zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Zvířátka v pralese Zvířátka v pralese neznámý - neuveden

S těmi pohybujícími se očima je to dost ulítlé, ale dcerce se to neuvěřitelně líbilo. Mě samotnou to moc nebralo, a navíc verše mi přišly dost nic moc, ale je to pro děti a těm to asi poslouží.

31.03.2017 3 z 5

Na farmě - Podívej se pod okénko! Na farmě - Podívej se pod okénko! kolektiv autorů

Taková okýnková klasika :), krásně barevné.

31.03.2017 4 z 5

Doktore, to se teda povedlo! Doktore, to se teda povedlo! Patrick Taylor

Příběhy dvou Taylorovo doktorů zbožňuju, ale tento povídkový formát mě hrzoně zklamal. Dost mi navíc vadilo, že jsou spoustu příběhů už znala z předchozích knih v trochu jiné podobě a ta nekonzistence mi při čtení vadila, i když mi je jasné že to není autorova chyba. Prostě vydal články ze záčátku své tvorby o doktorech. Pro mě to ale nebylo. Jediné, co mě potěšilo, byla ta dlouhá povídka na konci, která už s ostatními knihami souvisela :)).

25.03.2017 3 z 5

Dráček s červenýma očima Dráček s červenýma očima Astrid Lindgren

Krátký krásně ilustrovaný příběh o dráčkovi.

25.03.2017 5 z 5

Pohádka o Ipsíkovi Pohádka o Ipsíkovi Aneta Františka Holasová

Nádherná knížka, perfektní ilustrace, krásný příběh.

25.03.2017 5 z 5

Dimenze myšlení: teorie rozmanitých inteligencí Dimenze myšlení: teorie rozmanitých inteligencí Howard Gardner

Kniha je koncipována jako soubor vědeckých článků. Hmohdy to bylo náročné na čtení, ale informace v tom byly obšírné a zajímavé.

01.09.2016 5 z 5

Jak to chodí na světě Jak to chodí na světě kolektiv autorů

Tleskám.

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

Mě se to líbilo víc než dcerce :).

Dávej pozor, chrochtíku! Dávej pozor, chrochtíku! Vendula Hegerová

Krásné, lehce infantilní, ale pro svůj účel bezvadné.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nádherně napsaná kniha. Určitě si od autorky přečtu i něco jiného.

23.08.2016 5 z 5

Nové příběhy s veselým koncem Nové příběhy s veselým koncem Walt Disney

Výborně ilustrovaná kniha o medvídkovi Pú.

23.08.2016 5 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Pohladilo mě to po duši.

09.08.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Po této knize už by mě asi od autora nic dalšího nelákalo, ale chápu, že chtěl asi napsat i něco jiného. Osobně se mi ale nejvíce líbí Doktor Proktor, ten mi přijde nádherně propracovaný.

09.08.2016 3 z 5

Očista jater a žlučníku v domácích podmínkách Očista jater a žlučníku v domácích podmínkách Evgenij Vladimirovič Ščadilov

Pro někoho, koho to zajímá, je to opravdu hezké čtení. Autor zde uvádí i své vlastní zkušenosti s očistou.

20.07.2016 4 z 5

Raketoplány - Příběh kosmických korábů Raketoplány - Příběh kosmických korábů Petr Kubala

Krásný souhrn dat a různých zajímavostí o raketoplánech a všem kolem toho, spousta fotek a faktografických údajů.

20.07.2016 5 z 5

Co máš v hlavě? - Podívej se pod okénko Co máš v hlavě? - Podívej se pod okénko Alex Frith

Spíše pro mladší děti, já čekala trochu víc.

20.07.2016 4 z 5

Matematika - Podívej se pod okénko Matematika - Podívej se pod okénko Alex Frith

Mám tuto sérii (původbně od nakladatelsví Usborne) ráda, ale tohle je slabší kousek.

20.07.2016 3 z 5

Lyžníci z Plískanic Lyžníci z Plískanic Bjørn Rune Lie

Vůbec nevím pro koho je ta kniha určena, ale mě se líbila :).

30.06.2016 5 z 5

Eurozoo Eurozoo Josef Seget

Na svoji dobu nádherná kniha.

27.06.2016 5 z 5

Lisandro venčí rybičky Lisandro venčí rybičky Alberto Pez

Knihy tohoto autora zbožňuju, proto jsem dala pět hvězdiček, ale takhle mi přišla maličko slbší oproti ostatním, ale i tak čtyři hvězdy by byly málo :).

26.06.2016 5 z 5