Samira Samira komentáře u knih

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Skvělá, plně souhlasím s anotací, že Bratrstvo rozhodně neztrácí dech, to tedy opravdu ne. Ačkoli to bylo místy dost smutné, všechny děje byly prostě úžasné. A to jak hlavní linie, tak vedlejší. Nejvíc jsem si užila Laylu a Xcora, jejich příběh vyhlížím už pekelně dlouho, stejně jako ten Lassiterův, který zase předváděl to nejlepší. Na oba si sice ještě počkáme, ale vzhledem k tomu, že další díl bude o Rhageovi, nebudu truchlit příliš. Na toho se totiž těším jako blázen.

29.11.2015 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Ačkoli tenhle kousek nehýří takovým třeskutým vtipem jako díl první, mně se moc líbil a ani ten vtip zde nechybí, pravda nejvíc ho obstarává Drew, jeho pískle mě dostalo a také Mackenzie . Jinak Matthew byl velký sympaťák a od začátku jsem mu držela palce. Celkově výborný romanticko -erotický kousek doplněný o zákulisí začátků lásky Drewa a Kate, které udělá radost.

28.11.2015 5 z 5

Vítejte v Pokušení Vítejte v Pokušení Jennifer Crusie

Nádhera. Musím říct, že tahle netradiční pikantně humorná detektivka si mě zcela získala. Autorku miluji už dlouho, ale tenhle její nevšední, lehce bláznivý kousek je v mých očích zatím od ní to nejlepší. Je to ten typ knihy, po které rozhodně nesahám naposledy. Až budu chtít zvednout náladu znovu se do ní ponořím. I když nepokrytě závidím těm, kdo ještě zápletku neznají a teprve se spolu s hrdiny vydají pátrat. Skvělé, nesmírně zábavné, inteligentní, sexy čtení.

24.11.2015 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Vynikající a velmi akční zakončení výborné série. Kniha je plná zvratů a rozhodně překvapí nečekaným dějem i vztahy. Mrzí mě, že už je konec a také to, že přídavek v podobě čtvrtého dílu není o mém velkém oblíbenci Cassianovi, to bych si moc přála, škoda. Jinak krásné čtení!

21.11.2015 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Lynn píše vždy neskutečně čtivě a mužské postavy jsou její parketa. Nejinak tomu bylo i v případě Reece, kvůli němu také přivírám oči a dávám plný počet hvězd. Osudy byly jako obvykle hodně drsné, ale krásně propracované, detektivní zápletka mrazila. Jen se musím přiznat, že jsem si málem ukroutila hlavu, proč tam Roxy vlezla. To smysl nedávalo. Mrzelo mě, také, že se Henry nedostal ke slovu. Celkově, ale příjemné čtení. Moc bych uvítala Nicka a Stef.

19.11.2015 5 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Ačkoli je to stejně jako všechny díly série skvělé čtení, má tento konkrétní díl veliké výkyvy. Počátek je poměrně vleklý, úžasné je však seznámení hrdinů. Následuje hodně poklidný a romantický střed, kde se toho jinak moc nestane. Ten je naštěstí vyvážen perfektní honičkou a do konce už dech neztratí. Celkově jsem, ale spokojená!

16.11.2015 4 z 5

Vládce vlků Vládce vlků Juraj Červenák

Výborná a výjimečně čtivá. Knihu mi doporučil brácha a trochu jsem se bála, že si v ní nic nenajdu. Ačkoli rozhodně není vhodná pro čtenáře, kteří nesnesou násilí, celkově nejde o knihu vhodnou jen pro muže. Přece jen tou nejvýraznější postavou je žena. Autor bravurně zvládl pracovat i s větším množstvím postav, aniž by to působilo rušivě, či děj ztrácel dynamiku. Na další díl jsem opravdu zvědavá.

15.11.2015 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Oddechový a příjemný styl autorky mě baví a dělá radost už delší čas, ale tahle série má něco navíc. I když objektivně musím říct, že první díl byl o kousíček lepší, stejně jsem si čtení maximálně užila. Největší podíl na tom má Nate, který prakticky táhne celou knihu, od velmi vtipných oranžových začátků :), proměnu, více než dobré umění v ložnici, až po jeho rozhodnou a mě blízkou osobnost. S Ken to bylo horší, mnohdy mě štvala, ale nikdy to nepřesáhlo pomyslnou mez. Moc se těším na další díl, který by měl být o Wolfem, mém oblíbenci a doporučuji!

15.11.2015 5 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Pořád je to výborné erotické čtení, ale musím říct, že první díl se mi líbil a seděl víc. Začátek knihy je však skvělý, stejně jako konec. V mých očích trochu slabší střed se nese v duchu sexu, submise a vytyčování vztahu, bohužel pro mě s prvky, které jsou na mě příliš, hlavně škrcení. Na závěrečný díl jsem však rozhodně zvědavá, přece jen konec dostatečně namlsal.

12.11.2015 4 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu Kathleen A. Tucker

Nádhera, musím říci, mám trošku depresi, že už mám dočteno a že zároveň tato pro mě výjimečná série končí. Tenhle příběh byl uvěřitelný, lidský, vtipný a zamilovaný, ale takovým tím nepřeslazeným způsobem, tedy přesně podle mého gusta. Tucker si mě prostě absolutně získala a budu netrpělivě vyhlížet její další knihy. Do té doby mě budou těšit knihy této série, které mají v mé knihovně jedno z čestných míst.

10.11.2015 5 z 5

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Příjemné překvapení se zajímavým námětem. Seznámení s revenanty bylo pro mě nové, takže jsem toto téma hltala. Skvělé postavy a dobře zpracovaný děj, jsem opravdu zvědavá, kam nás autorka zavede příště.

06.11.2015 5 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Oproti prvnímu dílu tento moc pekelný nebyl. Respektive vůbec, kniha byla především romantická s erotickou příměsí samozřejmě. Mrzelo mě to, myslela jsem, že nás autorka zavede trošku jiným směrem. Příběh je to však hezký a hlavní hrdina nadmíru sympatický, hrdinka má naproti tomu veliké výkyvy, nejprve je úžasná, pak naprosto nesnesitelná a hrdina tráví přemrštěné množství času jejím přemlouváním a na konci zase skvělá. Kniha potěší hlavně milovníky romantiky. Z budoucích příběhů mě zajímá hlavně Dareův.

01.11.2015 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Tedy musím říci, že překvapit mě, se knize podaří jen málokdy, ale tohle šílenství jsem tedy nečekala. Knihu jsem přečetla v rekordním čase a oči jsem asi ztratila cestou. Oproti prvnímu dílu, který byl hlavně emoční, byl druhý doslova nadupaný dějem a že to byl děj. Nic pro jemné povahy. Oba hrdinové jsou blázni, kniha mapuje jejich místy až absurdně nezdravou romanci, kdy ztotožnění nepřichází v úvahu. Za to lapáte po dechu a jste zvědaví, co dalšího na vás autorka vymyslí. Na poslední díl se těším, jen doufám, že ještě nepřitvrdí, to už by bylo moc.

30.10.2015 4 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Čekala jsem úplně jiný vývoj a jsem mile překvapena. Musím moc pochválit, jak se autorce podařilo během děje detailně, nenásilně a hodně uvěřitelně popsat ostatní postavy, tedy hlavně Cassiena. Nadchnul mě závěr knihy a jsem hodně zvědavá, jak to celé dopadne!

26.10.2015 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Na začátku a vlastně celou první třetinu jsem si říkala, že musím číst jinou knížku, než všichni ostatní, protože se mi líbila a přišla mi jako příjemná, nenáročná erotická oddychovka. Jenže přesně na konci jedné třetiny se to zlomí a po pravdě to byla vcelku hrůza, druhá třetina byla skoro nečitelná. Třetí byla lepší, ale že bych z toho měla radost to tedy ne. Ač se to tak na začátku nejeví, hrdinka si nechá líbit věci, které by si nikdo zdravý líbit nenechal a sex pak opravdu ztratil jiskru. Závěr nakonec hezký, tak dávám dvě hvězdičky.

25.10.2015 2 z 5

Prosím, nerušit Prosím, nerušit Tilly Bagshawe

Kniha má pěkný námět, děj i některé postavy, ale bohužel v příběhu dostaly hlavní prostor vedlejší postavy a nezajímavé děje, na úkor postav hlavních a dějů, které by mě jako čtenáře zajímaly víc. Hlavní dvojice je spolu celkem 15 stran z 400. Naproti tomu vedlejší postava Sian a její pro mě nezáživné vyšetřování tvoří skoro polovinu knihy. Stejně jako padouši, včetně ne příliš příjemného pohledu do jejich ložnic, něco mít popsáno opravdu nemusím. Hlavní dvojice se mi moc líbila, škoda, že jim nebyl dán větší prostor, hodnotila bych jinak.

25.10.2015 2 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Hned na počátku mě uchvátil styl, způsob vyjádření a až skoro filmové záběry. Rozhodně se nejedná o romantické ani odpočinkové čtení, ale rozhodně stojí za to. Hlavně kvůli Maise, jejíž jedinečná, syrová, svébytná a okouzlující osobnost táhne celou knihu. Přejete jí štěstí a klid, kterého se jí snad zaslouženě dostane. I když před koncem kniha trošku ztrácela dech, celkově výborné čtení s krásnou obálkou!

24.10.2015 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Velmi příjemné překvapení a tak trochu paradox. V kratší úvodní novele Princ si mě William za celou dobu nezískal, tady mu na to stačil první obraz. Možná to bylo tím, že vedle Raven rozkvetl a nebo mu byl konečně dán ten pravý prostor. V každém případě jsem si ho hned zamilovala, stejně jako Raven. Spád knihy byl sice pomalejší, ale celkově to bylo romantické, dobře zpracované fantasy čtení, na jehož další díl se už moc těším!

21.10.2015 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Úžasná kniha, nevím, co bych měla chválit dříve. První dva díly byly dobré, ale se třetím srovnání nesnesou ani v nejmenším. Sloužily vlastně pouze jako seznámení s hlavním hrdinou. Červenka naproti tomu představuje mnohovrstevné kvalitní čtení se spoustou započatých dějů. Po jejím přečtení naprosto chápu všeobecné nadšení a nemůžu se dočkat dalšího vývoje.

17.10.2015 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Všechny knihy série se četly samy a udělaly radost. Skvělé začlenění playlistů vrcholilo rockovým dílem, který vytvářel svůj vlastní. Přiznám se, že jsem chápala Pandořino chování, i když to bylo hlavně proto, že jsem už předem, ještě než jsem knihu otevřela, odhadla její tajemství. Krásná, veselá, smutná a sexy knížka. Doufám, v nějaké další knížky od autorky!

16.10.2015 5 z 5