zuu003 zuu003 komentáře u knih

Jackpot hry Jackpot hry Ivana Petrová

Toto knižné prvorodeniatko od Ivanky Petrovej si ma ziskalo už len svojou anotáciu.
Za možnosť prečítať si túto hokejovú romancu zo ďakujem za spoluprácu vydavateľstvu @venupress a samotnej @ivinkaaa.booksland ,za to že uzrela svetlo sveta a ja som si ju mohla prečítať.
Príjemná oddychovka o láske dvoch mladých ľudí, ktorých cesta k sebe nebola bez prekážok. Sledujeme ako bojujú za svoju lásku, aj keď každý iným spôsobom. Život sa s nimi nemaznal a uštedril im zopár rán, ale aj napriek tomu to nevzdali.
Celé to začalo úplnou náhodou a osud zamiešal kartami v živote oboch hlavných postav.
Lia a Denis , dvaja mladí ľudia na začiatku túžiaci každý po niečom inom.
Lia študentka maturitného ročníka , milovníčka kníh a jazykov. Nevinná, hanblivá, nepobozkaná, bez priateľov tužiaca po priateľstve a láske. Na druhej strane Denis mladá hokejová hviezda , sukničkár s nie najlepšou reputáciou a bez záujmu o vážny vzťah.
Kniha je rozdelená na 2 časti a na konci prvej ma skoro porazilo....to snáď nemôže byt pravda!!!
Dej je písaný pútavo od začiatku až po koniec , žiadna nuda, síce je pravda že začiatok ma moc neohúril, ale dala som tomu šancu a nakoniec ma kniha fakt prekvapila. Určite by som ju inak prežívala, keby mám o pár rokov menej.Vtedy by som úplne chápala správanie Lie, ale teraz v mojom veku už len nad tým krútim hlavou. Takže určite odporúčam mladšiemu publiku. Ale nakoniec som rada, lebo vo mne vyvolala toľko krásnych spomienok na obdobie prvej lásky, školy, matury a stužkovej .
A možno by som trošku popravila pomenovanie EROTICKÁ.Netvrdím, že nie je ale len tak slabúčko.
Bolo pekné prežívať s Liou jej prvú lásku, motýle v brušku, prvú pusu .....ale aj tak mi prišla nemastná-neslaná, príliš robila drámu tam kde nemusela, ale to sme my ženy, či?!
Ja som jednoznačne tým Denis, ktorá by odolala vražednej kombinácií - mladý, krásny, úspešný a sexi?

Ak máte radi romantiku z hokejového prostredia, chcete prežiť s hlavnými hrdinami boj o ich lásku tak poďte do nej!

16.06.2024 5 z 5