Ralemo Ralemo komentáře u knih

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Velice hezky se kniha četla, jednoduchý příběh, žádné složitosti. Bailey si seděla na vedení, když nepoznala, kdo vlastně Alex je. Každopádně chápu, že by pak kniha neměla o čem být. Moc hezky napsané, stručně a jasně. Bylo zde vše, drama rodinných vztahů, zápletka, nějaké to tajemství a šťastný konec. Určitě doporučuji. :)

13.07.2022 5 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Já musím říct, že kniha se mi moc líbila. Nešlo se od ní odtrhnout. Zajímavý příběh, který není okoukaný. Moc hezky a srozumitelně napsaný děj se spoustou dramat, zápletek, opětovných setkání a lásky, která i přes všechny trable trvala celých 14 let. Tate a Sam si prošli peklem a po letech se opět setkávají na natáčení filmu. Moc se mi líbilo herecké prostředí, je zde vše krásně popsáno, dá se velice dobře představit lokace, kde se vše odehrává. Takže já určitě hodnotím pěti hvězdičkami a knihu moc doporučuji. :)

09.07.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Klobouk dolů, nejsem náročný čtenář, ale za poslední dobu tohle byla nejlepší kniha, kterou jsem četla! Nešlo se odtrhnout a děj pořád nutí číst dál a dál. Asi bych řekla, že to byla nejlepší kniha od této autorky.
Nádherný příběh Jane a Jamieho. Začněme od postupně, první část knihy nádherně popsaná o tom jak vše začalo, jaký byl jejich mladistvý vztah a jaké bylo problémy mezi Jane a Lornou. Jane si odmalička prošla peklem a konečně ve 13 letech našla přátele na celý život, kteří byli schopni pro ni obětovat vše. Bohužel po nešťastné nehodě nakonec přijde o nejlepší kamarádky a nakonec i o svého milovaného přítele vinnou Lorny.
Druhá část je smutná, o zklamání, selhání a nešťastné lásce. Přitažlivost mezi Jane a Jamiem je neskutečná po celou knihu, takto vypadá osudová láska.
Jamie po tom co se vrátí zpět do reálného světa má jedinou vidinu a to se pomstít všem za to co se stalo Sky a jemu. Postupně nachází opět cestu k Jane a opět propadá její lásce. Obdivuji Jane za to, co vše musela od Jamieho snést, ale je vidět, jak mu celou dobu byla věrná a nikdy se přes něj nedostala. Nakonec se konečně oba dozví, co je od sebe rozdělilo a ženou se za spravedlností, které nakonec dosáhnou a konečně mohou žít spolu a šťastně. Krásný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst, kniha vážně stoji za to!

02.07.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Kniha se četla velmi hezky, určitě má svoje kouzlo. Čekala jsem na konci nějaké drama, zápletku, ale ta nepřišla, takže není takové to očekávání co bude v dalším dílu, každopádně jsem zvědavá na pokračování. Klasické téma šéfa a podřízené. Za mě určitě hodnotím kladně. :)

20.06.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Těšila jsem se na pokračování! První díl o Samovi a Laurie byl skvělý a musím uznat, že tento byl o krapánek lepší.
Amber byla úžasná, talentovaná, mladá slečna, která si prožila svoje muka a bohužel neměla podporu v rodině, proto se dostatečně obrnila proti všemu a postavila kolem sebe nepřístupnou zeď.
Emmet byl miláček už v první knize a jeho příběh byl třešničkou na dortu, milý, hodný, neskutečně ochotný a hlavně bojovník, který prorazil všechny zdi a dostal se nejblíž k Amber. I přes několik překážek a nedorozumění v jejich vztahu nakonec dopadlo vše tak jak mělo. Jejich neskutečná přitažlivost a hra se slovy vážně stojí za přečtení.
Hodně mě bavilo téma architektury, návrhy a nápady a celé dění ohledně firmy Amberiných rodičů. Od knihy se nešlo odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

13.06.2022 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Druhý díl stejně povedený jako ten první. June se narodila s menší vadou na kráse a trpí tím celý život, její rodiče jí to neusnadňují a tak se uzavírá do své bubliny a přes své hradby k sobě nikoho nechce pustit. Každopádně odvážný rytíř Mason se nevzdává a pomalu, ale jistě Juniny hradby proboří. Opět chválím děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Mason byl miláček a zamilovaný blázen. Velice mě bavily slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny. Postupoval podle svého plánu a nakonec získal srdce své milované. :)

06.06.2022 5 z 5

Road trip Road trip Beth O’Leary

Velice hezky napsaná kniha, líbila se mi podobně asi jako Spolubydlící.
Velké plus přikládám prolínání dějů z minulosti a přítomnosti, kde se vyjasnila spousta nesrovnalostí ve vztahu mezi Addi a Dylanem, dále také pohledy obou dvou hlavních hrdinů. Velice vtipný děj, spousta zápletek, rodinných dramat a nakonec šťastný konec. U knížky se zasmějete, určitě doporučuji. :)

02.06.2022 5 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Moc hezky napsaný příběh z krásného prostředí Říma se zajímavou zápletkou. Ze začátku mi trvalo se začíst a konec byl naopak docela uspěchaný. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení. :)

29.05.2022 4 z 5

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

Klobouk dolů- nejlepší knížka co jsem četla za poslední dobu. A že jich bylo vážně hodně! :D Dlouho jsem odolávala a nakonec nevydržela a knihu koupila.

Skvělé pokračování, minulý díl skončil v tom "nejlepším" a já se těšila na pokračování vztahu mezi princeznou Adeline a hercem Joshem.
Nádherný děj se spoustou zápletek, dramat a komplikací. V královské rodině se stala velká tragédie a někdo se musí ujmout trůnu a s tím vyplavala na povrch velká spousta tajemství.
Adeline se zhostí své úlohy a co teď? Vybrat si rodinu nebo lásku? Co má v životě přednost?
Odvážný sex symbol z Ameriky se nevzdává a bojuje o Adeline i přes všechny překážky, které mu královští sluhové hází pod nohy.
Strašně se mi líbila sexuální přitažlivost mezi hlavními hrdiny, jak na sebe reagovali, jak se hádali, jejich slovní přestřelky byly vážně úsměvné a spousta sexu k tomu.
480 nádherných stran, od kterých se nešlo odtrhnout! A když byl konec, říkala jsem si, že bych nejradši četla dál a dál. Nádherné ukončení se vším všudy, vážně doporučuji přečíst.

18.05.2022 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Moc hezké pokračování, jen s jinými hlavními hrdiny. Kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout.
Neskutečná přitažlivost a nestále slovní výměny vážně stojí za přečtení. Zajímavá zápletka v podobě závislosti a přiznání, že člověk vážně potřebuje pomoct. A i přes to všechno si k sobě Andrea a Tanner našli cestu a zjistili, kdo je pro ně osudová láska.
Určitě doporučuji. :)

09.05.2022 5 z 5

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, start příběhu byl za mě docela zdlouhavý, každopádně od příchodu Carli do Florencie se rozjela pořádná jízda.
Nádherně vymyšlený děj se spoustou zápletek, dramat, ale i lásky a štěstí. Krásné prostředí Itálie, hezkého počasí, památek a kouzelného obchůdku s dřevěnými hračkami. Vzájemná přitažlivost a neustálé pošťuchování mezi Carli a Elim bylo vážně skvělé pozorovat! Zajímavá zápletka v podobě pohledu do historie a nešťastné lásky. Dokonalá souhra!
Určitě doporučuji přečíst.

05.05.2022 5 z 5

Nasleduj ma Nasleduj ma Michaela Zamari (p)

Klobouk dolů! Spolupráce dvou skvělých slovenských autorek přece nemohla dopadnout jinak. Miluju knížky ve slovenštině!
Dokonalý příběh se zajímavou zápletkou, aktuální téma influencerů, fotek a sociálních sítí.
Lucia si od začátku šla za tím co chtěla a nenechala se odradit namyšleným Jasonem. Oba dva nakonec našli to, co celý život hledali.
Zajímavý epilog z pohledu Alexe, těším se na další díl!
Určitě stojí za přečtení! :)

03.05.2022 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Nádherné ukončení celého příběhu. Klobouk dolů, nejlepší díl, hodně emočně těžký, plný zloby, smutku, nenávisti, dramat. Ale konečně se šťastným koncem. Dlouhá cesta plná bolesti, každopádně vše dopadlo jak mělo. Tyler musel sám přijít na to, co je v životě podstatné a jak se má vyvíjet jeho vztah k životu, rodičům a k Eden. Ta i přes všechno, co jí provedl, se rozhodla mu dát poslední šanci a udělala nejlepší rozhodnutí v životě. Nádherný příběh, od kterého se nešlo odtrhnout. Těším se na poslední díl a pohled Tylera. :)

25.04.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

(SPOILER) Moc hezký, milý příběh o hollywoodské hvězdičce Tess, která si v mládi prošla peklem. Aby mohla žít normálně, změnila město, jméno a začala žít nový život. Po pár letech se vrací na místo činu a nakonec se všechny její tajnosti vykradou na povrch. Mezitím potká milujícího Cola. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, což velmi oceňuji, že čtenář může vidět obě dvě strany mince. Krásný oddechový příběh, určitě doporučuji :)

22.04.2022 5 z 5

Velice vtipný a hezký příběh. Již jednou jsem četla a moc ráda jsem se k této knize vrátila. :) Zajímavá zápletka, trošku dramatu a šťastný konec. Bram byl miláček, šel si zatím co chtěl a tím byla Jules.

18.04.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

(SPOILER) Knihy od těchto autorek nikdy nezklamou. Moc hezky napsaný příběh o dvou lidech, kteří si myslí, že už si našli pravou lásku a snaží se ji získat za všechny prachy. Snaží se je donutit o pocity žárlení, aby dosáhli toho co si přejí, jenže mezitím se vzájemně zamilují do sebe. Příběh o Molly a Declanovi, plný lásky, bolesti, strachu, nemocí určitě stojí za přečtení. A po odloučení si konečně oba dva uvědomí, kdo je jejich pravá láska.

16.03.2022 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Zajímavé pokračování této série. Konečně jsme se aspoň z části dozvěděli kdo stojí za únosem. Každopádně opět nedořešeno, těším se na další díl. Talon konečně prozradil svoje tajemství i Jade a hned se vztah mezi nimi zlepšil.

13.03.2022 4 z 5

Stav sa! Stav sa! Jennifer Crusie

Vtipná, zajímavě napsaná kniha. Řekla bych, že by se dala lehce zkrátit. Ale každopádně mě velice pobavila, humorný příběh o hubnutí, chlapech, svatbě a o skvělém jídle. Tady bylo jasně dokázané, že láska není jen o vzhledu, ale o tom, jaký je člověk uvnitř a jaká energie z něj vyzařuje.

11.03.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Ouuu, tak to byla vážně pecka! Knížka přečtená za hodinku, takže taková jednohubka k odpolednímu kafíčku, každopádně s velice zajímavým příběhem a zápletkou. Nešlo se odtrhnout, kniha vás zaujme a vtáhne do děje.

Moc se těším na další díl a doufám, že vyjde co nejdříve! :)

10.03.2022 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Trošičku zamotaný, ale jinak moc hezky napsaný příběh z mafiánského prostředí.

Emma si po smrti bratra prošla spoustu rodinami, než poznala svoji nejlepší kamarádku, kvůli které se dostala do situace, kdy musela vyhledat starého známého Cartera. Zabíják, který ji celý svůj život ochraňoval a tajně miloval, si ji vzal pod svoje křídla a snaží se ji chránit zuby nehty.

Za mě povedená kniha, určitě stojí za přečtení. Těším se na další díl.

04.03.2022 5 z 5