Pípasek Pípasek komentáře u knih

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Je horší tonout v oceánu, nebo se utápět ve lžích?
Otázka, kterou je prostoupen celý děj knihy, dvou zbývajících postav Davida a Lily. Kniha se čte dobře, současnost se střídá s dvouročním nuceným pobytem na pustém ostrově

05.03.2019 4 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Velké štěstí , že už je za okny jaro, číst tuto knihu za podzimních plískanic by bylo destruktivní. Temné, smutné, přesto neodložíte. Jakmile se jedná o děti........

03.03.2019 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Super čtení, napínavé od začátku do konce.

03.03.2019 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Po všech nervy drásajících thrillerech, pohlazení i důvod k zamyšlení

25.02.2019 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Pro tuto knihu je 5 hvězdiček opravdu málo. Přečteno na jeden zátah. I když nechápu ženu, které neví, co její manžel po většinu volného času dělá v garáži. aniž by se šla podívat. Také ten nezájem pěkně odnesla

25.02.2019 5 z 5

Oblíbená sestra Oblíbená sestra Jessica Knoll

Vražedná rivalita a soutěživost mezi přítelkyněmi v televizní reality show, ve světě plném ambicí, kde veškeré city jdou stranou. Román je plný nečekaných zvratů a překvapivých odhalení, nepostrádá ani potřebnou dávku napětí

22.02.2019 5 z 5

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Není co dodat, vše již napsali ostatní, jedním slovem super

18.02.2019 5 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Jedním slovem..... paráda. Psychologický thriller o fyzickém i psychickém zneužívání a následné pomstě

16.02.2019 5 z 5

Právem moje Právem moje J. L. Butler

Kniha se četla dobře, žádná červená knihovna, jen to rozpitvávání sexy hrátek být nemuselo.

07.02.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Zdání klame, ač vše navenek působí velmi idylicky, skutečnost je děsivá. Kniha se čte jedním dechem, lze ji opravdu jen doporučit.

04.02.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Vše bylo napsáno přede mnou, není co dodat. Snad jen to, že Melanie mě nepředstavitelně lezla na nervy. Skvělé jako vždy!

31.01.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Naprostý souhlas s Dela 111, mě osobně kniha opravdu zaujala a bavila.

30.01.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Temná, krutá zvrácenost, nic pro slabé nátury. Detailní popisování některých "operací" seriového , totálně narušeného vraha, jsou děsivé . Jestliže toto má být spisovatelův debut, potom si rád počkám na další knihu

12.01.2019 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Přečteno na jeden zátah. Gradující napětí, velké emoce,
závěr ač "nespravedlivý" přesto jste ho aktérům děje přáli

26.12.2018 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Příjemná oddechovka, žádné veledílo, ale pro pobavení a odreagování to naprosto stačí, hlavně v této hektické době.

25.12.2018 5 z 5

Ostrá jako katana Ostrá jako katana Ivana Vostřáková

Touto knihou si odpočinete od čtyřsetstránkových, kdy máte někdy dojem, že čtete pořád dokola a že Vám snad upadnou ruce. Dvě stě stránek za PC 220,- Kč je velmi příjemné a přitom dostatečně napínavé čtení s originálním řešením, které neodložíte dokud nepřečtete.

17.12.2018 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Temný až děsivý, strhující příběh. Stačí jedno nedorozumění a zničený život plný tragédie je na světě. Do samého konce nevíte, co tu děsivou lavinu spustilo.

15.12.2018 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Nemá význam se rozepisovat, Bryndza je prostě sázka na jistotu, super jako vždy

26.11.2018 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Naprosto originální námět, bezvadná detektivka, která si zaslouží plný početr hvězdiček

23.11.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Měl jsem za to, že už jsem z nich vypsal všechny dojmy a že mě nemůže nic překvapit, hlavně co se brutality, sadismu týká. Spletl jsem se chyběl kanibalismus, tak tady je plně zastoupen.
Co mě nazdvihlo, bylo chování pubertálního synka, asi bych u jedné facky nezůstal a pokleknout před ním s omluvou? Ani omylem!

23.11.2018 5 z 5