xena2711 xena2711 komentáře u knih

Můj drahý manžel Můj drahý manžel Kimberly Belle

Thriller Vás po celou dobu udržuje v napětí. Pěkně napsané. Doporučuji.

01.09.2023 5 z 5

Dvakrát měř, pak manžela řež Dvakrát měř, pak manžela řež Alena Jakoubková

Přestože vím, že to bude jednoduché čtení s velmi naivní hlavní hrdinkou a hodně vaření a receptů, knihu přečtu. Ach jo:-)

30.03.2023 3 z 5

Rebelka: Moje cesta za svobodou Rebelka: Moje cesta za svobodou Rahaf Mohammed

Všechny příběhy z arabského světa, které jsem četla, se týkaly mladých žen ze zahraničí. Všechny se bláznivě zamilovaly a po příjezdu za láskou přišlo tvrdé probuzení... Rahaf je ale mladá dívka, která se narodila v tradiční Saudské Arábii a popisuje těžký život dívek a žen hned od narození...

20.02.2023 4 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Nalákala mě krásná obálka, ta se opravdu povedla. Příběh byl bohužel předvídatelný skoro od začátku. Chtělo to více napětí. Za mě maximálně tři hvězdy.

13.04.2022 3 z 5

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

Popravdě nevím, co ani napsat. Trochu thriller, trochu scifi, zároveň dost zamotaný příběh se spoustou osob. Pěkná obálka, ale asi jsem čekala víc.

06.03.2022 3 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Příběh pěti kamarádek. Příjemná oddechovka ze života.

27.02.2022 4 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Překrásný příběh plný lásky, velkého trápení, ztráty, poznání, ale i přátelství a znovu nalezení.. Přečteno za dnešní odpoledne. Stojí určitě za přečtení..

27.12.2021 5 z 5

Manžel a záhadná blondýna Manžel a záhadná blondýna Alena Jakoubková

Jeden nevěrný manžel a jedno životní škobrtnutí v dospívání Vám může otočit život o 180°....a je tu příběh pro ženy na podzimní večer. Ach jo:-)

30.10.2021 3 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Jedna nevinná lež a jaké dokáže napáchat nevratné změny, nejen v dlouholetém přátelství, ale i rodinných vztazích. Zajímavá zápletka.

10.04.2021 4 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Odpočinkové čtení na dva večery. Hned bych jela do Itálie...

15.11.2020 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Silný příběh, který určitě stojí za přečtení. O této tématice jsem slyšela poprvé a úplně mě to dostalo. Je neuvěřitelné, že se něco takového v USA vůbec dělo. Krásný příběh...

05.01.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherný román, který mě vzal za srdce a na konci jsem si pobrečela. Jsem ráda, že mám tuto knihu v knihovně. Určitě doporučuji..

05.05.2019 5 z 5

Moje sestra lže Moje sestra lže Bradeigh Godfrey

Zajímavý psychologický thriller, kde by se asi měli léčit všichni:-) Pokud je to prvotina, tak se těším na další a autorku dávám do oblíbených.

12.06.2024 4 z 5

Krev je voda Krev je voda Alena Jakoubková

První polovina bylo shrnutí všech předešlých dílů. Nejen obsahově, ale i popisem všech postav. A druhá polovina...to jsou takové Babovřesky v akci:-)

03.06.2024 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Tak to asi není můj šálek kávy. Strašně zdlouhavé a utahané..

30.05.2024 3 z 5

Pavučina lstí Pavučina lstí Julie Clark

Kniha plná lží a lstí. Na konci dostane každý to, co si zaslouží.

25.03.2024 4 z 5

Josefíně všichni lžou Josefíně všichni lžou Kateřina Pantovič

Tak já nejsem asi cílová skupina, protože mě kniha moc neoslovila.. Přečetla jsem, ale dalo mi to zabrat.

23.06.2023 3 z 5

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Určitě působivý psychologický román. Ukazuje, jak jedno rozhodnutí může změnit životy všem, a jak záleží na úhlu pohledu...

14.03.2023 4 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Zajímavý psychologický thriller. Trošku překombinovaný, ale stojí za přečtení.

06.03.2023 4 z 5

V první linii: Armádní generál Petr Pavel V první linii: Armádní generál Petr Pavel Vladimír Mertlík

Zajímavý životní příběh a moc pěkně psaný životopis.

08.12.2022 4 z 5