stafhaf stafhaf komentáře u knih

Klasická italská kuchyně Klasická italská kuchyně Marcella Hazan

Výborná kniha pro ty, kteří to s italskou kuchyní myslí vážně. Zapomeňte na všechny ty moderní italské kuchařky s obrázky na lesklém papíře, plné receptů naházených dovnitř jen pro zaplácení místa. Tohle je poctivá kniha, kde se dozvíte, proč se k daným těstovinám hodí daná omáčka, spoustu neprofláknutých, ale výborných italských jídel (jak prostých, tak slavnostních). Rozhodně doporučují, je to jedna z "těch" kuchařek, které musíte mít v knihovně, aby jste se k nim neustále vraceli a ideálně nechali i svým dětem.

02.01.2014

Dřevo Dřevo Lars Mytting

Pokud máte chalupu a baví Vás zpracovávat palivové dřevo, je to příjemná kniha za dobrou cenu. Jak skladovat dřevo, druhy seker, jak štípat, které dřevo je vhodné k určitým stylům topení,...na vše zde získáte dobré rady.

13.06.2017

Mŕtvy na Pekelnom vrchu Mŕtvy na Pekelnom vrchu Juraj Červenák

Kniha je velmi čtivá, dá se zvládnout i za jeden den. Autor perfektně dokáže vtáhnout do děje, čtenář si připadá, jakoby se nacházel v dané době, na daných místech. Při rozumném načasování dalších případů (knih) to bude perfektní oddechová četba.Pro milovníky kapitána Bathoryho je to vítané odbočení:)
Taktéž doporučuji rozhlasovou hru. Nejsem slovák, ale podle mě byli herci co do hlasu vybráni perfektně a hudba na pozadí je vynikající.

02.01.2014 4 z 5