SmallLucia SmallLucia komentáře u knih

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Průměrná romantika.

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Podobné jako většina knížek u autorky. Pohodové, oddechové.

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Velmi dobrá knížka, chytlavá.

14.09.2017 4 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Odpočinková četba.

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Dobrý příběh, trochu znepokujující ze začátku, který se na konci vygradoval.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Bylo to fajn, ale u Greenových knížek mi pokaždé něco chybí. Tahle knížka byla navíc slabší než jiné od tohoto autora, mírně nudná.

Bývalé přítelkyně Bývalé přítelkyně Kylie Adams

Jedna z opravdu slabších knih. Spousta vulgarismů a příběh téměř o ničem.

12.09.2017 2 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Pokračování skvělého prvního dílu. Nezklamalo, opět jsem se téměř nemohla odtrhnout.

Reset Reset Amy Tintera

Za mě naprosto skvělý příběh, od kterého jsem se nedokázala odtrhnout. Přečteno za pouhý den, kdy jsem se sotva zašla najíst. Nápad skvělý a bylo to zase něco jiného, než na co jsem zvyklá.

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Trvalo mi delší dobu ji přečíst, nebyla moc čtivá, ale příběh špatný nebyl. Za mě ale radši film.

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Přečteno za půl hodiny. Vtipné a pravdivé. Krásné ilustrace.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Dojemný a krásný příběh, u zfilmované podoby se nedalo neplakat. Nemám co dodat.

12.09.2017 4 z 5

Cesta do hlubin psychiatrovy duše Cesta do hlubin psychiatrovy duše Milan Bouchal

Některé příhody byly nudné, jiné více než úsměvné, proto průměrné hodnocení.

04.06.2017 2 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Knížka to rozhodně nebyla špatná, originální téma, za to určitě plus. Také podněcuje k tomu, abychom byli ke svým činům a okolí vnímavější. Ale na to, jak jsem ze všech stran slyšela nadšené ohlasy se musím přiznat, že mě to až tak neohromilo.

08.05.2017 3 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Přiznám se, že nevím, jestli bych vůbec měla dávat 4 hvězdičky, když jsem se od knížky musela mnohokrát odvrátit a nadechnout se, abych vůbec mohla pokračovat dál ve čtení. Ale věci, které se Meg staly, jsou pro mě naprosto nepředstavitelné a všechno je tak dokonale vykresleno, že jsem se nakonec nemohla vůbec odtrhnout. Proto ty čtyři hvězdy.
Nejvíce mě ovšem děsí, že je knížka inspirována skutečným příběhem.

30.03.2017 4 z 5

Lolito Lolito Ben Brooks

Přes počáteční znepokojení, co jsem to vlastně začala číst, se z toho vlastně vyklubala vtipná a zajímavá knížka.

08.03.2017 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Tohle bylo tak únavné. Snad nikdy jsem nepřečetla tolik stejných opakujících se vět za tak krátkou dobu. A především slovo bejby.
Nevím, jestli mě knížka nebavila kvůli tomu nebo z důvodu, že jsem už vlastně četla Padesát odstínů šedi a tohle bylo to samé, akorát v nudnější verzi.

14.02.2017 2 z 5

Jdi do toho Jdi do toho Helen Exley

Musím uznat, že celkový vzhled knihy je prostě perfektní. Jak velikost, tak úprava i kresbičky na stránkách.
Spousta citátů mě ale, jak se říká, "nechytla za srdce". Proto jen tři hvězdičky.

08.01.2017 3 z 5

Reportáž, psaná na oprátce Reportáž, psaná na oprátce Julius Fučík

Ani v nejmenším nechci zlehčovat věci, které se v této době děly. A byla to strašná doba. Ale tato knížka se mě prostě vůbec nedotkla a nebavila mě.

04.08.2016 2 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Strašně se mi líbily kresby i příběh. Je to moje první manga a určitě nebude poslední! Snad budou další díly stejně dobré.

20.03.2016 4 z 5