Vitner Vitner komentáře u knih

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha které se musí dát ze začátku šance a po zdlouhavém a ufňukaném začátku se kniha rozjede a děj vás dokonale vtáhne! :-) Vřele doporučuji.

28.08.2015 4 z 5

Starshow Starshow Stefanie Geryk

Docela dobrá kniha ale nějak jsem nepochopila úvahy Blaiřiny matky která otce sice milovala ale on nebyl polovinu roku doma! A zůstat s někým kvůli zabezpečení z ohledu peněžitého? Sakra opravdu hezká kniha ale ta mamka je na pěst! :-)

27.08.2015 4 z 5

Prežila som svet Prežila som svet Miroslava Varáčková

Jé, pocta prvního komentáře. :-)
Kniha podle mě úžasná a určitě se k ní za horkých letních dnů ráda vrátím. :-)

14.08.2015 4 z 5

Světla Západních hvězd Světla Západních hvězd Zane Grey

Nádherná kniha se spoustou různých zápletek! :-)

13.08.2015 4 z 5

Splynutí Splynutí Julianna Baggott

Kniha mě nebavila tak jako první díl ale určitě doporučuji přečíst a určitě se těším na zakončení této trilogie. :-)

24.07.2015 4 z 5

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Knížka mě vůbec nezaujala a dočetla jsem jí s nechutí a modlila se aby už skončila. Jediné co mě zaujalo byl divný vztah s měňavcem Asherem. :-( prostě jsem zklamaná

28.06.2015 3 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Kniha mě ani moc nezaujala. Dočetla jsem jí jen abych se dozvěděla jak to zkončilo. Námět je určitě super ale autorka píše strašně nezáživným stylem. S touto knihou nejsem spokojená a ani jí rozhodně nebudu někomu doporučovat. :-(

14.06.2015 3 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Všechny knihy od autorky je čtou ,,Jedním dechem" na to že je tato trilogie autorčina prvotina je strašně dobře napsaná a příběh je velmi zajímavý. Zombici jsou už docela ohrané téma a na motivy zombies už máme asi tak miliardu filmů, seriálů a samozřejmě knih ale tyto knihy jsou v něčem originální. Ať už je to ,,zimní spánek" zombies až po imunitu jednoho z hrdinů.
Jinak kniha je čtivá, srozumitelně napsaná a určitě bych jí doporučila všem čtenárům dystopie i nečtenářům kteří se do podobné knihy chtějí pustit.
Sluníčkový den :-)

24.05.2015 5 z 5