vera4669 vera4669 komentáře u knih

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Super povedený třetí díl, od začátku napínavé, prolínání dějových linek mě vždy v knihách baví, takže za mě velká spokojenost

20.10.2021 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Před delší dobou jsem četla Prokurátora, který se mi hodně líbil, ale k dalšímu dílu jsem se dostala teprve nyní a musím říct, že se mi snad líbil ještě více, tempo bylo vražedné a kniha se četla úplně sama.. Nechyběly ani chvilky napětí, za mě super, určitě se pustím do dalšího dílu

18.10.2021 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Vtipné, tato dvojka mi sedla a i jsem se nasmála některým situacím :) kniha na jedno odpoledne a vypnutí hlavy

17.10.2021 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Opět oddechovka, ale tahle dvojka mě ničím nezaujala.. Jediný vtipný moment byl z výtahu, jinak to bylo samé skuhrání a trapné dilema, které mělo normální řešení.. Tohle se nepovedlo

17.10.2021 2 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Od knihy jsem dostala co jsem chtěla. Oddechovka na jedno odpoledne, zasmála jsem se, dobře se četla, lepší průměr

16.10.2021 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Slibný start nové série.. Nechybělo napětí, zajímavý příběh, krátké kapitoly, střídání postav, kniha se čte dobře a nutí číst dál a dál.. Konec trošku překombinovaný, ale jako celek super, určitě si další díl ujít nenechám

14.10.2021 4 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Tak tohle byla super jízda, napínavé od začátku do konce, příběh se mi líbil, hlavní postavy také, jsem nadšená a doufám, že dílů bude více :) přečteno doslova za pár hodin
Přidávám do oblíbených

13.10.2021 5 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Musím dát plný počet. Prvnímu dílu jsem se díky názvu vyhýbala hodně dlouho, až jsem byla překvapená jak to bylo super a druhý díl si rozhodně drží stejné napětí, chvilku by si člověk i nehty okousal :D
A ten konec? :( už aby byl další díl, nedočkavě vyhlížím

12.10.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

První půlka knihy byla hodně vlažná a stále jsem přemýšlela, jestli mám nebo nemám číst ...
pak se to však rozjelo a finále se mi líbilo, takže za mě slušný průměr

12.10.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha se čte svižně, taková oddechovka, člověk od toho nesmí moc čekat a určitě na tom není ani nic strašidelného, pro mě průměr

04.10.2021 3 z 5

Ve tmě jsme všichni stejní Ve tmě jsme všichni stejní Julia Heaberlin

Tohle nebylo vůbec špatné, zajímavá zápletka, kniha se četla sama a závěr mě překvapil, určitě stojí za přečtení

04.10.2021 4 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Tady musím dát jasný plný počet..od začátku mě kniha vtáhla a nepustila, začátek série se opravdu povedl, nechybělo napětí, postavy se mi hodně líbí, Juncker se hned řadí mezi mé top oblíbence, takže budu vyčkávat netrpělivě další díl ..:)

29.09.2021 5 z 5

Afterland Afterland Lauren Beukes

Kniha mě zaujala obálkou, tak jsem se rozhodla, že ji zkusím. Od začátku zajímavé, čtivé, originální, střídání linek postav mě baví, opravdu povedená kniha, jen konec mě úplně nenadchnul, ale rozhodně stojí za přečtení

27.09.2021 4 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Tady jsem váhala zda 3 nebo 4 hvězdy, je to nerozhodně.
Corrine není úplně sympatická postava a na začátek bylo toho kňučení až až :) trošku labilní i bez toho, než ji někdo začne děsit. Ale poté se příběh celkem slušně rozjíždí, a nutí to číst další a další stránky i když tak nějak celou dobu víte, o co půjde..
Taky se mi líbí střídání linek postav. Konec určitě zajímavý, kniha stojí za přečtení, ale spíše je to průměr.

25.09.2021 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Tak se mi do rukou dostala další série.. Kniha mě bavila, byla napínavá, možná trošku zdlouhavá, ale zajímavé téma a krátké kapitoly nutí ke čtení.. Trošku rozporuplné pocity ohledně detektivů, od těch jsem čekala asi více, ale určitě zkusím i další díl :)

23.09.2021 4 z 5

Zrádce Zrádce Jonathan De Shalit

Na knihu jsem se těšila, ale bohužel slabý průměr..Konec taky nijak nenadchl. Rozhodně jsou lepší knihy s touto tématikou

18.09.2021 3 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Kniha se mi líbila více než první, četla se rychle, konec jsem vůbec nečekala, velké překvapení.. Možná trošku překombinované, ale rozhodně zajímavé a čtivé

16.09.2021 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Úžasná kniha,.. Tess mám ráda, ale takhle kniha mě dostala snad nejvíce. Místy napjaté, místy smutné, 2 dějové linky a skvělý konec.. kniha byla taková jednohubka na jedno odpoledne, za mě rozhodně stojí za přečtení.

15.09.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tohle bylo vážně super, série strašidelné domy mě moc nebere, ale tohle bylo opravdu jiné kafe. Od začátku čtivé, napínavé, že jsem prostě musela dočíst v jednom dni, konec jsem čekala malinko lepší, ale to nic neubírá na tom, že se kniha hodně povedla. I když tedy spíše než horor je to thriller, ale pěkně napínavý :)

14.09.2021 4 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Tak to mě nebavilo. Nesympatické postavy, nereálnost, samé kňučení, žádné napětí... Konec k smíchu. Jediné co má kniha k dobru je, že je psaná celkem čtivě a čte se rychle.

12.09.2021 2 z 5