15 dní s blahoslavenými Milosrdnými sestrami Svätého kríža přehled

15 dní s blahoslavenými Milosrdnými sestrami Svätého kríža
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379322/mid_15-dni-s-blahoslavenymi-milosrdnymi-ozb-379322.jpg 5 1 1

15 dní s blahoslavenými milosrdným sestrami svätého kríža ponúka duchovné putovanie s tromi sestrami tejto kongregácie: Márie Terézie Schererovou, Ulrike Nischovou, Zdenkou Schelingovou. Každá z nich má svoj duchovný profil, ale všetky tri spája podstata osoby zasvätené Bohu, s ktorým sa stretáva v potrebnom človeku. - Matka Mária Terézia, prvý generálny predstavená, priniesla svojou rehoľné rodine ducha jej zakladateľa, otca Teodozia Florentiniho OFM cap. - blahoslavený sestru ULRIKA, jednoduchú kuchárku, obdaril Pán mystickú milosťou. - Sestra Zdeňka zo slovenských provincie kongregácie bola vystavená činenia totalitného režimu, ktore ju priviedlo k svedectvu mučenictví. Denná modlitba s každou z týchto troch blahoslavených sestier nám môže pomôcť stretnúť sa s Pánom v našich každodenných skúškach.... celý text

Náboženství
Vydáno: , Lúč

Prier 15 jours avec trois bienheureuses soeurs de Charité de la Sainte-Croix, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 15 dní s blahoslavenými Milosrdnými sestrami Svätého kríža. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Jana512
04.08.2018 5 z 5

Ke knize, ve které jsem poznávala život řeholních sester kongregace Milosrdných sester svatého Kříže, žijících v různých podmínkách a s různým posláním, se budu ráda vracet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 15 dní s blahoslavenými Milosrdnými sestrami Svätého kríža v seznamech

Autorovy knížky