tatafa Online tatafa komentáře u knih

Dívka s cizí tváří Dívka s cizí tváří Věra Řeháčková

Problémy nejen s láskou Problémy nejen s láskou Věra Řeháčková

Holka bez minulosti Holka bez minulosti Věra Řeháčková

Rozhodni se, Mariko Rozhodni se, Mariko Věra Řeháčková

Zlatka, děvče od koní Zlatka, děvče od koní Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásná a velice čtivá série. která mne, na základce, bohužel neoslovila natolik, jako ostatní fantasy. Nicméně, teď, když vím i křesťanské pozadí, hodlám jí dát novou šanci.

07.01.2017 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Uprchlík na ptačím stromě Uprchlík na ptačím stromě Ondřej Sekora

Další knížka mého dětství. Moc ráda na ni vzpomínám. Jen to byla zároveň první knížka, která mne tvrdě rozesmutnila ;) Mohu jen doporučit!

Anička a její opička Sisi Anička a její opička Sisi Věra Řeháčková

Potřeštěná Dany Potřeštěná Dany Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá knížka. Byť o něco méně zajímavá a veselá, než ostatní autorčiny knížky. Přesto vřele doporučuji!

07.01.2017 4 z 5

Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Jana a Dana aneb Rozumbrady k popukání Jana a Dana aneb Rozumbrady k popukání Věra Řeháčková

07.01.2017 4 z 5

Jana a Dana aneb Když holky mají za ušima Jana a Dana aneb Když holky mají za ušima Věra Řeháčková

Lucka mezi partou Ostřílenců Lucka mezi partou Ostřílenců Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Zajímavě a velice realisticky napsaná kniha. Nebýt povinné četby, tak bych si ji sice nikdy nepřečetla, ale o to více obdivuji autora, že ji dokázal napsat tak čtivě, že jsem ji, jako silný odpůrce podobných knížek, dokázala přečíst ...

07.01.2017 3 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.

S kým mě bavil svět S kým mě bavil svět Marie Poledňáková

Velice zajímavá a čtivá kniha, kterou ocení především milovníci jejích filmů, které zanese trochu "pod pokličku" své tvorby.