21 dní mistrovských afirmací přehled

21 dní mistrovských afirmací
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405477/21-dni-mistrovskych-afirmaci-81A-405477.jpg 5 24 24

V této knize nám autorka ukazuje, co jsou to afirmace a jak naše myšlenky ovlivňují náš život. Protože výzkum ukázal, že abychom si osvojili nějaký zvyk, potřebujeme k tomu 21 dní, předkládá tato kniha krátký, jednadvacetidenní kurz praktického používání afirmací. Můžete učinit vědomé rozhodnutí, uzdravit svůj život a posunout se kupředu na cestě pozitivních změn. Není lepší čas než přítomnost pro to, abyste převzali moc nad svými myšlenkami.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

21 Days to Master Affirmations, 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 21 dní mistrovských afirmací. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

RendyaDav
30.09.2024 5 z 5

Krásně srozumitelně napsaná kniha..

Malachime
12.08.2019 4 z 5

Ideální by bylo mít tuhle knihu na nočním stolku a každý den ji někde otevřít. Změna začíná v nás, v našich přesvědčeních. Kéž bychom se všichni dokázali zdravě milovat a vážit si sami sebe. Potom bychom dokázali respektovat i lidi okolo nás.

mariva
14.03.2019 5 z 5

Často opakované, ale stále potřebné informace. I když už jsem četla většinu jejích knih a všechny jsou psány v podobném duchu, vždycky znovu sáhnu po další, protože vždy je dobré připomenout si nějakou vhodnou afirmaci nebo myšlenku. Škoda, že už jich víc nenapíše.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 21 dní mistrovských afirmací v seznamech

v Právě čtených3x