šipek šipek komentáře u knih

Pyrofobie Pyrofobie Jack Lance (p)

Po této knize jsem sáhl čistě náhodou v knihovně a nebylo to vůbec špatné čtení. Kniha měla spád a závěr byl strhující a nečekaný. Doporučuji k přečtení.

24.10.2018 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Tato kniha mě moc nezaujala. Sáhl jsem po této knize v knihovně, jelikož se jednalo o mé oblíbené téma tak jsem se na knihu těšil. Přečetl jsem jí celou, ale několikrát jsem jí měl v ruce, že jí odložím.

22.06.2018 2 z 5

MemoRandom MemoRandom Anders de la Motte

Tak jsem na tuto knihu narazil zcela náhodně v knihovně a jsem rád, že jsem po knize sáhl. Četl jsem předchozí trilogii od tohoto autora s kterou jsem byl hodně spokojený. Dobře napsané a zajímavé spojení policistů s informátory. Kdo má rád severské krimi vřele doporučuji.

03.09.2017 4 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Dvakrát odložil a dvakrát se vrátil. Kniha mě vůbec nenadchla, jsem moc rád, že je to za mnou. Protrápil jsem se až na úplný konec.

07.05.2017 1 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Tak docela mě mrzí, že jsem nejprve nepřečetl první díl. Má oblíbená autorka nezklamala. Na můj vkus bylo v knize dost jmen, občas jsem se ztrácel.

28.04.2017 4 z 5

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

Tak klasická kniha od této autorky. Mě se osobně tato série detektivek s Fredrikou a Alexem líbila. Téma knih pasuje na dnešní celosvětové problémy. Vztahy ve vyšetřovacím týmu se od prvního dílu pomalu vyvíjejí. Kniha se čte dobře, ale do pěti hvězdiček něco chybí.

10.04.2017 4 z 5

Zrnko pravdy Zrnko pravdy Zygmunt Miłoszewski

Tak má druhá kniha od tohoto autora a musím říci dost dobré. Téma zajímavé a dost odvážné, poválečný život v Polsku jak u nás v pohraničí. Hlavní postava prokurátora Szackého je dost originální a mě se líbila. Detektivka nepostrádá napětí a i překvapivé rozuzlení. Určitě sáhnu po další knize této série. A jsem i zvědavý na další osud obou hlavních postav této detektivky.

26.01.2017 5 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Takové pohodové čtení. Do dnešní doby zajímavý děj až moc skutečný. Teroristů se dnes bojí celý svět je to hrůza co se může stát. Za mě 4 hvězdičky a určitě se kouknu po další knize z této série.

28.12.2016 4 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Tak za mě plný počet hvězdiček. Výborně napsané vše do sebe zapadá, hrozně čtivá kniha a čtenář nemá ani chuť jí odložit. Mě se moc dobře četla a zajímavá zápletka. Akorát ten konec byl na mě moc rychlý a romantický.

27.09.2016 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Tak u této knihy jsem nevěděl jak jí ohodnotit. Dost brutální kniha, po které jsem musel zvolit na čtení něco na odlehčení a vybral jsem si romantický thriller Volání anděla. Hodnotím 4 hvězdičkami. Chvilku to bylo na tři a pak zase na pět :-). Nedoporučuji slabším povahám.

26.09.2016 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Mám tohoto autora v oblíbených, jak jsem viděl knihu volnou v knihovně hned jsem si jí půjčil. Ani jsem se nepodíval, že je to sci-fi horor. Tuto tématiku nevyhledávám, ale musím říct bylo to dobré, až jsem byl překvapený. Díly na sebe navazují, tak musím jít dál, abych věděl jak to vše dopadne.

26.07.2016 4 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Tak jsem udělal velkou chybu, že jsem četl dříve knihu Vyvolená k smrti. Proto se mi celou dobu zdál způsob vražd povědomý. Doporučuji čist postupně knihy na sebe navazují. Za ten konec ubírám jednu hvězdičku.

19.06.2016 4 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Po delší době jsem si pujčil knihu od tohoto spisovatele a udělal jsem moc dobře. Čtivá detektivka.

07.07.2015 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Fajn čtení. Oddechová detektivka na dovolenou. Kniha má spád, dobře se čte , výborné prolínání děje současného s minulostí. Zajímavé téma.

04.07.2015 4 z 5

Tak myslím,že na čtení této knihy musí být nálada.Pokud je tak je kniha povedená a čte se dobře.Děj se krásně proplétá až se na konci pěkně sejde.Mě se tato kniha četla moc dobře.

11.05.2015 4 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Opět výborná kniha od Karin.Nezklamala

02.01.2015 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Má první kniha od tohoto spisovatele. Nějak jsem se nemohl do knihy začíst. Nyní mám připravenou Ženu v kleci tak u uvidím.

18.05.2014 4 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Pěkně drsná kniha.Četl jsem předchozí díly serie Grant County a v tomto dílu je sepsán celý životní příběh Leny. Pro mě hodně překvapivý. Konec hodně drsný,ale to k této spisovatelce patří.

30.04.2014 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Tak jsem nevěděl co mohu od této knihy očekávat. Od této autorky jsem ještě nečetl ani jednu knihu. Od první stránky mě kniha zaujala,moc pěkná detektivka, muže se stát bestsellerem. Již si objednávám další knihu od této spisovatelky.

09.12.2013 5 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Tak se mi do této knihy moc nechtělo dle hodnocení, ale udělal jsem dobře ,že jsem se do ní pustil.Super kniha přečteno jak se říká jedním dechem,vřele doporučuji.

29.11.2013 5 z 5