petraj30 petraj30 komentáře u knih

Zlatá brána otevřená Zlatá brána otevřená Agatha Christie

Velmi zajímavá kniha, chvílemi jsem se v postavách ztrácela

Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem Agatha Christie

Bude to znít hrozně, ale filmová verze se mi líbila o trochu víc

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Kniha se mi moc líbila, druhý díl byl o trošku lepší, ale i tak to stálo za to. Byly tu velmi vtipné scény, jen ten konec s tím herectvím jakoby tam snad ani nepatřil

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Nádherný vydařený příběh, velmi napínavý a čtivý, nemohla jsem se odtrhnout, Daniel se mi velmi líbil už v prvním díle, Helena se chovala jako ledová královna, ale snad časem roztaje v Danielově náručí. Zajímavá zápletka

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Velmi krásný příběh s velmi vtipnými scénami, jsem moc ráda, že se zde objeví hrdinové prvního dílu, krásné

Tanec vášní Tanec vášní Sabrina Jeffries

Krásná kniha, mohu jen doporučit

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Tento díl se mi líbil z celé série nejméně. Spencer mi vyloženě vadil, ale konec byl krásný

14.08.2019 2 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Velmi krásný příběh, od knihy jsem se opravdu nemohla odtrhnout. Brook byla úžasná, i přes to, co si v rodině prožila. Konec byl překvapivě nádherný - ale to vlastně celá kniha :-)

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Nádherný příběh, krásně zamotaný úžasnými strýčky, moc se mi to líbilo, jen Nicolasovi všechno trvalo trochu déle

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Nádherné pokračování rozrůstající se rodiny Maloryů, Amy byla na můj vkus až moc vtíravá a právě proto tan docházelo k úsměvným situacím. Opět krásné

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Hodně čtivá a napínavá kniha, děj svižně plynul, ani chvíli jsem se nenudila. Hlavní dvojice sympatická a nechybí ani zbytek rodiny Maloryů

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

Boyd je takový bručoun, hodně vybočuje z řady ostatních hrdinů a knihu bych o pár stránek prodloužila, přišlo mi to takové "useknuté"

14.08.2019

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Pěkná kniha, oba dva (tři) jsou velmi tvrdohlaví, proto dochází ke vtipnému oživení, nicméně druhý díl se mi líbil o trochu víc

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Vtipná, krásná a velmi čtivá a pohodová kniha. Přečteno za 1 odpoledne, hlavní dvojice se mi velmi líbila

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

Kupodivu mě to bavilo více, než některé ostatní knihy, ale nedozvěděla jsem se, jak to dopadlo s její sestrou

Ty jediný Ty jediný Bertrice Small

Celkem zajímavý příběh, ale nějak jsem se s tím nedokázala sžít, ale četla jsem i horší knihy

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Byl to celkem pěkný příběh, jen bych více rozepsala její sestru

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Hodně dobrá kniha, připadala jsem si jako na hodině biologie, bylo tam mnoho vědeckých termínů

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Opět zajímavý příběh, Millie mi bylo hodně líto a Johna ještě víc, alespoň vím, že do žádné Afriky nepoletím

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Byla to naprostá pecka - skvělé!!!!!!