prcek19 prcek19 komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

Už jen při čtení této série bych klidně takové chlapy ve svém okolí brala :-D i když teda radši bez toho laku na nehty, to není nic pro mě :-D i když takovýchto knih je docela hodně, tak tato mě bavila stejně jako předchozí díl..líbilo se mi, jak mezi Jetem a Ayden postupně rostlo napětí..bylo jasné, jak to skončí, ale i tak sem stránky hltala a bylo mi líto, že už je konec..těším se na další pokračování

27.02.2020 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

I když sem viděla dříve film, než sem si přečetla knihu, tak kniha je jednoznačně lepší..dlouho sem knihu odkládala, tak sem ráda, že sem se konečně odhodlala a určitě ji doporučuji

19.02.2020 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha, kterou sem dlouho odkládala kvůli novějším knihám a teď se k ní konečně dostala..určitě doporučuji..není to moje první kniha od autorky a určitě nebude ani poslední, protože rozhodně psát umí..je pravda, že tento příběh mě hodně zaujal až ve chvíli, kdy ho začala vyprávět Minka..při vyprávění toho, co zažila mi běhal mráz po zádech

22.01.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Po dlouhé době opravdu dobrá knížka, až mě překvapuje to nízké číslo, protože za mě fakt paráda..moc se mi líbilo, jak autorka pojala děj..není to moje první kniha od této autorky, ale rozhodně se řadí za druhé místo za Milovany nevlastny brat

27.11.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Skvělá kniha..bez zbytečného protahování až mi bylo líto, že už je konec..kniha přečtená za pár hodin, což o něčem svědčí..těším se na pokračování

13.11.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Další povedená kniha od Vi..přečteno za jeden den..po tak dlouhém čekání už mám zase přečteno a budu napjatě čekat na další knihu od autorky, protože ta mě opravdu baví..i když je takových knih na téma studentka - učitel už dost, tak to Vi dokázala skvěle podat a nerada sem knihu odkládala

06.09.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Jelikož mě zaujalo, o co v této knize půjde, tak sem neváhala a koupila si ji v papírové podobě a nelituji..je to kniha, ke které se určitě někdy vrátím..příjemná oddechovka..sice těch knih na téma zpěvák a asistentka už je více, ale musím říct, že tato mě bavila nejvíce..určitě doporučuji a doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih

01.05.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Věděla sem proč knihu pořád odkládám..teď už mám přečteno a sem celá nedočkavá, jestli se dočkáme dalšího dílu..jako vždy mě pan Bryndza nezklamal..i když sem si asi od půlky knihy říkala, že tuším, kdo je vrah, tak tentokrát sem se nechala napálit a nakonec to byl někdo jiný..jen mě mrzí, jakým stylem se rozvíjí vztah mezi Erikou a Petersonem, opravdu sem doufala, že ti dva se k sobě vrátí

29.04.2019 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Od této autorky sem četla Bábovky a po knize sem se zařekla, že další knihy číst nebudu..až před pár dny mi donesla kolegyně tuto knihu a říkala mi, že je lepší než Bábovky, tak sem si říkala, že ji dám šanci..rozhodně lepší byla, ale i tak to není nic pro mě a tentokrát už opravdu další knihy od autorky číst nebudu a titul detektivky..to rozhodně ne

12.02.2019 2 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Klobouk dolů přede všema, kteří takovou Divočinu absolvují..já pokud bych se k něčemu takovému odhodlala, tak bych po pár dnech s brekem odjela domů

11.02.2019 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Tak tohle se Sandře povedlo..od začátku do konce mě držela v napětí, kdo je vlastně vrah..konec mě opravdu překvapil, vůbec sem ho nečekala..knihu doporučuji

15.12.2018 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

U mě má autorka plusovém body už jen za to, že sem nemusela ve většině části knihy číst jen o sexu :-D naopak na to kolik má kniha stránek se četla příjemně a hlavně rychle..bavila mě od začátku do konce a moc se těším na další knihu, jak autorka odkryla na konci této knihy

24.11.2018 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Po dlouhé době kniha, která mě bavila od začátku do konce..až mi bylo líto, že už kniha končí :-D

30.10.2018 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Dávala sem si pár dní na rozmyšlenou, než napíšu hodnocení, ale musím říct, že knihu vidím stále stejně jako ihned po přečtení..pořád nějak nedokážu pochopit důvod, proč takovou knihu napsat, nevidím v ní žádný děj..dobře je to o trojčatech, ale autorka skáče od první k druhé a hned ke třetí a chvílemi sem se v tom ztrácela..od této autorky sem přečetla již dvě knihy a obě se mi moc líbily, ale tuto sem měla problém vůbec dočíst a za mě teda nic k čemu bych se ještě někdy vracela

25.10.2018 2 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Jako první sem viděla film, proto sem se docela dlouho odhodlávala knihu přečíst, ale sem za to ráda a hlavně sem momentálně ráda, že kniha a film sou většinou jiné..dost věcí se lišilo a tím pádem mě kniha bavila od začátku do konce..stoprocentně byla lepší kniha než film..teď se těším na další knihy od autora, které si chci přečíst :-)

18.07.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Pro mě zatím nejlepší díl celé série. Bavilo mě to od začátku až do konce, dokonce mě mrzelo, že to už končí. Těším se na další pokračování a obdivuju Roberta, kde bere pořád inspiraci.

22.03.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Další přečtená knížka od této autorky a opět mě nezklamala. Hned jdu číst další díl.

08.10.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Musím říct, že tohle byl nejlepší díl z celé série. Měla jsem ji rychle přečtenou a skvěle jsem se u ní bavila.

20.08.2017 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Musím říct, že když sem knihu začínala číst, tak sem byla docela zklamaná a říkala sem si, jak může mít tak vysoké hodnocení, ale po první třetině knihy (obzvlášť, jak se objevil Hawke) to začalo být zajímavější a až do konce to byla jízda..dlouho sem nečetla knihu s tolika stránkama, ale stála za to..jen mě mrzí, že teď potřebuji přečíst jiné knihy, protože bych se nejraději vrhla hned na druhý díl

11.07.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Wow..to byla zase jízda..jelikož sem od Amo přečetla už několik knih, tak sem na její styl psaní již zvyklá..stejně jako u jiných knih sem i tuto hltala slovo od slova..ač mi bylo od začátku Dove líto, tak sem jim s Kingem fandila..no a ten konec plný překvapení..strašně se těším na další díl

03.04.2022 5 z 5