Selinute Selinute komentáře u knih

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Známé pohádky s veselými obrázky Adolfa Dudka určené těm nejmenším.

17.11.2012

Dětem na dobrou noc Dětem na dobrou noc Stephanie Jeffs

Tato knížka vybraných příběhů ze Starého i Nového zákona vznikla ve snaze přiblížit malým dětem bibli. Každý příběh tvoří samostatný celek, zakončený jednoduchou dětskou modlidbičkou. Knížku doplňují milé ilustrace Grahama Rounda.

17.11.2012 5 z 5

Velká obrazová všeobecná encyklopedie Velká obrazová všeobecná encyklopedie James Hughes

Naprosto vyčerpávající. Přesvěčte se sami.

17.11.2012 5 z 5

Co bych měl vědět o světě kolem nás Co bych měl vědět o světě kolem nás Alastair Smith

Pro všechny děti - zajímavý pomocník při studiu. V této knize naleznete i spoustu internetových odkazů, na kterých můžete nalézt více podrobností o tématech které hledáte. Výborná. Doporučuji.

Encyklopedie zeměpisu světa Encyklopedie zeměpisu světa Rudolf Landmann

Průvodce zeměmi světa. Publikace je doplněna i nejzajímavějšími turistickými zajimavostmi a atrakcemi jednotlivých zemí s jejich jednoduchým popisem. Doplněno spoustou barevných fotografií.

17.11.2012 5 z 5

Katastrofy techniky děsící 20. století Katastrofy techniky děsící 20. století Jan Tůma

Hodně zajímavá knížka. Kdykoliv technika šlápla do neznáma, musel někdo zahynout, něco se muselo zřitit nebo vybuchnout. Stojí za přečtení.

17.11.2012 5 z 5

Všeobecná obrazová encyklopedie Všeobecná obrazová encyklopedie kolektiv autorů

Pro všechny děti, ale i dospělé úžasná a poučná publikace.

Divy světa Divy světa Giovanni Caselli

Kdysi oblíbená knížka mé nejmladší dcery. Přiznám se, že ji taky ráda prohlížím.

Slavná letadla II. světové války Slavná letadla II. světové války Alfred Price

Tato kniha popisuje stíhače, stíhací bombardéry a létající pevnosti. Obsahuje velké množství technických údajů a trojrozměrné nákresy slavných letounů. Popisuje bitvu o Británii, vzdušné boje v Tichomoří a porážku Japonska, poválečné poslání a tajné mise slavných letounů. Knížka je zajímavá hlavně pro mužskou část populace a určitě by zaujala mnohé z vás.

Encyklopedie extrémních sportů Encyklopedie extrémních sportů Joe Tomlinson

Extrémní sporty jsou vzrušující, proto se o nich lidé chtějí dozvědět co nejvíce. Tato knížka je rozdělena na tři části: sporty ve vzduchu, sporty na zemi a sporty ve vodě. Je to ilustrovaný průvodce k maximu adrenalinového vzrušení.

Kronika techniky Kronika techniky Felix R. Paturi

Úžasná kniha pro všechny. Mě osobně nejvíce zaujala Stavba akvaduktů v Ŕímské říši, Satyně Angkor Vat, Znovuvybudování Pantheonu, Pevnostní stavby v Evropě, Královská cesta Inků, Zpevněné silnice v Římské řísši a spousta dalších zajímavých článků
Každý si tu najde něco, co ho zaujme. Jako dárek - opravdu moc dobrá.

17.11.2012 5 z 5

Encyklopedie letadel Encyklopedie letadel kolektiv autorů

Působivá dárková publikace pro všechny milovníky letadel.

Fotografie v praxi Fotografie v praxi John Freeman

Je základní příručka a nepostradatelný společník pro každého fotografa.

Dětský atlas vesmíru Dětský atlas vesmíru Robin Kerrod

Knížka je určena starším dětem Zve je na dalekou cestu za tajemstvím vzniku hvězd a planet až k nejnovějším objevům kosmických sond a družic.

Věčně zelené naděje Věčně zelené naděje Josef Jonáš

Kdo věří v sílu a účinek léčivých bylin, tak je to ta pravá knížka. Hodně mě zaujala a často se k ní vracím. Výborná.

Tajemství Santa Vittorie Tajemství Santa Vittorie Robert Crichton

Knížku jsem četla dávno, ale pamatuji si že byla hodně dobrá. Líbilo se mi jak se obyvatelé městečka Santa Vittorie snažili před ozbrojenými okupanty ukrýt milion lahví vína. Víno bylo pro ně totiž ta nevzácnější tekutina. Rovněž filmová verze z roku 1969 je naprosto vynikající. V hlavních rolích Anthony Quinn, Anna Magnaniová a Virna Lisi. Super knížka i film.

12.11.2012 4 z 5

Co nám chybí – kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle Co nám chybí – kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle Jiří Janča

Rady a informace o kovech prvcích a vitamínech v lidském těle. Obsahuje spoustu užitečných a zajímavých rad, které stojí za přečtení.

Rady a tipy pro domácnost Rady a tipy pro domácnost Cassandra Kent

Výborný pomocník v domácnosti.Vynalézavá řešení každodenních problémů, které vám ušetří čas, nesnáze a peníze. Spostu rad jak odstranit dokonale každou skvrnu a velké množství různých zajímavých nápadů a tipů.

12.11.2012 4 z 5

Starožitnosti - ošetřování a opravy Starožitnosti - ošetřování a opravy Albert Jackson

Výborný pomocník pro restaurátory - amatéry. Poradí jak restaurovat nábytek, čalounění, textil, hodiny, kovové předměty, drahokamy a polodrahokamy, šperky, porcelán, sklo a další starožitnosti. Doplněný spoustou barevných a černobílých fotografií a přesných návodů.

12.11.2012 5 z 5

Špalíček národních písní a říkadel Špalíček národních písní a říkadel Mikoláš Aleš

Vynikající kniha jak výběrem ilustrací, tak i úpravou a formátem.

12.11.2012