trynitrix trynitrix komentáře u knih

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Od R. L. Stine jsou Stopy hrůzy asi nejlepší . jako tady má to děj zápletku a konec ale mohl by být více rozvinutý ten konec ale neva kniha se mi líbila.

01.04.2014 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Užasný aspoň něco se povedlo ce se týká příběhu docela mě to pohltilo. Už se nemohu dočkat až se vrhnu na druhej díl :-)

26.03.2014 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Super završení serie trojka asi byla nejlepší pak první a nejslabší dvojka.

25.03.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

První díl byl asi lepší ale tohle mělo také své kouzlo, bavila jsem se u knihy. Příběh byl takový lehký na víkendové čtení :-) na relax.

23.03.2014 4 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Strašně mě mrzí že mi ta kniha skončila a vůbec takhle napnutě ,zatím mě jejich příběh neomrzel a četla bych dál teď zas čekat. Opět super příběh patry z Palm Springs hlavně konečně se vyvíjejcí se vztah Sydny a Adriana.Novou postavou pruderní sestra Zoe bych ji zakroutila krkem :-D. V příběhu se pořád něco děje postupuje se vpřed a líbilo se mi že obkapitolu, vyprávěla Sydney a pak Adrian.

26.02.2014 5 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Mě se to libílo bylo to vtipně pojaté, jaký je rozdíl mezi snovým či pohádkovým Greyem a realným naším Adamem.

25.01.2014 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha se zajímavým namětem Roadtripu - zapisování zajímavých věcí do cestovního deníku a jako třešničkou je příběh Amy a Rogera jak cestují přes státy. Vnuklo mi to nápad na příští rok že něco podobného co se týká toho deníku zkusím taky a vyrazí se po severní evropě :-) A nedalo mi to musela jsem si koupit Skittles :-D kdo přečte pochopí :-D

13.09.2013 4 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Super zatím poslední díl se mi líbil nejvíc, přijde mi že tam bylo víc akce. Tak se opět těšit co přinese další díl který je zatím v nedohlednu :-D

04.07.2013 4 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Tak tohle bylo super :-) zase propracovaný příběh Jaelyn a Ariayal :-) škoda že už asi nebudou další díly :-(

28.04.2013 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Krásný příběh a přijde mi že s filmem toho moc společného nemají řekla bych různé příběhy s jedním tématem a teď jsem si oblíbila oba :-) A teď celkově ke knize Vianne mi přišla mírně hysterická :-D Roux mě zklamal taky takovej pošuk :-) a o knězi nemluvně trochu schizofréní :-D ale nebýt záporný postavy nebyl by to ten pravý příběh nejvíce jsem si oblíbila Joséphine a Armande ta byla hodně silnou postavou v tomto příběhu. Jinak se mi líbilo popsání barevnosti kavárny vše výstižné dokázala jsem si to představit,vůně chutě čokolády ....

10.02.2013 5 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

Musím dát za 5 hvězdiček protože 100% lepší díl než první. Od začátku do konce to mělo akci příběh měl spád až na ty vztahy Mína a Alarick (toho jsem si docela oblíbila) jak malí jeden jooo pak zase néé hrozný.Mínin bratr se konečně o maličko polepšil :-D A Lucien ten byl snad na drogách :-D trošku rozpolcená osobnost. A co týká konce docela mě překvapil ale nikdy to nemusí končit tak jak to končívá závěr nebyl špatný :-)

19.01.2013 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Zvláštní závěr knihy pak ten konec ale proč ne . Jinak příběh nevázl od začátku do konce to mělo spád. Jen jsem se těšila že Lucifer udělá vetší bubu bu ale vyšel spíš z toho jak fňukna :-D Ale dokonce než Luce přišla na to kdo nebo čím je jsem netušila překvapivé ale zas až tak ne když si vezmete celý příběh Daniela a Luce jak to sni-my bylo od začátku. A vyhnanci ty se ukázaly v pravém světle díky bohu :-D

14.01.2013 4 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Příběh fajne ale rozjelo se to až posledních pár končících kapitol kdyby tak psala od začátku a mělo to takový náboj tak je to 100%.

03.01.2013 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Úplně nejvíc kniha kterou jsem kdy četla jsem se zamilovala :-) hlavně pan Darcy :-D a samozřejmě Elizabeth úžasná postava v příběhu. Vřele DOPORUČUJI

30.08.2012 5 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Pohodové čtení než jsem si teda zvykla jak to je psaný, svým způsobem mohl Barče každý závidět ale místo toho ji odsuzovaly, krásný vztah s Eliškou i po par letech když přijela a nejlepší byl konec možná by i ukápla slzička. :-)

20.08.2012 4 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Kniha mě pobavila, pěkná, zábavná, hlavně čtivá přesně oddychovka tonto díl doporučuji a jdu se rovnou vrhnout na druhý díl.
PS: oblíbila jsem si Zana :-D

13.06.2012 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Knížka se mi jako vždy líbila ale co se týče příběhu trochu nezáživné spíš na takové pohodové líné čtení myslím že byli už lepší příběhy než byl tento. Ale konec ten jako vždy stojí za to jsem byla napnutá jak kšandy jak to dopadne :-D Takže kdo má rád příběh Mercy a Adama tak to stojí za přečtení. A četla jsem na nějakém fóru že by měl být další díl ale až za rok teď vychází jiná nová serie od Patricie taky o vlcích prvním dílem je Štvanice. :-)

15.03.2012 4 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl o ničem nevím no,celý děj v té knize byl divný, předchozí díly byly lepší....Mno jsem zvědavá na další 6 díl ... jak to všechno dopadne :-)

15.02.2012 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knížka pěkná celkově jako příběh postupně vyvíjející i když ze začátku mi to to přišlo všechno jednoduchý že se nic pořádně nedělo pak od půlky už jsem byla spokojenější a konec bomba už se těším na druhý díl jak to začne jelikož jako každá knížka trilogie končí otevřeně už se nemůžu dočkat. Takže kdo má rád tenhle žánr tak vřele doporučuji přečíst.

15.02.2012 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Já mam stejný názor 7 díl TOP ty předtím mi přišly tak trochu ujetý. Tady mě hned pohltil příběh Stevie Rae a Refaimena byla sem napnutá jak kšandy,a strašně pěkný jak se pomalu ale jistě dávali spolu dohromady :-D A co se týče Afrodity ta perlila co se týká hlášek (schizofrení bišonek) :-D Mno Heata mi nějak líto nebylo možná trošku vždycky mi přišel takovej vtíravej... A Zoey to asi ani nekomentovat IQ tykve ale to asi patřilo k tý roztříštěný duši :-D a Stark borec za válel !!!

15.02.2012 5 z 5