veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Prijemne cteni na jedno nedelni odpoledne.

09.04.2020 5 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Smutna knizka o predsudcich. Skoda jen ze dej odehrava v nekolika malo dnech a nejvetsi cast knihy je venovana minulosti.

08.02.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Ne tolik sokujici, jak bych ocekavala. Ale i presto ctiva a zajimava knizka. Ale k dalsim dilum autorky me nepresvedcila.

08.01.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Chvili trva, nez se clovek v postavach zorientuje, ale jinak velmi ctiva vec.

17.12.2019 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Na muj vkus tuzsi zacatek, zejmena pasaze z padesatych let. Pak uz knizka slusne rozjela. Docteno jednim dechem :)

27.07.2019 3 z 5

Nemocnice na kraji města Nemocnice na kraji města Jaroslav Dietl

Velmi ctiva a velmi lidska, i pro cloveka, ktery neni prilisnym fanouskem dietlovych serialu.

18.02.2019 5 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Prijemna knizka o aktualnich tematech, s velmi svezim pohledem.

13.02.2019 4 z 5

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Za me se ten konec do takhle lehke knizky moc nehodil. Jinak pekny, prijemne predvidatelny pribeh.

01.08.2024 4 z 5

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Rozhodne zajimavy knizni pocin

29.06.2024 3 z 5

Vražda jako dárek Vražda jako dárek Olivia Kiernan

Zacatek mi prisel fakt zajimavej, ale pak nejak dosly sily na pořádnej pribeh.

24.05.2024 3 z 5

Made in Čína Made in Čína Paul Midler

Jestli me tahle kniha prekvapila, tak jen rozsahem nepravosti v cinskem byznyse a jen posilila moje presvedceni, ze je stokrat lepsi bojkovat jejich vyrobky v maximalni mozne mire.

01.05.2024 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Bez poslednich dvou stranek pomerne dobry pribeh. Tahle je to uz moc prekombinovany - 3 hvezdy a dost.

14.04.2024 3 z 5

Všechny vlny oceánu Všechny vlny oceánu Kerry Lonsdale

Zapletka nelogicka, misty az pitoma. Dej natahovany do absurdna, konec ocekavatelny. 2* a jsem fakt rada, ze uz je konec.

09.04.2024 2 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Zacatek zajimavej, pak to na me zaclo byt moc spirituální. Ale zacatek me navnadil, skoda. Dve hvezdy, ale vic nez tretinu knizky nezvladnu.

16.03.2024 2 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Celou dobu jsem fandila nespravne osobe, to teda nepotesi :) Ocenuju velmi neotrely namet.

09.03.2024 4 z 5

Tělo 3.0: Exotizované, změněné, zhroucené Tělo 3.0: Exotizované, změněné, zhroucené Martin Rychlík

Necetla jsem predchozi knihy, po tehle jsem sahla v knihovne nahodou. Precteno jednim dechem a uplne stacilo, velmi sugestivni a provokativni vec.

02.02.2024 4 z 5

Dvojčata paní Karoliny Dvojčata paní Karoliny Ronald H. Balson

Nectu knihy o valce, je to na me moc deprese a krutosti. Takhle je ale jina, mnohem vic nez hruzy valky ukazuje vuli prezit a osobni odvahu.

07.01.2024 5 z 5

Tři Tři Valérie Perrin

Pro me prilis abstraktni vypraveni a pomerne neuveritelny pribeh.

02.01.2024 2 z 5

Čas odpouštět Čas odpouštět John Grisham

Na grishama ponekud slabe, ale i tak slusny prumer.

24.12.2023 3 z 5

Hra o duši Hra o duši Javier Castillo

Super thriller. Zaver neuveritelnej.

08.12.2023 5 z 5