Vínek Vínek komentáře u knih

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Knížka je jeden velký red fleg.

Do první půlky je knížka čtivá a zábavná. Erotické scény jsou celkem pikantní, ale není jich příliš a moc sem je neprožívala. Někdo tu psal, že je tam moc vulgarismu. Za mě ho tam není moc, spíš je divně použitý. "Jsi moje děvka" a podobné výroky, které mě spíš rozesmáli, než aby působily žhavě.

Alex je až moc toxický, moc majetnický, moc megalomanský, moc kontrolovačný a hlavně moc dokonalý (IQ 100 milionu, vystudoval vysokou za 3 roky, vlastní milionovou firmu, dokonalý penis, zadek a nesmí chybět že je vysoký skoro 2 m maj gat)

Ava je docela fajn hlavní hrdinka, alespon ze začátku. Ve druhé polovině knížky z ní je jen submisivní hromádka neštěstí.

Což mě vede k druhé půlce knihy, která je totálně překombinovaná a nereálná a ke konci tak toxická, až se mi z toho kroutily prsty na nohou. Nechci spoilerovat, ale někdo má očividně problém přijmout odmítnutí, kdy ne znamená ne. V knížce je to asi ok, ale v reálném životě je to možná na vystavení zákazu k přiblížení.

Kniha se mi do rukou dostala zadarmo, díky bohu za to.

18.10.2024 2 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Kniha mě mile překvapila. Byla velmi čtivá a líbilo se mi prostředí, ve kterém se přiběh odehrával. Mělo to prostě ten pohádkový vibe.

Zhara je sympatická hlavní hrdinka, která není zakřiknutá a hloupoučká naivka. Je pozitivní a dobrosrdečná, přesto vidí i temnou stranu světa.

Rowan je jeji pravý opak. Zkoušený světem, mnohorkát zrazený lidmi kolem něj, pohybující se v drsném světě zbohatlíků. I přes jeho chladnější chování mi byl nějakym způsobem sympatický a chápala sem většinu jeho rozhodnuti.

Chemie mezi hlavní dvojici za mě hezky jiskří a erotika funguje na výbornou.

Jednu hvězdičku ubíram jen kvůli přehnanému dramatu ke konci. Přišlo mi, že to bylo až příliš dramatizovné a stačilo by mi o pár ubrečených stránek méně. Ale chapu, asi je to u romantických knih potřeba.

Myslím, že je to hezký romantický lehce pohádkový příběh.

19.10.2024 4 z 5