1000 věcí, co mě serou Vol. 5 přehled

1000 věcí, co mě serou Vol. 5
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272753/bmid_1000-veci-co-me-serou-5-FVW-272753.jpg 4 14 14

1000 věcí série

< 5. díl

Všechno má svůj konec. Padla Svatá říše římská, otevřeli tunel Blanka. I nejmajestátnější projekt českého internetu, legendární blog 1000 věcí, co mě serou, dosáhl milénia. Zlí jazykové tvrdili, že triumvirát autorů si ukousl příliš velké sousto a ke konci mu dojde dech. Opak se ukázal býti pravdou: poslední kniha ze série obsahuje ty nejvybroušenější diamanty ultimátního hejtu a Attila, Bič Boží, Achjo Bitch a Curvekiller tak dokázali něco, co přináleží jen opravdovým hrdinům: odejít v nejlepším. Poznámka pro neznalé: Obsah tohoto monumentálního díla, které nesmlouvavě nastavuje zrcadlo zlořádům dneška, začal vznikat v prosinci 2010 jakožto internetový blog. Ten se posléze stal kultovním fenoménem českého internetu, což potvrzuje jak prestižní ocenění Křišťálová lupa 2011 v atraktivní kategorii One (wo)man show, tak skutečnost, že zájem čtenářů přiměl autory vydržet až do konce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 1000 věcí, co mě serou Vol. 5. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

1amu
16.06.2019 4 z 5

Velice se mi líbí poznámka v úvodu, že všech 5 dílů "nastavuje zrcadlo". To už jsem někde slyšel. Poctivě jsem přečetl všech pět dílů a bylo opravdu o čem číst. Podíval jsem se i na komentáře. Původně označeno jako záchodové čtení. Tak to bych neřekl. Naopak těch 5 knih vnímám jako výborný marketingový nápad. Jednotlivé hejty jsou zajímavé. Já hledal vykřičenou nemocnici Bulovku a našel ! Prima ! Zejména ten úvod, že toto zařízení nemůžeme opomenout, protože hned poblíž, když se blížíme k vrátnici, se nachází renomovaný pohřební ústav. Proč asi ?
Jsem rád, že od 1.dílu se hodnocení zvedalo a poslední 5.díl (jak vidíme výše) má již 80%.
Autoři odvedli dobré dílo. Také jsem slyšel, že pod stejným názvem připravuje Divadlo Na Palmovce premiéru představení v nové sezóně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 1000 věcí, co mě serou Vol. 5 v seznamech

Autoři knihy