zbrklá, ale velmi přátelská a Noah...….proutník, ale moc jsem se těšila, až konečně ukáže svou druhou "citlivější" tvář. Mohu jen doporučit

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Velmi zajímavý a napínavý příběh, Alec a Regan byli úžasní. Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout, občas vtipné dialogy, romantika, prostě další skvělý díl

14.08.2019 5 z 5

Čekej do půlnoci Čekej do půlnoci Amanda Quick (p)

Další klasika, na kterou jsem zvyklá. Děj byl velmi napínavý. Ráda si ji přečtu znovu

14.08.2019 4 z 5

Dáma ve věži Dáma ve věži Amanda Quick (p)

Tohle byla podle mě asi nejlepší kniha spisovatelky. Phoebe nechyběla odvaha, Gabriel byl taky skvělý. Děj byl velmi rozmanitý. Vůbec jsem se nenudila

14.08.2019 5 z 5

Dokonalý jed Dokonalý jed Amanda Quick (p)

Zajímavá kniha. Obě ústřední postavy se mi velmi líbily. Mělo to napínavý děj, spád, romantiku. Jsem nadšená, určitě si ji přečtu znovu

Hodiny Hodiny Agatha Christie

Musela jsem přečíst za 1 den, protože pak se mi postavy pletly a nevěděla jsem kdo je kdo. Děj byl celkem náročný, takže jsem to musela číst i vtahu, ale výsledek stál za to. Konec mě jako vždy velmi překvapil

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Tady jsem podezírala každého, ale konec mě stejně překvapil. Tohle umí jen Agatha

14.08.2019 5 z 5

Modrý drahokam Modrý drahokam Amanda Quick (p)

Pěkná a velmi vtipná kniha

14.08.2019 5 z 5

Královnina pečeť Královnina pečeť Amanda Quick (p)

Příběh nebyl špatný, děj plynul, nenudila jsem se, ale kniha mě moc neoslovila. Myslím, že má spisovatelka rozhodně lepší

14.08.2019 2 z 5

Milenka Milenka Amanda Quick (p)

Krásný romantický příběh jako vždy s detektivní zápletkou

14.08.2019 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Amanda Quick (p)

Tahle kniha patří také mezi ty lepší, příběh je čtivý s trochou napětí, Sophie se mi moc líbila

14.08.2019 4 z 5

Placená společnice Placená společnice Amanda Quick (p)

Vím, že knihy od A.Q. jsou teoreticky všechny stejné (i když mi to vůbec nevadí, alespoň se nemusím dívat jak to dopadne:-)), ale tahle kniha patří mezi ty lepší. Arthur byl na rozdíl od ostatních hrdinů přívětivější. Příjemně strávený čas

Kočka mezi holuby Kočka mezi holuby Agatha Christie

Jako vždy "vrah" je prostě nečekaný, ale spisovatelka má i lepší knihy

14.08.2019 3 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Opravdu skvělá detektivka, napětí od začátku do konce. Myslela jsem, že to bude tak, pak to bylo onak a nakonec to bylo ještě úplně jinak. Skvělé

14.08.2019 5 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Kniha byla pěkná, ale Ledové dvojče mi přišlo lepší

14.08.2019 4 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Velmi zajímavý příběh, řekla bych, že byl o trošku lepší než Ohnivé dvojče

14.08.2019 4 z 5

Pokušení Pokušení Jude Deveraux (p)

Vtipný a zajímavý příběh, ale myslím, že spisovatelka má i lepší knihy

14.08.2019 3 z 5

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Ústřední dvojice vyšetřovatelů mě velmi překvapila, velmi ráda se ke knize někdy vrátím

Hra na vraždu Hra na vraždu Agatha Christie

Tak takový scénář by mě nenapadl ani ve snu, velmi čtivý a napínavý příběh